Προς το περιεχόμενο

YouTube: Γιορτάζει τα 8 χρόνια με εντυπωσιακά στατιστικά στοιχεία


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμένα πάντως μια χαρά ταχύτητες έχει.... Το κάνει για εξοικονόμηση . 

 

Από ότι νομίζω το βίντεο δεν φορτώνει ολόκληρο από την αρχή. Αλλά όσο προχωράει το βίντεο γεμίζει και περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που το πάει για συνδρομητικό μοντέλο οπότε θα πέσει η μετοχή της/

Πως; Οτι ηταν free θα παραμεινει free. Απλα θα βαλουν και premium καναλια video on demand, σε στυλ netflix σκεψου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι παρανοϊκό  σου δίνουν (στον καθένα  τόσο χώρο να ανεβάζει ΒΙΝΤΕΟ! μιλάμε για βιντεο, απίστευτα mb και εύρος δικτυακό για να ακούν τα πιτσιρίκια και μη τίποτα άλλο από μουσική?!?! (εκεί πάει το 90% του εύρους)

Ποιος πληρώνει?!?

 

 

Υ.Γ.Η συνεισφορά του youtube είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ (πολιτισμός, μουσική, επιστήμη, οτιδήποτε!). 

Δεν ξέρω για ποσο θα το συνεχίζει. Είναι παράνοια! Μα έδωσε hd στον καθένα.. Δεν κολλάει, δεν βγαίνει.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που το πάει για συνδρομητικό μοντέλο οπότε θα πέσει η μετοχή της/

Βρε ατιμουλη εσυ ξεκίνησες και τα spam, οτι το fb θα γινει με συνδρομη επισης, πριν 2 χρονια;

:-D

Aμα το κάνουν αυτο τον ήπιανε...

Θα γεννηθεί αλλο youtube.

Στην τελική γιατι να το κάνουν, απο τις διαφημίσεις ζουν και αυτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στεναχωριομαστε για το συνδρομιτικό yt

 

Ουτως η αλλως η Ελλαδα θα μεινει εκτος (οπως και απο τα υπολοιπα συνδρομιτικά κανάλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φοβερό να σκεφτείς οτι πριν 8 χρόνια δεν υπήρχε και σήμερα οτι video ψάχνεις το βρίσκεις εκεί.

εδώ μπορεις να κάνεις πάρτυ στο σπίτι με μουσική μόνο απο u tube ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι παρανοϊκό  σου δίνουν (στον καθένα  τόσο χώρο να ανεβάζει ΒΙΝΤΕΟ! μιλάμε για βιντεο, απίστευτα mb και εύρος δικτυακό για να ακούν τα πιτσιρίκια και μη τίποτα άλλο από μουσική?!?! (εκεί πάει το 90% του εύρους)

Ποιος πληρώνει?!?

Οι διαφημιζομενοι (στο youtube).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

first world problems..

 

 

Το θέμα αναφέρεται στο youtube νομίζω. Ε αν ένα θέμα είναι σημαντικό είναι το πόσο δουλεύει αυτή η δωρεάν υπηρεσία σωστά. Φαντάζομαι το ίδιο first world problem θα ήταν το gmail πχ να στέλνει μισά τα e-mail ή να χάνονται τελείως, θα ήταν το ίδιο ασήμαντο μωρέ, να ΄χαμε να λέγαμε. Παλιά έμπαινα συχνά κι ευχαριστιόμουν να βλέπω κανα βίντεοκλιπ ή κάποιο εκπαιδευτικό βίντεο. Έ αν είναι να μου βγάζει 8 στις 10 την ψυχή για να δώ κάτι όπως το έβλεπα πριν από 2 χρόνια, να πάει να χεστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...