Προς το περιεχόμενο

Steam Κάρτες Ανταλλαγών (Trading Cards) και Badges


krokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες σας πετάει κάρτες τις τελευταίες δύο μέρες; Γιατί σε 'μένα χθες και σήμερα κάτι δεν πάει καλά.

 

Χθες μέτρησε το κοντέρ 5-6 ώρες Faster Than Light με 1 drop remaining, αλλά τίποτα, δεν είδα πουθενά κάρτα.

Επίσης έχω αφήσει σήμερα ανοικτό το Gratuitous Space Battles (με 5 drops remaining) σχεδόν 3 ώρες και πάλι δεν μου έχει πετάξει τίποτα.

 

Τι σκατά, συμβαίνει κάτι;

 

Εμένα πριν λίγο μου πέταξε κανονικά στο Alan Wake. Το ίδιο χθες και στο Psychonauts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όντως mystery card πήρα!

 

Τα κουπόνια ΔΕΝ συνδυάζονται με άλλες προσφορές guys... Τα μόνα κουπόνια που μπορούσες να συνδυάσεις ήταν τα golden coupons(!) κατά τη διάρκεια ενός summer sale αλλά από τότε τα ίχνη τους έχουν χαθεί..

 

Έχουμε εξακριβώσει τις 11 Ιουλίου, Πέμπτη σαν έναρξη κατά 99%!

 

Έδωσαν Boosters πάλι γιατί μόλις βρήκα ένα να με περιμένει στο inventory!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα κουπόνια, ο καλύτερος τρόπος να βεβαιωθείτε είναι να δείτε αν υπάρχει ή όχι η ένδειξη "Can't be applied with other discounts":

 

post-143955-0-94219400-1373052901_thumb.png

 

Πήρα και το 2ο booster, αυτή τη φορά για το Penny Arcade's On the Rain-Slick Precipice of Darkness 4, αλλά εδώ "φάνηκε" πόσο undercut πέφτει στο Market... Απο €1,87 που το είχα βάλει, μέσα σε 2-3 λεπτά βρέθηκαν τουλάχιστον τρία άτομα με τιμές €1,60~.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες σας πετάει κάρτες τις τελευταίες δύο μέρες; Γιατί σε 'μένα χθες και σήμερα κάτι δεν πάει καλά.

Τι σκατά, συμβαίνει κάτι;

Άν έχεις κάνει restart το steam και σου λέει οτι δικαιούσαι κάρτες, επικοινώνησε με το steam support!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που ελεγα οτι θα βαλουν αρκετα παιχνιδια με καρτες για να γινει χαμος και να αγορασουμε τα παιχνιδια... βαζουν 6 παιχνιδια και ειναι και βλακειες κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει που ελεγα οτι θα βαλουν αρκετα παιχνιδια με καρτες για να γινει χαμος και να αγορασουμε τα παιχνιδια... βαζουν 6 παιχνιδια και ειναι και βλακειες κιολας

 

Eμένα δεν με χάλασε πάντως. Έχω δύο παιχνίδια από αυτά που θέλουν 5 κάρτες το ένα και 6 το άλλο για budge, οπότε 2 crafts αμέσως αμέσως. Και mystery cards εννοείται.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...