Προς το περιεχόμενο

Steam Κάρτες Ανταλλαγών (Trading Cards) και Badges


krokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου εστειλαν τα παιχνιδια(κλειδια) κ εγω εστειλα τις καρτες...αυτο εννοω...

Ναι το κατάλαβα αυτό. Απλά ρωτάω αν έκανες trade με ήδη φίλους σου ή μέσω κάποιου forum π.χ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά χρησιμοποιεί κανείς αυτό το site? Το discount που αναγράφει τι ακριβώς είναι και πώς υπολογίζεται?

http://steam.tools/cards/

 

"Discount" είναι το ποσό που θα πάρεις αν πουλήσεις τις δωρεάν κάρτες, αυτές που σου ρίχνει το παιχνίδι. Υπο ΚΣ , για να φτιάξεις ένα συγκεκριμένο badge θα σου κοστίσει το "Set Price" μείον το "Discount". ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς από το Steam να δεις το συνολικό ποσό που έχεις πιστωθεί/εισπράξει από πωλήσεις καρτών για ένα συγκεκριμένο διάστημα π.χ. και όχι να πηγαίνεις μια-μια τις σελίδες και να προσθέτεις μόνος σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Enhanced Steam μπορείς να δεις το συνολικό balance απ'όλες τις αγορές και τις πωλήσεις στο market, όχι όμως επιλεκτικά για κάποια χρονική περίοδο. :unsure:

 

enhancedsteam22.png

http://www.enhancedsteam.com/featuredetail.php?id=16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Enhanced Steam μπορείς να δεις το συνολικό balance απ'όλες τις αγορές και τις πωλήσεις στο market, όχι όμως επιλεκτικά για κάποια χρονική περίοδο. :unsure:

 

enhancedsteam22.png

http://www.enhancedsteam.com/featuredetail.php?id=16

 

Από CS:GO οι πωλήσεις? Έχεις βγάλει πολύ πράμα πάντως!

 

Εμένα: post-212896-0-30797600-1427727095_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από CS:GO οι πωλήσεις? Έχεις βγάλει πολύ πράμα πάντως!

lolwut? δεν είναι δικό μου βρε το υπόλοιπο (σε $$?), αυτού που έφτιαξε το enh. steam μάλλον είναι. (δες link κάτω από το sshot) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lolwut? δεν είναι δικό μου βρε το υπόλοιπο (σε $$?), αυτού που έφτιαξε το enh. steam μάλλον είναι. (δες link κάτω από το sshot) ;)

 

Α λάθος. Έχει καιρό που έχω δει αυτό το feature πάντως. Δεν είναι πρόσφατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παλιό είναι αυτό το feature αλλά απ'το ολότελα.. :P

 

μήπως ξέρει κανείς άλλη addon/extension/σελίδα που να κάνει αυτό που ζήτησε ο soiramk στο #366; Κατι addons που βρήκα για chrome (Steam inventory helper, Steam Ninja!), αν και είναι πολύ χρήσιμα στις πωλήσεις καρτών, δυστυχώς δεν έχουν τέτοιες δυνατότητες. :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα εχθές το Apotheon (-50%, μέχρι 20 λεπτά πριν την λήξη μου έλειπαν €0.02 και περίμενα να πουληθεί μια καρτούλα)

μόνο με το wallet balance μου και από περιέργεια μου ήρθε να δω πόσα από αυτά είναι από κάρτες το τελευταίο 2μηνο ξέρω 'γω..

γιατί δεν θυμάμαι αν είχε κάποιο υπόλοιπο το balance από άλλη φορά.

Χρήσιμο θα ήταν πάντως ένα τέτοιο feature! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει Site ή κατι τελοσπαντων που να μπορουμε να πουλησουμε μαζικα τις απειρες καρτες μας που εχουμε στο steam?? ο manual τροπος ειναι το Market του Steam ή υπαρχει κατι αλλο?? Με τα λεφτα να πηγαινουν στο wallet του Steam με νοιαζει κυριως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει Site ή κατι τελοσπαντων που να μπορουμε να πουλησουμε μαζικα τις απειρες καρτες μας που εχουμε στο steam??

Βάλε αυτό εδώ στον chrome. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...