Προς το περιεχόμενο

αδιάβροχη φοτογραφικη μηχανη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν ήμουν της προάλλες στην παράλια σε έναν μόλο και τραβούσα βίντεο με την αδιάβροχη φωτογραφική...και έρχεται ένας φίλος από πίσω και με σπρώχνει και πέφτω στο νερό και αφού

βγήκα από την θάλασσα κατάλαβα ότι είχα το καπάκι στεγανότητας ανοιχτό και από ότι φαίνεται

μπήκε μπόλικο νερό μέσα αγχώθηκαν και φοβήθηκα να ρίξω γλυκό νερό μέσα μην κάνω τα 

πράγματα χειρότερα . πήγα να την  ανοίξω μετά από ώρες αφού είχε στεγνώσει (πιστεύω). 

βάζω την μπαταρία και μου ανοίγει κάτι φωτάκια και πατώ  το κουμπί on-off και δεν μου την ανοίγει .

πήγα και ρώτησα στο μαγαζί που την πήρα και μου είπαν να πάω στην αντιπροσωπία άλλα μου 

λέει ότι η επισκευή μπορεί να κοστίσει παραπάνω από όσο κοστίζει η φωτογραφική . κάποια στιγμή 

θα την πάω αλλά μέχρι τώρα τι να κάνω .έχω φρικάρει .την είχα πάρει 400 κάτι ευρό. καμιά συμβουλή ευχαριστώ πολύ

Επεξ/σία από andrikos96
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας στην αντιπροσωπεία και θα ζητήσεις κόστος επισκευής. Μην τους πεις την ιστορία με θάλασσες και τετοια, πες οτι τη δανεισες, σου την βρεξανε και την γυρισαν μη λειτουργική. Μετά πες στο φίλο που σε πέταξε το νερό να κανονίσει να βρει τα λεφτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πηρε θαλασινο νερο μεσα,και αφησες να στεγνωσει αυτο,ΚΑΙ μετην μπαταρια επανω,(αλλά και χωρις μπαταρια...),ΜΗΝ την επισκευασεις ,και τσαμπα να ειναι......ασε που θα αρνηθουν επισκευη και οι ειδικοι,αλλα και αν την επισκευασουν,δεν μπορουν να εγγυηθουν οτι θα λειτουργει απροσκοπτα στο κοντινο μελλον

και δωσε την μηχανη στο "φιλο"σου,να σου φερει μια ιδια.και μην του δειχνεις οτι το συζητας.κρατα τον σειριακο αυτης,μην σου την φερει και καλα επισκευασμενη,γιατι το θαλασινο νερο την κατεστρεψε.ακομα και να λειτουργει τωρα,σε λιγο καιρο θα αρχισει να τραγουδα παλι

αν δεχεσαι να μην σε αποζημιωσει,πουλα την για ανταλακτικα,κανα φακο,καμια  οθονη,πλαστικα κλπ,και παρε αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...