Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά άμα περιμένετε σοβαρό story σε zombie game....this aint Resident Evil lads :D

Δεν χρειάζεται να είναι κάτι βαθυστόχαστο το σενάριο. Εγώ θα ήμουν ευχαριστημένος και με ένα brain dead (λογοπαίγνιο xD) σενάριο. Aρκεί μόνο να μην βαριέμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να σε κρατήσει το gameplay και τα sides...εκεί είναι το πρόβλημα άμα βαρεθείς, το story το ξεχνάς πολύ γρήγορα, και φυσικά δεν λέω ότι δεν θέλω καλο story αλλα όταν ξέρω από πριν τι θα παίξω δεν θα με χαλάσει με την καμια το story ώστε να το αφήσω όσο κακό και να είναι, που θα είναι. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινούριο driver της Nvidia βγήκε για το Dying Light και όπως είπε και ο Psycho_Warhead...

Με την κυκλοφορία της GTX960 λογικά θα έχουμε και νέο οδηγό.

 

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/81390/en-us

 

Nvidia:

 

 

GeForce Game Ready Driver
The new GeForce Game Ready driver, release 347.25 WHQL, is aligned with today’s launch of the new GeForce GTX 960. This new GPU brings the features, power, and efficiency of the second-generation Maxwell architecture to a more mainstream gaming audience. One of the most popular features of the Maxwell architecture is Multi-Frame Sampled Anti-Aliasing (MFAA) support. With this latest release, MFAA support is extended to nearly every DX10 and DX11 title. In addition, this Game Ready WHQL driver ensures you'll have the best possible gaming experience for the latest new blockbuster titles including Dying Light.

Game Ready
Best gaming experience for Dying Light

New GeForce GPU
Supports the new GeForce GTX 960 GPU, based upon the second-generation Maxwell architecture

Gaming Technology
Expanded Multi-Frame Sampled Anti-Aliasing (MFAA) support for DX10/DX11 games
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι βγαίνει σε μία βδομάδα.Γιατί το συζητάτε απο τώρα και πριν βγει; Δε μπορώ να το καταλαβω .Και γενικά σε όλα τα παιχνίδια το κάνετε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι βγαίνει σε μία βδομάδα.Γιατί το συζητάτε απο τώρα και πριν βγει; Δε μπορώ να το καταλαβω .Και γενικά σε όλα τα παιχνίδια το κάνετε αυτό.

Να περνα η ωρα, δεν ειναι καποιος αλλος λογος. 

 

Α.. και για οταν γινει κατι που προβλεψαμε (εννοειται για κατι αρνητικο :devil: ) και ερθουμε μετα παλι εδω και γραψουμε το κλασσικο -΄΄Εγω σας τα ελεγα'' ταδε ποστ κτλ κτλ :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περνα η ωρα, δεν ειναι καποιος αλλος λογος. 

 

Α.. και για οταν γινει κατι που προβλεψαμε (εννοειται για κατι αρνητικο :devil: ) και ερθουμε μετα παλι εδω και γραψουμε το κλασσικο -΄΄Εγω σας τα ελεγα'' ταδε ποστ κτλ κτλ :P

Η αγαπημένη μου στιγμή της ημέρα να λέω "Σας τα έλεγα εγώωωω!!" Δεν συγκρίνετε με καμία άλλη! xD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν το ποσταρε κανενας, κοιταξα μια σελιδα πριν δεν υπαρχει κατι...

Απο το fb του dying light:

 

 

Dear fans,

We know that over the last few days there has been talk about the delay of the physical release. We want to say a few words and explain what it is that we want to do to rectify the situation. First up, the facts about the release:

Dying Light will have a worldwide digital release on PC of January 27, 2015.

In North and South America, the digital release and physical copies for PlayStation 4 and Xbox One will be available at the same day.

In Europe, Middle East, Asia, and Australia, Dying Light will have a digital release on PlayStation 4 and Xbox One of January 28, 2015. Physical copies of the game will be released in these territories on February 27, 2015. As a way to say sorry to those that pre-ordered our game all of the physical preordered versions will include two DLC packs - Cuisine & Cargo and Ultimate Survivor Bundle, free of charge.

We have one more announcement to make in a few hours, so stay tuned...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιγραμματικά:

 

-Ωραία γραφικά, δεν τα λες και άσχημα

-Τραγελαφικό lip syncing
-2GB VRAM not enough για High Textures (Low, Medium και High είναι οι επιλογές)
-GTX680 not enough για 60fps με High details σε 1080p

-Σχετικά καλό SLI profile με κάποια flickers εδώ κι εκεί
-CPU limitations ακόμα και σε i7 4930K εξαιτίας stress-αρίσματος ενός CPU core στα outdoor environments (single threaded limitations, παρόλο που η engine είναι scale-able σε αρκετούς cores)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιγραμματικά:

 

-Ωραία γραφικά, δεν τα λες και άσχημα

-Τραγελαφικό lip syncing

-2GB VRAM not enough για High Textures (Low, Medium και High είναι οι επιλογές)

-GTX680 not enough για 60fps με High details σε 1080p

-Σχετικά καλό SLI profile με κάποια flickers εδώ κι εκεί

-CPU limitations ακόμα και σε i7 4930K εξαιτίας stress-αρίσματος ενός CPU core στα outdoor environments (single threaded limitations, παρόλο που η engine είναι scale-able σε αρκετούς cores)

Ελπιζω να μην ειναι στυλ far cry 4 που επιτηδες εβαζαν ολο το στρες στον 3ο πυρηνα για να μην παιζει χωρις καποιο tweak σε διπυρηνους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιγραμματικά:

 

-Ωραία γραφικά, δεν τα λες και άσχημα

-Τραγελαφικό lip syncing

-2GB VRAM not enough για High Textures (Low, Medium και High είναι οι επιλογές)

-GTX680 not enough για 60fps με High details σε 1080p

-Σχετικά καλό SLI profile με κάποια flickers εδώ κι εκεί

-CPU limitations ακόμα και σε i7 4930K εξαιτίας stress-αρίσματος ενός CPU core στα outdoor environments (single threaded limitations, παρόλο που η engine είναι scale-able σε αρκετούς cores)

 Μάλιστα, τα γραφικά τα περίμενα καλά αλλά το lip syncing δεν το 'χα πάρει χαμπάρι από τα trailers.Το ότι δεν θα έφταναν τα 2GB νομίζω ήταν αναμενόμενο όπως και το ότι μια 680 δεν θα έχει 60 σε max settings.Για το CPU Limitation σε 4930Κ, σηκώνω τα χέρια ψηλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...