Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: The New Order


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρα πολυ καλο οντως! Επιτελους ενα old shcool fps. Αντε γιατι παραεγινε το κακκο μετα call of duty και battlefield. Η επιτυχια η αποτυχια του συγκεκριεμνου παιχνιδιου θα καθορισει το μελλον των fps. Αν παει καλα σε πωλησεις θα δουμε στο μελλον περισσοτερα hard core old school fps σαν αυτο ενω αν πατωσει τοτε θα συνεχισουν να βγαζουν αποκλειστικα και μονο casual fps .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα βαλει χθες το παιχνιδι και πραγματακι κολλαγε απιστευτα...σημερα επειδη εκανα φορματ σενα λαπτοπ,εκανα με την ευκαιρεια αυτην και στον δικο μου pc ..ξαναβαλα το παιχνιδι και πραγματικα η μερα με την νυχτα! δεν εχω framesdrops και λαγκαρισματα..

οπως το ιδιο και στο watch dogs

οποτε συμβουλευω οσοι εχουν να κανουν αρκετο καιρο φορματ και εχει αρκετα ο υπολογιστης σας, καντε του φορματ και θα δειτε διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα βαλει χθες το παιχνιδι και πραγματακι κολλαγε απιστευτα...σημερα επειδη εκανα φορματ σενα λαπτοπ,εκανα με την ευκαιρεια αυτην και στον δικο μου pc ..ξαναβαλα το παιχνιδι και πραγματικα η μερα με την νυχτα! δεν εχω framesdrops και λαγκαρισματα..

οπως το ιδιο και στο watch dogs

οποτε συμβουλευω οσοι εχουν να κανουν αρκετο καιρο φορματ και εχει αρκετα ο υπολογιστης σας, καντε του φορματ και θα δειτε διαφορα

Tι GPU έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επρεπε να βαλω τα shadows σε  4096 και να ενεργοποιησω το VT compress για να ειναι playble. Επισης overclock στον πυρηνα της καρτας απο 870 mhz σε 920 mhz κσι την μνημη απο 2070 σε 2100 mhz. Το VT compress τρωει πολλη gpu χωρις να υπαρχει μεγαλη βελτιωση στα γραφικα οπως και το shadow resolution αν το βαλεις σε 8000+ γινεται πολυ απαιτητικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο το game αλλα εκει που επαιζα μια χαρα τωρα μου κανει κολπακια οπως αυτο 

τι παιζει αραγε?

 

Στο συγκεκριμενο σημειο της πιστας επαιξα και με τα settings αλλα τπτ καθως προχωρησα λιγο το game εστρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...