Προς το περιεχόμενο

Το Viber περνάει πλέον στο Desktop των Windows και OS X


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στην εγκατασταση στο pc καποια στιγμη σου λεει να αναβαθμησης την εφαρμογη στο κινητο σου και μετα να προχωρησεις.........  ανοιξα το app store στο κινητο και στο update μου εβγαλε την νεα εκδοση viber εκανα πρωτα αναβαθμηση στο κινητο και στο τελος μου ηρθε μηνυμα στην εφαρμογη viber κινητου το τετραψηφιο,,, το εβαλα στο pc και συγχρονιστικαν αυτοματα οι επαφες

το δοκιμασα δουλευει τελεια μονο που μαλλον  προς το παρον δεν υποστιρηζει βιντεοκλησεις (beta)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περίεργη αυτή η υπηρεσία. Ποιός τη χρηματοδοτεί?

 

 

 

 

 

(Το skype, το whatsapp κλπ έχουν έσοδα, αυτό το viber έχει μηδενικά έσοδα και ένα σκασμό κόστη συντήρησης και ανάπτυξης)

 

Αποσκοπει στο να εξαγοραστει απο 1 κολοσσο κυριως τηλεπικοινωνιακο να χεστουν στα δις και οι υπολοιποι κακομοιρηδες που πανυγηριζουν να το βουλωσουν για μια ακομα φορα.

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποσκοπει στο να εξαγοραστει απο 1 κολοσσο κυριως τηλεπικοινωνιακο να χεστουν στα δις και οι υπολοιποι κακομοιρηδες που πανυγηριζουν να το βουλωσουν για μια ακομα φορα.

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

 

Kαι επι 3 χρόνια βρίσκει χρηματοδότηση με μηδενικά έσοδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι επι 3 χρόνια βρίσκει χρηματοδότηση με μηδενικά έσοδα?

και σεμενα τρια χρονια μου φαινονται πολλα

και τα εξοδα τεραστια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι επι 3 χρόνια βρίσκει χρηματοδότηση με μηδενικά έσοδα?

Αν δεις τις άδειες που ζητάει για να το κάνεις εγκατάσταση και την πρόσβαση που έχει στις προσωπικές πληροφορίες, άνετα θα βρεις και εσύ πολλούς χρηματοδότες!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις τις άδειες που ζητάει για να το κάνεις εγκατάσταση και την πρόσβαση που έχει στις προσωπικές πληροφορίες, άνετα θα βρεις και εσύ πολλούς χρηματοδότες!!!

αυτο το σκεφτικα και εγω,,, αλλα νομιζω οτι υπαρχουν πολυ πιο φθηνοι και ευκολοι τροποι  να εχεις αυτες τις πληροφοριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα βλεπουν εκει στο Skype....

 

μπορει το skype αυτοματα να σε προσθεσει σε ολες τις επαφες που εχεις στο κινητο σου ως φιλο? μεσω τον αριθμο τους? για πεσ μου φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις την τσέκαρα. Έχει πάρει πόδι το skype...Το κακό βέβαια είναι ότι όποιος ξέρει τον αριθμό σου θα σε ενοχλεί, αλλά εντάξει υπάρχει και το μπλοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργη δεν λέω, αλλά τα σπάει... Ειδικά τώρα που μπήκε και στο παίχνιδι των desktop θα μαζέψει πολύ κόσμο...

αν δεν κάνω λάθος Εβραϊκή εταιρεία είναι

την χρηματοδοτούμε εμείς με τα προσωπικά μας δεδομένα για δικους τους σκοπούς (οχι να τα πουλάνε πάντως από ότι είδαμε μεχρι τώρα)

 

Viber Media is a Israel-based company with development centers in Belarus and Cyprus. The company was founded by American-Israeli entrepreneur Talmon Marco,Tel-Aviv University Computer Science graduate, who was previously an ex-Israeli Defense Force

The company doesn't have any known model of revenue, no advertisements or any other means of sales. The company seems to be operated from unknown financial resources since the last two years until present.

 

 

 

 

με λίγα λόγια δίκαιο είχα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ περίεργη αυτή η υπηρεσία. Ποιός τη χρηματοδοτεί?

 

 

 

 

 

(Το skype, το whatsapp κλπ έχουν έσοδα, αυτό το viber έχει μηδενικά έσοδα και ένα σκασμό κόστη συντήρησης και ανάπτυξης)

 

Αποσκοπει στο να εξαγοραστει απο 1 κολοσσο κυριως τηλεπικοινωνιακο να χεστουν στα δις και οι υπολοιποι κακομοιρηδες που πανυγηριζουν να το βουλωσουν για μια ακομα φορα.

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

Τη χρηματοδοτεί η CIA κ εχει στο να βλάψει τον ραγδαία αναπτυσσομενο τομέα των τηλεπικοινωνιών χαχαχαχα !!!Sent from my iPhone using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη χρηματοδοτεί η CIA κ εχει στο να βλάψει τον ραγδαία αναπτυσσομενο τομέα των τηλεπικοινωνιών χαχαχαχα !!!Sent from my iPhone using Insomnia

Αστείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...