Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα μάλιστα!

 

Με το patch χρησιμοποιεί σωστά το cpu και το view distance slider δεν πετσοκόβει το framerate πλεον.

 

Επίσης τα shadows πάνε μέχρι very high τώρα.

 

Οσον αφορά το stuttering (τουλάχιστον στα cutscenes) αυτό οφείλεται στο Nvidia DOF. Το έχουν στα known issues

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια μετά από 2 αποστολες δεν μπορώ να κινηθώ, αλλά μπορώ να πηδήξω ή να κοιτάξω γύρω μου, αλλά τα πλήκτρα {wsda} δεν λειτουργουν στο παιχνίδι, αλλά λειτουργουν στο μενού ...... πώς να διορθώνετε αυτό;


 


 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα restart και τιποτα πλι

τι να κανω τωρα ?


δεν το χει παθει κανενας αφτο?

 

 μετά από 2 αποστολες δεν μπορώ να κινηθώ, αλλά μπορώ να πηδήξω ή να κοιτάξω γύρω μου, αλλά τα πλήκτρα {wsda} δεν λειτουργουν στο παιχνίδι, αλλά λειτουργουν στο μενού ...... πώς να διορθώνετε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιζει με την διαφορα τιμης στην Ελλαδα?

Τα physical copies στο PC ξεκινανε απο 25 ευρω . Μιση τιμη δηλαδη απο τις digital εκδοσεις

Ατταλε εχω βρει αυτο. 

Link.png Site: dying light στην ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιζει με την διαφορα τιμης στην Ελλαδα?

Τα physical copies στο PC ξεκινανε απο 25 ευρω . Μιση τιμη δηλαδη απο τις digital εκδοσεις

Προσφορα της techland για τους ελληνες.Ειδες ο βαρουφακης? #kappa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι λογικο ειναι να μας κανουν και καμια καλυτερη τιμη. Με τετοιους μισθους και συνθηκες εργασιας,  ζομπι και μεις θα γινουμε. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από 2 αποστολες δεν μπορώ να κινηθώ, αλλά μπορώ να πηδήξω ή να κοιτάξω γύρω μου, αλλά τα πλήκτρα {wsda} δεν λειτουργουν στο παιχνίδι, αλλά λειτουργουν στο μενού ...... πώς να διορθώνετε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από 2 αποστολες δεν μπορώ να κινηθώ, αλλά μπορώ να πηδήξω ή να κοιτάξω γύρω μου, αλλά τα πλήκτρα {wsda} δεν λειτουργουν στο παιχνίδι, αλλά λειτουργουν στο μενού ...... πώς να διορθώνετε αυτό;

 

Δεν χρειαζεται να postαρεις το ιδιο μηνυμα 4 φορες, ανα μιση ωρα, αν γνωριζεις καποιος θα σου απαντησει.

Για αρχη κανε ενα Game Cache Verification. Δοκιμασε να βαλεις Default Controls. Αν δεν διορθωθεί δοκιμασε new game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...