Προς το περιεχόμενο

Αγορά φθηνού εκτυπωτή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε στα υπόψιν σας και αν θα μπορούσα να βρω έναν εκτυπωτή γύρω στα 40 ευρώ που θα χρησιμοποιώ για εκτυπώσεις σημειώσεων για τη σχολή μου.Πιστεύω ότι είναι μια λύση για να γλιτώσω απ' τα εκτυπωτάδικα!

 

Θα προτιμούσα κάτι σε πολυμηχάνημα!Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με απασχολεί κυρίως είναι το κόστος για τα μελανάκια μετά!Μου άρεσε το δεύτερο που μου πρότεινες αλλά πως μπορώ να μάθω αν είναι οικονομικό στην συνέχεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε για παρουσιάσεις και videos στο google.

 

Μόνο έτσι.

 

Εκτός αν το έχει κάποιος φίλος από εδώ και σου λύσει την απορία. 

 

Πάντως μη το βασανίζεις και πολύ, δεν έχεις και πολλές επιλογές στο εν λόγω budget, άσε που δε σου χρειάζεται κάτι εξεζητημένο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς!Σε ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σου!Όποια άλλη πρόταση καλοδεχούμενη! :)



Βρήκα και αυτόν http://www.e-shop.gr/product?id=PER.407323 αλλά δεν μπορώ να βρω το κόστος του μετά και την εξοικονόμηση σε μελάνη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα μπορεις να ανεβεις ενα 20αρικο στο budget μια πολυ καλη επιλογη ειναι το hp advantage 2515. Διαφημιζετε οτι τα μελανια του κρατανε το διπλασιο. Κ μετα για αγορα νεων κανα 8-9 ευρω το μαυρο και 7-8 το εγχρωμο. Οσο τον χρησινοποιω ειναι αρκετα καλος.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...