Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχουν θεμα οι ομιλιες.Απο τα trailer κιολας :D

 

για το 70% χρηση το εκανε και σε αλλα παιχνιδια εμενα πριν τους 347.25.Αυριο θα δω αν ειναι ετσι και εμενα.Με τους νεους drivers παντως δεν εχω τετοια θεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....μολις το δοκίμασα και εγώ...οσο ήμουν στο 1ο chapter  σε όλα high και Vsync ειμουν καρφωμένος στα 60....με το που μπαίνει το 2ο chapter και στην αλλαγή μέσα στο ίδιο το κτίριο βαράει βουτιά στα 28-30 και μετα άρχισαν τα σκαμπανεβάσματα που έφταναν τα 55fps και πέφτανε στα 25 εν ριπή οφθαλμού..αφου σταμάτησα να παίζω γιατί με έβλεπα για οφθαλμίατρο αύριο πρωί -πρωί...κριμας γιατί μου αρέσει το παιχνιδι...και ελπίζω να μην το αφήσουν στο έλεος του θεου..

 

καλά το υποψιαζόμουν πως θα έχει ΓΤΠ βελτιστοποίηση :-D

 

ουτε τα αγγιζω πλέον τέτοια games, watch dogs, far cry 4, AC Unity ή αυτο που ουτως η αλλως δεν με ενδιαφέρει και ως παιχνίδι, απο το σου σπάσει τα νεύρα άστο :-D

 

και μετά θέλουν αυτοι να αγοράσει ο κοσμος το παιχνίδι, ρε ουστ, ακόμη να μάθετε απο τον Κοτζιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σπαει το παιχνιδακι !! μου αρεσει οσο παιζω !! :-D

για οποιον γουσταρει parcour ...ταρζανιες και σε συνδιασμο με zombies 

αλλα τραβαει αρκετα και  απο μνημη συστηματος κοντα 6 γιγα εφθασε και απο καρτα κοντα 3.8-4.0 αναλογα και τις ρυθμισεις !! :angry:   

επισης  για την ιστορια το παιζω στα win 10 64 preview !!

DyingLightGame_2015_01_28_09_15_10_751.j

[DyingLightGame_2015_01_28_09_26_20_109.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_28_11_229.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_50_48_546.j

DyingLightGame_2015_01_28_09_49_45_399.j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σπαει το παιχνιδακι !! μου αρεσει οσο παιζω !! :-D

για οποιον γουσταρει parcour ...ταρζανιες και σε συνδιασμο με zombies 

αλλα τραβαει αρκετα και  απο μνημη συστηματος κοντα 6 γιγα εφθασε και απο καρτα κοντα 3.8-4.0 αναλογα και τις ρυθμισεις !! :angry:   

επισης  για την ιστορια το παιζω στα win 10 64 preview !!

 

....εδώ γενικα τρεχει μια χαρα......μετα από δω αρχιζουν τα δυσκολα :-D .......

.....μετα το cpu unpark που εκανα.....που δεν ξερω αν ειναι κακο η καλο ,το παιχνιδι ΠΛΕΟΝ τρεχει smooth με 5-6fps κερδος(όλα High και On,Vsync και view distance 30% περιπου) και καμια μα καμια  σχεση με αυτό που επαιξα εχτες το βραδυ που μου βγηκαν τα ματια εξω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φτιαχτει και αυτο με καποιο patch.

Πλεον το να πας να παιξεις ενα game day one και να παιζει οπως πρεπει ειναι εξαιρετικα δυσκολο. Το παιρνεις κανενα μηνα μετα και εισαι κομπλε, ουτε γκρινιες κτλ.

 

Εκτος αν οντως το view distance ειναι τοσο απαιτητικο και δεν την παλευει η gpu μου(?) να ειναι τερματισμενο αυτο το option.

 

Ειδωμεν.

 

Σαν παιχνιδι ειναι ενα

αναβαθμισμενο dead island. Απο ιστορια δεν με γεμιζει. Απλα κανεις καποιες αποστολες παντα για καποιον μεσα στην πολη, εισαι το παιδι για ολες τις δουλειες δηλαδη, craft- αρεις- σκοτωνεις ζομπια, απλα σε μερικα σημεια σε καποια κτιρια και σε συνδυασμο με το παρκουρ θυμιζει mirror's edge και δινει μια διαφορετικη αισθηση στο game.

 

* Το βραδυ εισαι ολο στο τρεξιμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας πρότεινετε κ εμας ενα πρόγραμμα για να δουλεύουν ολοι οι πυρήνες;

....εδώ   ...αν και πιστεύω θα υπάρξει patch λίαν σύντομος....εμενα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι τα  rewiews παιχτών όπου ενώ αναγνωρίζουν τα προβλήματα που έχει το παιχνίδι,έχουν βάλει κάτι βαθμολογίες 8-10 παρα ταύτα.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-250036-0-97930300-1422444162_thumb.jpg

 

Και δεν ειναι μονο οι console gamers που δεν το καταλαβαινουν. Υπαρχουν και οι pc gamers που θα βγουν και θα πουν οτι τους παει και νερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπουρδες, παρολο που εχω αλλαξει και εχω ριξει τα graphic settings , εξακολουθει να μου βγαζει μυνημα μετα απο λιγη ωρα παιχνιδιου  οτι το συστημα δεν εχει αρκετη μνημη για να συνεχισει και με προτρεπει να κλεισω τα παιχνιδι ( εχω 8gb ) , μερικες φορες φριζαρει ολο το συστημα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...