Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: The New Order


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

low

 

 

nd4zup.jpg

 

 

med

 

 

wjb1xj.jpg

 

 

high

 

 

34pb6ub.jpg

 

 

custom(ultra)

 

 

22j68l.jpg

 

 

 

ελαχιστες διαφορες....μια χαρα μου παιζει κ σε ultra πεφτει μεχρι τα 45 frames με 3.2 τον επεξεργαστη.αλλα τα γραφικα του δεν μου αρεσουν καθολου,εχουν κατι τα textures του μια γυαλαδα που δεν μου καθεται ωραια.σαν γλιτσα μου φαινεται :P οριστε ενα παραδειγμα(sto ultra παντα)

 

 

16glblt.jpg

 

 

 

2rnv91v.jpg

 

 

επισης το vsync του μου φαινεται broken τωρα εβαλα το d3doverrider να δω αν εχει διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως εχει θεμα τωρα κανω πειραματα.παντως τσαμπα τοσα γιγα κ τα γραφικα του απαισια δειτε στην τελευταια φωτο που τραβηξα το τσουβαλι δεξια.σαν να ειναι χαλασμενα τα textures κ στην προτελευταια φωτο τα τσουβαλια παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε μας κοροϊδεύουν ; Μόλις έβαλα το γκέιμ, όλα μαξ και τρέχει σαν βούτυρο..60FPS constant, ούτε stuttering ούτε τίποτα..

 

Ποια gpu έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTX670 FTW.

Ε αφού είναι FTW, τι περίμενες? Να κολλάει? :P

Πάντως διάβασα πως είναι θέμα drivers, στο Steam πχ λέει οι AMD users να βάλουνε τους 14.4.

Υπομονή και λογικά με driver update θα στρώσουν όλα, παρόμοιο θέμα είχα με το Rage με τις 4850 και με beta τότε έτρεχε νερό (εκεί που αρχικά έτρεχε με 15fps).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το παιχνίδι είναι απολαυστικό, old school shooter με ωραία υπόθεση(Πως θα ήταν αν νικούσαν οι NAZI).Και από την στιγμή που δεν έχω και τεχνικά θέματα, το ανεβάζει ακόμα πιο πολύ στα μάτια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε μας κοροϊδεύουν ; Μόλις έβαλα το γκέιμ, όλα μαξ και τρέχει σαν βούτυρο..60FPS constant, ούτε stuttering ούτε τίποτα..

καλά να πάθεις,επειδή είσαι πρόβατο και αναπαράγεις ότι διαβάζεις!Και όχι μόνο εσύ,αλλά όσοι αρέσκονται να το κάνουν αυτό,παρά να κάτσουν να το δοκιμάσουν πρώτα!

Ενώ είδες τώρα;

 

Από gameplay τί λέει;

σε 3 ώρες που θα κατέβει θα μπορώ να πω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...