Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: The New Order


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω το μονο που παρατηρησα ειναι οτι στα cutscenes(νομιζω ειναι Ingame γραφικα)τα fps κλειδωνουν στα 30 αντι για 60!δεν παρατηρησα κατι αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλυτερο προβλημα του παιχνιδου απο τα οσα εχουμε διαβασει μεχρι τωρα ειναι το optimization. Εχει χειροτερα γραφικα απο crysis 3 και bf4 και ομως ειναι πιο απαιτητικο απο αυτα! Α! Και ειναι και 40 gb! Αυριο το βραδυ θα το εχω και οχι σημερα οπως υπολογιζα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ περα απο τα βίντεο που είναι στα 30fps δεν παρατήρησα κατι το μεμπτό στα γραφικά εκτός και αν ευθύνεται η κάρτα μου που ειναι 3gb όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να ειναι τα 3gb της καρτας οντως!! :)


η χρηση της gpu παντως δεν ειναι 100% οπως βλεπεται στο screenshot.επισης σε αυτο το σημειο λεει οτι χρησιμοποιει 2.5gb vram!!!  :shock:

 

PRRTHhI.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο θεμα με το game.Τρεχει αρκετα smooth με ολα στο τερμα και γενικα ακομα και οταν εχω drops στα 45 -50 fps δεν ειναι ιδιαιτερα αντιληπτο πραγμα καλο.Εχω 144hz monitor και οποιος εχει μπορει να παει στο control panel της καρτας του και να βαλει το refresh rate στο highest available και ετσι μπορει να δει βελτιωση στην κινηση και αποκριση.Περιμενω sli profile απο nvidia γιατι μεχρι τωρα παιζω με την μια gpu. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μεχρι στιγμης καποιο προβλημα δεν εχω αντιμετωπισει με τα γραφικα, τουλαχιστον που να εχω παρατηρησει. Και παιζει ικανοποιητικοτατα χωρις sli profile με μια 680 και ενα [email protected], απροβληματιστα και σε 2560x1440. Δεν θα περιμενα κατι αλλο βεβαια τα γραφικα ειναι καλα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο. Τα textures ειναι οντως χαμηλοτερης αναλυσης του αναμενομενου, αλλα στο ολο παιχνιδι δεν χτυπαει καθολου ασχημα. Καλο artwork και γενικα παιζεται μια χαρα χωρις παντως να εντυπωσιαζει σε κανενα τομεα. Α ναι εντυπωσιαζει. Στο AI που εχει ειπωθει οτι ειναι αστειο. Και οντως ειναι για 4ο επιπεδο, ψιλοαστειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...