Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: The New Order


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

¨Οχι κ δεν βλέπεται. 

 

Στα γραφικά (με 10-αρι το Crysis 3 και 9,8 το Metro LL) , του δίνω ένα 9. 

Έχει κάποια πολύ δυνατά σημεία με απίστευτα Textures και φωτισμό/εφέ (πχ στον κλίβανο με τον τρελάρα ναζί γιατρό και τα ρομποτ που σε κρατάνε κάτω) αλλά και 'αλλα σημεία με χαμηλής ανάλυσης Textures που χαλάνε την καλή εικόνα. 

 

Π'αντως είναι ελαφρύ και για την εικόνα ως προς απόδοση παίρνει καλή βαθμολογία. (δεν φτάνει Crysis 3 ούτε και Metro LL και σε αυτό τον τομέα)

 

Από gameplay καλύτερο από Crysis 3 αλλά χειρότερο από Metro LL. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποια βελτίωση στα γραφικά, σχεδόν δε βλέπεται το παιχνίδι.

απο ποια αποψη δεν βλεπεται το παιχνιδι; :/

μια χαρα παιχνιδι ειναι που συνδιαζει τον β' παγκοσμιο πολεμο με συγχρονες παραλλαγες!

πρωτοτυπο και εξυπνο για μενα!προσωπικα τα γραφικα μου αρεσαν και ειμαι ευχαριστημενος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει και καλές και κακές στιγμές στον οπτικό τομέα είναι η αλήθεια αλλά απο τη στιγμή που σου δίνει τέτοιο gameplay απλά το προσπερνάς το θέμα των γραφικών.Το παιχνίδι είναι τεράστια έκπληξη για μένα και απ'οτι βλέπω και για όσους το έπαιξαν.Κανει μπαμ οτι ο κόσμος σιχαθηκε τις σαχλαμάρες που μας πασαρανε και ήθελε ενα old school shooter.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει και καλές και κακές στιγμές στον οπτικό τομέα είναι η αλήθεια αλλά απο τη στιγμή που σου δίνει τέτοιο gameplay απλά το προσπερνάς το θέμα των γραφικών.Το παιχνίδι είναι τεράστια έκπληξη για μένα και απ'οτι βλέπω και για όσους το έπαιξαν.Κανει μπαμ οτι ο κόσμος σιχαθηκε τις σαχλαμάρες που μας πασαρανε και ήθελε ενα old school shooter.

Καλομαθανε μερικοι να παιζουν 3ωρα και 4ωρα campaign σε υποτιθεμενα top first person shooters!!!και τους επεσε λιγο βαρια η επιστροφη του βασιλια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το ευχαριστήθηκε ο Psycho με τέτοια γραφικά, εδώ νομίζω κολλάει το "nuff said".

 

Και για μένα έκπληξη αποτελεί μέχρι στιγμής, αφού απ' όσα είχα δει δεν είχα υψηλές προσδοκίες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι θεμα καλου ή κακου για τα 50ευρω αλλα θεμα διαρκειας ..Αν ειχε multiplayer που για μενα κολλαγε αγρια να εχει ηδη θα τα ειχα σκασει ..Τωρα να παιξεις 12 ωρες και να δωσεις 50 ευρω δεν θα σου πω ναι ουτε θα σου πω οχι γιατι απο την μια ειναι πολλα τα λεφτα για single story απο την αλλη αυτος που δινει λεφτα σεβεται τον κοπο καποιων ανθρωπων που εκατσαν να φτιαξουν το game .Tωρα κοιτα να δεις ,αν ηταν το Skyrim των 400ωρων εννοειται πως θα αξιζε το 50αρικο ,απο αποψη διαρκειας καθαρα και χωρις να εχει multiplayer ..Τα ζυγιζεις και αποφασιζεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έσπασε το παιχνίδι, μόνο και μόνο που είχε WW2 theme..Πόσο καιρό έχουμε να δούμε WW2 theme σε FPS τίτλο ; Μου 'χε λείψει πραγματικά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έσπασε το παιχνίδι, μόνο και μόνο που είχε WW2 theme..Πόσο καιρό έχουμε να δούμε WW2 theme σε FPS τίτλο ; Μου 'χε λείψει πραγματικά..

Oχι και WW2 theme to 1960 με τα ρομποτοσκυλα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...