Προς το περιεχόμενο

Χαρτί τουαλέτας... Η αιώνια διαφωνία: Over ή Under


alter_blog

  

169 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Θέση Α ή θέση Β;

    • Θέση Α (Είμαι γενικά καταδικασμένος να αποτύχω στο δύσκολο παιχνίδι της ζωής)
    • Θέση Β (Είμαι δυναμικός χαρακτήρας με υψηλή νοημοσύνη)
    • Στα παπάρια μου, στον κώλο μου θα το βάλω.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Μπερδεύτηκα τώρα. Το Β στην ψηφοφορία δεν είναι το "under";  Αυτό που δείχνει η εικόνα σου είναι Α (over), αλλά εσύ ψήφισες Β (under)...;

 

Καταγγέλλω την αισχρή προσπάθεια αποπροσανατολισμού της κοινής γνώμης και του φιλοθεάμονος κοινού του forum με προφανή σκοπό την αλλοίωση των αποτελεσμάτων! ΑΙΣΧΟΣ!

 

Κύριέ μου, εσείς που κάνετε ότι δεν γνωρίζετε, από το αρχικό μήνυμα του παρόντος θέματος έχει καταστεί προφανές ότι η θέση Β είναι το over και όχι το under όπως υπούλως και υπογείως προσπαθείτε να "περάσετε". Πρέπει να ενδρέπεστε για τις καταχθόνιες μεθοδεύσεις σας!

 

Για να μην υπάρχει σύγχιση από επιτήδειους σαν εσάς, το ξεκαθαρίζουμε:

 

Το Α είναι under και το B είναι over.

 

Α= κακό / Β = καλό

 

Over and out.-

 

-Εκ της Επιτροπής Για Την Ορθή Θέση του Χάρτου Υγείας Εις Τον Λουτροκαμπινέ.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ψηφίσεις βάσει της φωτογραφίας στο post #1, έτσι είναι. Αν βασιστείς στον τίτλο/ερώτηση της δημοσκόπησης όμως:

 

Χαρτί τουαλέτας... Η αιώνια διαφωνία: Over (A) ή Under (Β)

 

Αποκλείεται κάποιοι να έχουν ψηφίσει βάσει τίτλου;

 

 

Σκ#!@$ τα κάνατε (pun intended)! Απαιτώ ψηφοφορία απ' το μηδέν, με έξτρα προσοχή στη λεπτομέρεια!

 

 

- Σύνδεσμος Καταναγκαστικών/Ψυχαναγκαστικών Συντονιστών Διαδικτυακών Φόρουμ Ελλάδος

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταγγέλλω την αισχρή προσπάθεια αποπροσανατολισμού της κοινής γνώμης και του φιλοθεάμονος κοινού του forum με προφανή σκοπό την αλλοίωση των αποτελεσμάτων! ΑΙΣΧΟΣ!

 

Κύριέ μου, εσείς που κάνετε ότι δεν γνωρίζετε, από το αρχικό μήνυμα του παρόντος θέματος έχει καταστεί προφανές ότι η θέση Β είναι το over και όχι το under όπως υπούλως και υπογείως προσπαθείτε να "περάσετε". Πρέπει να ενδρέπεστε για τις καταχθόνιες μεθοδεύσεις σας!

 

Για να μην υπάρχει σύγχιση από επιτήδειους σαν εσάς, το ξεκαθαρίζουμε:

 

Το Α είναι under και το B είναι over.

 

Α= κακό / Β = καλό

 

Over and out.-

 

-Εκ της Επιτροπής Για Την Ορθή Θέση του Χάρτου Υγείας Εις Τον Λουτροκαμπινέ.

 

 

Ο.ο αναδουλειές ε; ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο είναι οτι πιο αισχρό υπάρχει για χέρια και για κώλο. πρεπει να παρεις 50 χαρτιά για να μη σου γίνει παπάρα στο χέρι.

Eννοειται οτι παιρνεις αρκετα.Με μια κινηση φυσικα.Αλλα τι λεω.. ρολακηδες   :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να βάλεις βάση ρολού κουζίνας για να είναι παράλληλα με τον τοίχο.

Στο μισό ένα προς τα έξω, και στο άλλο μισό ένα προς τα μέσα.

 

Και άμα γίνει πόλεμος ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΞΟΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ, ΟΥΔΕΤΕΡΕ ΡΙΨΑΣΠΗ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε δοκιμασει σκουπισμα με δαυτα?Βελουδο ρε

Η επιλογη Β ειναι αυτονοητη

 

 

images?q=tbn:ANd9GcSSkBhxYultGjWT-mOt1Ln

 

Ναι και εκεί που σκουπιζόμουνα για πρώτη φορά αυτοδαχτυλώθηκα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το προτιμώ κάπου δίπλα μου αλλά όχι στην θήκη του. Με βολεύει πιο πολύ να το παίρνω πχ πάνω από το καλοριφέρ του μπάνιου (είναι και ζεστό τον χειμώνα χαχαχαχα) και να κόβω όσο θέλω...

 

Και ναι αν όντως υπάρχει στην θήκη του το βάζω και εγώ στη θέση Β αλλά προτιμώ και ένα έξτρα ρολό ελεύθερο στο χώρο (είμαι ελεύθερο πνεύμα εγώ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεύτηκα τώρα. Το Β στην ψηφοφορία δεν είναι το "under";  Αυτό που δείχνει η εικόνα σου είναι Α (over), αλλά εσύ ψήφισες Β (under)...;

 

ειναι ξεκαθαρα Β (δεν θα μπορουσε αλλωστε να ειναι Α και να γινονται διαφορα σχεδια)

''εκλεψα'' την ιδεα απο ξενοδοχεια και κρουαζιεροπλοια που εβρισκα το χαρτι με διαφορα σχεδια :P

 

http://www.google.com/search?q=toilet+paper+folding&rls=com.microsoft:el:IE-Address&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=IBN7Uf33BeOr7Ab7_IGoDA&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1264&bih=573

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...