Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Αυτό το παιχνίδι έχει καλό φωτισμό αλλά δεν έχει τα textures που έχουν άλλα παιχνίδια..Πότε θα τα δώσουν και τα δύο μαζί άραγε..Έχουμε δρόμο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το παιχνίδι έχει καλό φωτισμό αλλά δεν έχει τα textures που έχουν άλλα παιχνίδια..Πότε θα τα δώσουν και τα δύο μαζί άραγε..Έχουμε δρόμο ακόμα.

γιατί τρελαίνεσαι τόσο με όλα τα παιχνίδια και τα textures τους;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πληρώνω hardware.

Ε πλήρωσε λοιπόν και το software για να στο προσαρμόσουν πάνω στο hardware, που δε μπορείς παρά να το πληρώσεις.Γιατί τσάμπα και απαιτήσεις δεν...Γι αυτό θα πετάξουν ένα παιχνίδι κομμένο και ραμμένο στις δυνατότητες του ps4 και με ελάχιστες τεχνικές βελτιώσεις γιατί απλά δεν είναι στα pc τα γκαφρά.Και θα το βλέπουμε πάλι το έργο αυτό μέχρι να βγει το ps5, όπου θα γίνει και πάλι ένα μικρό βηματάκι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες δεν ισχύει, αυτά είναι δικαιολογίες των εταιρειών να μην κάνουν optimize τα παιχνίδια για PC γιατί βαριούνται και κοστίζει, το Crysis 1 για παράδειγμα ήταν στα top selling games και όμως η CryTek είπε ότι δεν πούλησε καλά και ότι το έφαγε η πειρατεία, ήταν ή δεν ήταν δικαιολογία για να κονσολιάσει και αυτό ; Ναι ήταν, όλοι βλέπαν/βλέπουν τις πωλήσεις του CoD και θέλουν και αυτοί.

 

Ας βγάλουν τα παιχνίδια σε καλύτερες τιμές αν θέλουν περισσότερες πωλήσεις, γιατί 50 ευρώ για 10 ώρες παιχνίδι εγώ προσωπικά δεν δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνουν 50 ευρώ τα σημερινά παιχνίδια για pc.Έχω να δώσω πάνω από 20ρικο για παιχνίδι καινούριο τουλάχιστον 2 με 3 χρόνια.Το λόγο που κονσολιάζουν μόνο θέλω να κάτσεις να σκεφτείς.Γιατί αν πουλάνε καλά στα pc προσωπικά δε βλέπω λόγο να μη μένουν εκεί.Ή έστω να μην τα έχουν ως κύρια πλατφόρμα ανάπτυξης όπως συνέβαινε σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό πριν μια δεκαετία πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είναι αυτό το θέμα.Και άψογα να πουλήσει στο PC ο dev θα σκεφτεί ''Δεν το βγάζουμε και για κονσόλες να τα αρπάξουμε και από 'κει ;'' Και μετά κονσολιάζει το παιχνίδι, βλέπουν ότι στις κονσόλες πουλάει πιο πολύ μιας και οι console gamers είναι πολύ περισσότεροι από τους pc gamers και δεν τίθεται θέμα πειρατείας μιας και για τις κονσόλες σπάει πολύ πιο νωρίς το παιχνίδι.

 

20άρικο από ξένα site εννοείς γιατί Ελλάδα όταν πρωτοβγαίνουν έχουν 40-50 και καλά να 'ναι κάνα RPG που είναι κάμποσες ώρες, άντε τώρα δώσε 50άρικο για CoD.Εγώ το έχω πει και θα το ξαναπώ, τα λεφτά μου από 'δω και πέρα θα τα παίρνουν μόνο οι Πολωνοί(CD-Projekt) οι τυπάδες είναι άψογοι, DRM-free το παιχνίδι από την πρώτη μέρα πως να μην στηρίξεις τέτοια άτομα ; Τα δίνεις και μέσα από την καρδιά σου και το ευχαριστιέσαι κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, δεν αντιλέγω σε κάτι.Απλά το θεωρώ και λογικό πλέον να μην κόβουν και τα κουμπιά τους οι devs να βγάλουν σε pc τα παιχνίδια τους.Να κάνουμε κανά σταυρό στο χοντρούλη γιατί χωρίς αυτόν θα είχαμε τις gpu μόνο για folding και mining πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πληρώνω hardware.

η λέξη η θύμα,όχι μόνο εσυ μην παρεξηγηθείς, σε τέτοιες περιπτώσεις είναι λίγο..

Θα έπρεπε να ξέρεις ότι κανένα παιχνίδι δεν το δίνουν στο έπακρο,μόνο μπλιμπλίκια έφε βάζουν που το κουράζουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...