Προς το περιεχόμενο

Steam Κάρτες Ανταλλαγών (Trading Cards) και Badges


krokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο το Trading Card FAQ:

 

Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack, which is a set of 3 trading cards that may include both basic and foil cards.

 

Μάλλον είναι και ο λόγος που τα booster είναι πιο ακριβά απο τις ανάλογες κάρτες, αλλά φαντάζομαι θα έχει το ίδιο χαμηλό chance να βρεις foil με τα κανονικά card drops.

 

Ohai :P

Εγω που δεν ειμαι lvl 10+, αλλα ειμαι eligible για booster pack, το pack θα εχει μονο basic ή παιζει να εχει και foil, παρολο ειμαι κατω απο 10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 602
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το προαπαιτούμενο για foil να είναι το profile level 10 και άνω νομίζω το καταργήσανε πριν λίγο καιρό... Πλέον όλα τα accounts δικαιούνται foil drops.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προαπαιτούμενο για foil να είναι το profile level 10 και άνω νομίζω το καταργήσανε πριν λίγο καιρό... Πλέον όλα τα accounts δικαιούνται foil drops.

Οκ, ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεα παιχνιδια για καρτες..

επεσαν αρκετα οι τιμες νομιζω....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπ'όψιν πως το Warframe είναι στην κατηγορία Free-To-Play και απαιτεί in-game αγορές περίπου $9 (€6,80~) για κάθε card drop (όπως δηλαδή λειτουργούν και τα TF2, Dota 2).

 

Edit: Πήρα και μια φοβερή ξενέρα σήμερα πρωί, μια και οι τιμές των καρτών που δεν κατάφερα να πουλήσω χτες (λόγω των προβλημάτων στο Market) έχουν πλέον πέσει στο 1/4 της τιμής τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι. Μου έδωσε 2 emoticons μαζί με 2 badges που έκανα craft. Αυτά δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω σε τσατ με φίλο ξέρω 'γω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι. Μου έδωσε 2 emoticons μαζί με 2 badges που έκανα craft. Αυτά δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω σε τσατ με φίλο ξέρω 'γω;

 

Νομιζω οτι πρεπει να εισαι τουλαχιστον 10 level για να τα χρησιμοποιησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Υπάρχει τρόπος να δούμε πόσες κάρτες θέλει ένα budge για παιχνίδι που δεν έχουμε; 

 

Ίσως με αναζήτηση στο market και να μετρήσεις πόσες κάρτες έχει. Αυτό τουλάχιστον μπορώ εγώ να σκεφτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Υπάρχει τρόπος να δούμε πόσες κάρτες θέλει ένα budge για παιχνίδι που δεν έχουμε; 

Αν δεν έχει κανένας φίλος σου το badge, απλα google it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...