Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: The New Order


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετρανε τα γραφικα στην απολαυση ενος παιχνιδιου..αλλα αυτο που μετραει περισσοτερο ειναι το gameplay και το ολο κλιμα του παιχνιδιου...γιατι αν δεν σε αποροφαει ενα game, τι να τα κανει κανεις τα super γραφικα του..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το έχω παίξει ακόμα, αλλά αυτά περί γραφικών του 07 και του 08 μου φαίνονται υπερβολές.Τα γραφικά δε φαίνονται μόνο από 2 χαμηλής ανάλυσης textures...

Αυτό πάντως που βλέπω είναι πως παρά τα αρκετά του τεχνικά θέματα, τα οποία φαίνεται να είναι εντελώς τυχαία, έχει πάρει πολύ θετικές κριτικές από τους χρήστες.Όλοι στα reviews στο steam μιλάνε για ένα διασκεδαστικό παιχνίδι και με έψησαν να το δοκιμάσω κάποια στιγμή κι εγώ.Η αλήθεια είναι ότι μου έχουν λείψει τέτοιου είδους παιχνίδια.

Επεξ/σία από Bigi444444
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα reviews στο steam ειναι θετικα γιατι το παιχνιδι ειναι καλο ομως αυτο δεν σημαινει πως δεν εχουμε το δικαιωμα να απαιτουμε καλυτερα γραφικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους ενα πολυ ωραιο fps με campaign που τα σπαει.Τα upgrades προσδιδουν βαθος και τα γραφικα ειναι μια χαρα.Παιχνιδι που πρεπει να παιχτει απο τον οποιονδηποτε βαραγε χαρμανες για ενα αξιολογο shooter.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από κάποια tweaks τα γραφικά είναι τζετ, το μόνο πρόβλημα είναι το pop-up στα textures που λογικά θα διορθωθεί με patch.

 

Εδώ τα tweaks :

 

Wolfenstein: The New Order – PC Performance Analysis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...