Προς το περιεχόμενο

Steam Κάρτες Ανταλλαγών (Trading Cards) και Badges


krokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανα 10 ευρω που χαλας στο steam περνεις και μια τετοια καρτα. αλλα στο market τωρα εχουν λιγοτερο απο 1.50 ευρω. μηπως να τις παρουμε απο εκει;

ΥΓ Και αν εισαι 5 level και πανω περνεις μια τετοια καρτα ανα 3 vote στο flash sales

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το έκανα craft το summer sale badge. Μαλακίες, ίδια reward δίνει (emoticons, background κλπ) και φτάνει και λέβελ 5. τουλάχιστον έδωσε κάρτα πάλι πίσω που δεν είχα.

 

Edit: Θυμήστε μου λίγο, το Counter Strike πετάει κάρτες ή έχει προυποθέσεις όπως το tf2 ξέρω 'γω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα πεταει καρτες το counter strike. Υπο προυποθεσεις πετανε μονο τα free 2 play παιχνιδια

Εβγαλαν το bastion απο την λιστα με τις καρτες. Λογικα θα ειχε καποιο bug. Στο φορουμ ειχε γινει ποστ εδω και κατι ωρες οτι θα μπουν καρτες στο bastion οποτε δεν προκεται για λαθος αλλα για bug

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα πεταει καρτες το counter strike. Υπο προυποθεσεις πετανε μονο τα free 2 play παιχνιδια

Εβγαλαν το bastion απο την λιστα με τις καρτες. Λογικα θα ειχε καποιο bug. Στο φορουμ ειχε γινει ποστ εδω και κατι ωρες οτι θα μπουν καρτες στο bastion οποτε δεν προκεται για λαθος αλλα για bug

 

Αντί του Bastion, νομίζω μπήκε το Stellar Impact (το οποίο ενώ στο official group δεν αναφέρεται πουθενά, εμφανίζεται στη σελίδα με τα badges).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή κάθε μέρα τώρα με τα daily deals θα έχουμε και νέα παιχνίδια που υποστηρίζουν κάρτες? Μια χαρά τότε. Από όσο βλέπω στο badge, η πρώτη κάρτα είναι το Bioshock Infinite το οποίο είναι σήμερα στην κορυφή των Daily Deals. Λογικά το επόμενο στην κορυφή θα είναι το Chivalry: Medieval Warfare σύμφωνα με το Getaway Badge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...