Προς το περιεχόμενο

Steam Κάρτες Ανταλλαγών (Trading Cards) και Badges


krokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

HOLY STAKA

http://steamcommunity.com/market/listings/753/Mystery%20%28Trading%20Card%29

???????????????

Κάτι ξεκινάει...



Ίσως να σημαίνει half life 3?



Να εμφανιστεί η εικόνα του Gordon στην κάρτα με το 3 στο background?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο τις 20.00 και κατι καθε βραδυ τις βαζεις οποτε θελει γιατι ειναι το steam. Οκ.... Και διεγραψα το alan wake ο χαζος επειδη νομιζα οτι δεν θα το βαλουν μιας και μπηκε σε humblebundle. Τριτη πεμπτη μου αρεσε περισσοτερο, εβαζε και περισσοτερα παιχνιδια.

Τι παιζει τωρα με τις Mystery cards?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να μπω μερες στο steam μιας και δεν ειμαι σπιτι.

Για τα badge που εχουμε κανει craft μεχρι τωρα θα παρουμε και μια mystery card για το καθενα ή μετραει απο εδω και περα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάθε craftabadge που κάνεις παίρνεις μία. Προφανώς είναι μέρος του summer event, όλα τα άλλα mystery.

 

Πολύ πιθανον να σταματησαν τα εκπτωτικα κουπονια λογω επικειμενου steam summer sale και γι΄αυτο βγαλαν τα Mystery cards...

Και οντως θα ηταν too much να εχεις 50-75% εκπτωση πανω σε μια 75% εκπτωση του steam sale.....

Γι αυτο και ολα τα εκπτωτικα κουπονια, λογικα θα τελειωνουν χρονικα πριν τις 11/7 (τα δικα μου τουλαχιστον ειναι μεχρι μεχρι 7/7 αλλα ειχα και καιρο να κανω badge)...

 

τα δικα σας ποτε τελειωνουν? υπαρχει κανενας με κουπονι απο badge με ημερομηνια λήξης μετα τις 11/7 ?

μηπως και έτσι βρουμε την ημερα εναρξης των steam sales?

 

(καποιος που να εκανε badge 3-4 ιουλιου δηλαδη, πριν βγει η Mystery card)

(squall50000, η Lili απο το psychonauts τι σου εβγαλε? κουπονι ή mystery?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πιθανον να σταματησαν τα εκπτωτικα κουπονια λογω επικειμενου steam summer sale και γι΄αυτο βγαλαν τα Mystery cards...

Και οντως θα ηταν too much να εχεις 50-75% εκπτωση πανω σε μια 75% εκπτωση του steam sale.....

Γι αυτο και ολα τα εκπτωτικα κουπονια, λογικα θα τελειωνουν χρονικα πριν τις 11/7 (τα δικα μου τουλαχιστον ειναι μεχρι μεχρι 7/7 αλλα ειχα και καιρο να κανω badge)...

 

τα δικα σας ποτε τελειωνουν? υπαρχει κανενας με κουπονι απο badge με ημερομηνια λήξης μετα τις 11/7 ?

μηπως και έτσι βρουμε την ημερα εναρξης των steam sales?

 

(καποιος που να εκανε badge 3-4 ιουλιου δηλαδη, πριν βγει η Mystery card)

(squall50000, η Lili απο το psychonauts τι σου εβγαλε? κουπονι ή mystery?)

 

Έτσι το κουπόνι δεν μπορεί να μπει πάνω σε προσφορά. Δηλαδή τώρα ότι craft κάνουμε θα παίρνουμε mystery card? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δηλαδή τώρα ότι craft κάνουμε θα παίρνουμε mystery card? 

Ετσι φαινεται...mystery card αντι για κουπονι...

το θεμα ειναι να βρουμε ποτε ληγουν τα τελευταια κουπονια, μηπως και βρουμε την ημερα εναρξης των sales (για τον χαβαλε...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ έκανα 2 budges στις 2 Ιουλίου, και τα κουπόνια που μου έδωσε τελειώνουν 9/07. Μετά έκανα άλλα 2 στις 4 Ιουλίου, αλλά είχαν αρχίσει τα mystery cards. Άρα μάλλον είναι σωστό να υποθέσουμε ότι όποιος έκανε στις 3 Ιουλίου budge, το κουπόνι του τελειώνει 10 Ιουλίου. Άρα 11 Ιουλίου is the day :D

 

Eπίσης τι παίζει με τα mystery cards; Κάποια στιγμή (πχ μέσα στην περίοδο των σέιλς) θα μας φανερωθούν; Πολλοί βλέπω να τα πουλάνε πάντως, εγώ δεν ψήνομαι προς το παρόν, απλά με τρώει η αγωνία να δω περί τίνος πρόκειται ρε παιδί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ έκανα 2 budges στις 2 Ιουλίου, και τα κουπόνια που μου έδωσε τελειώνουν 9/07. Μετά έκανα άλλα 2 στις 4 Ιουλίου, αλλά είχαν αρχίσει τα mystery cards. Άρα μάλλον είναι σωστό να υποθέσουμε ότι όποιος έκανε στις 3 Ιουλίου budge, το κουπόνι του τελειώνει 10 Ιουλίου. Άρα 11 Ιουλίου is the day :D

 

 

 

ετσι σκεφτηκα και εγω.....

ο squall εκανε 4 ιουλιου badge και πρεπει να πηρε Mystery (συμφωνα και με το post του).....

 

Αρα 11 Ιουλίου πρεπει να ειναι η μερα !!!!

 

(κανενας με 3 ιουλιου badge??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες σας πετάει κάρτες τις τελευταίες δύο μέρες; Γιατί σε 'μένα χθες και σήμερα κάτι δεν πάει καλά.

 

Χθες μέτρησε το κοντέρ 5-6 ώρες Faster Than Light με 1 drop remaining, αλλά τίποτα, δεν είδα πουθενά κάρτα.

Επίσης έχω αφήσει σήμερα ανοικτό το Gratuitous Space Battles (με 5 drops remaining) σχεδόν 3 ώρες και πάλι δεν μου έχει πετάξει τίποτα.

 

Τι σκατά, συμβαίνει κάτι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...