Προς το περιεχόμενο

Steam Κάρτες Ανταλλαγών (Trading Cards) και Badges


krokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω ενα Saints Row 3 Booster Pack. Να το πουλησω? Να το ανταλλαξω? Να το κανω craft? Να το κρατησω?

 

Το πουλάς. Συμφέρει περισσότερο από όλα. Εκτός αν το ανταλλάξεις με κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά φούσκα ήταν μάλλον krokos.. Just my luck.

Και εγω ξεμινα με μερικες στα χερια...

Απο που σκανε μυτη δεν καταλαβα ακομα και αυξανετε ο αριθμος τους...?

 

Αυτο με το dota key vs tf2 key αλλο και τουτο...

Και καλα, εκανα μια επενδυση σε tf2 keys αντι για dota keys (πιο σταθερο νομισμα/αξια, υψηλοτερη τιμη κλπ) και τελικα τα dota keys ανεβηκαν στον θεο και τα tf2 τα πηρε η καταρακυλα......

 

Καταραμενη παγκοσμιοποιηση :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ξεμινα με μερικες στα χερια...

Απο που σκανε μυτη δεν καταλαβα ακομα και αυξανετε ο αριθμος τους...?

 

Αυτο με το dota key vs tf2 key αλλο και τουτο...

Και καλα, εκανα μια επενδυση σε tf2 keys αντι για dota keys (πιο σταθερο νομισμα/αξια, υψηλοτερη τιμη κλπ) και τελικα τα dota keys ανεβηκαν στον θεο και τα tf2 τα πηρε η καταρακυλα......

 

Καταραμενη παγκοσμιοποιηση :cry:

 

Για ένα διάστημα έδινε ακόμα και μετά το τέλος του summer sale. Φαντάζομαι οτι έχει σταματήσει πλέον, βέβαια. Όλοι αδειάζουν τις αποθήκες τους με φόβο μην πέσουν παρακάτω.

 

Θα ξανανέβουν τα κλειδιά λογικά. Μην πανικοβληθείς και τα πουλήσεις, τίποτα τέτοιο. Και εγώ προσπαθώ να στοκάρω σε τιμές κοντά στο 1,5€. Τα dota 2 keys ήταν ευκαιρία πριν λίγο καιρό, αλλά οι καλοί κερδοσκόποι traders σου λένε οτι 1 TF2 key = 1 Dota 2 key ανα πάσα στιγμή. Άρα δύσκολο να βγείς κερδισμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε και πριν 10 μερες  καποιοι καραγκιοζηδες ζηταγανε 9 tf2 keys h 10 dota   :P

 

γενικα  η ισοτιμια ειναι ενα προς ενα καθως η retail τιμη ειναι η ιδια

 

τα dota ειναι ιστορικα πιο ακριβα  στο market αλλα τα tf ειναι αποδεκτα απο πιο πολλους trader

 

 

το 1.5 ειναι πολυ καλη τιμη αγορας  και για τα 2

και η προταση μου ειναι αναμεικτα κλειδια dota και tf για να μην παιζουν τετοια προβληματα

 

 

γενικα παντως μεχρι το summer sale οι φορες που ειχαν πεσει κατω απο 1.60 ηταν ελαχιστες και για μερικα λεπτα /ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά, κοντεύω να φτάσω τις 200 συναλλαγές στο market και μου ζητάει να συμπληρώσω προσωπικά στοιχεία...

Γιατί αυτό?? Εσείς βάλατε πραγματικά ή fake στοιχεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, κοντεύω να φτάσω τις 200 συναλλαγές στο market και μου ζητάει να συμπληρώσω προσωπικά στοιχεία...

Γιατί αυτό?? Εσείς βάλατε πραγματικά ή fake στοιχεία?

 

Αν θυμαμαι καλα, αυτο γινεται μονο σε αμερικανους πολιτες σχετικα με το irs. Σε εμας δεν γινετε τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν θυμαμαι καλα, αυτο γινεται μονο σε αμερικανους πολιτες σχετικα με το irs. Σε εμας δεν γινετε τιποτα...

 

Δηλαδή έχεις περάσει τις 200 συναλλαγές χωρίς να σου ζητήσει στοιχεία??

 

Εμένα στις ~170 που έχω κάνει, μου έχει βγάλει ένα παραθυράκι και μου ζητάει να επιλέξω αν μένω Αμερική ή όχι και μόλις διαλέξω (το 2ο προφανώς) μου βγάζει ένα κατεβατό να συμπληρώσω με τα προσωπικά μου στοιχεία...  :mad:  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έχεις περάσει τις 200 συναλλαγές χωρίς να σου ζητήσει στοιχεία??

 

Εμένα στις ~170 που έχω κάνει, μου έχει βγάλει ένα παραθυράκι και μου ζητάει να επιλέξω αν μένω Αμερική ή όχι και μόλις διαλέξω (το 2ο προφανώς) μου βγάζει ένα κατεβατό να συμπληρώσω με τα προσωπικά μου στοιχεία...  :mad:  :X

 

Εχω κανει 256 συναλλαγες και ποτε δεν μου εβγαλε να συμπληρωσω στοιχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf??

Σε εμένα εμφανίζει "You have created 169 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit the FAQ."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf??

Σε εμένα εμφανίζει "You have created 169 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit the FAQ."

 

Απο οτι θυμαμαι μονο στους Αμερικανους χρηστες θα το εκανε αυτο. Μηπως εχεις φτιαξει αμερικανικο λογαριασμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι απλά μάλλον δεν είχαν στοιχεία ότι μένω Ελλάδα. Στη φόρμα τελικά δεν ήταν όλα απαραίτητα!

 

Απλά συμπλήρωσα σε 2 κουτιά το όνομά μου (το μικρό) και σε άλλα δύο την πόλη και την οδό μου και όλα ok!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...