Προς το περιεχόμενο

Χαρτί τουαλέτας... Η αιώνια διαφωνία: Over ή Under


alter_blog

  

169 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Θέση Α ή θέση Β;

    • Θέση Α (Είμαι γενικά καταδικασμένος να αποτύχω στο δύσκολο παιχνίδι της ζωής)
    • Θέση Β (Είμαι δυναμικός χαρακτήρας με υψηλή νοημοσύνη)
    • Στα παπάρια μου, στον κώλο μου θα το βάλω.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Χυμα πολλά χαρτια υγείας διασκορπισμένα στο μπανιο για να αισθάνομαι ασφάλεια όταν επισκέπτομαι το θρόνο, οι βάσεις και οι σωστές θέσεις ειναι για τους γκουρμέδες. 



 Εσεις που ψηφίσατε α ή β παιζει να τρώτε παϊδάκια με μαχαιροπήρουνο, δεν έχει αντιληφθεί την ωμότητα και ιερότητα της επίσκεψης στο θρονο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χυμα πολλά χαρτια υγείας διασκορπισμένα στο μπανιο για να αισθάνομαι ασφάλεια όταν επισκέπτομαι το θρόνο, οι βάσεις και οι σωστές θέσεις ειναι για τους γκουρμέδες. 

 

 

Έτσι, και τα τελειωμένα για ντεκορ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χυμα πολλά χαρτια υγείας διασκορπισμένα στο μπανιο για να αισθάνομαι ασφάλεια όταν επισκέπτομαι το θρόνο, οι βάσεις και οι σωστές θέσεις ειναι για τους γκουρμέδες.

 

 

Εσεις που ψηφίσατε α ή β παιζει να τρώτε παϊδάκια με μαχαιροπήρουνο, δεν έχει αντιληφθεί την ωμότητα και ιερότητα της επίσκεψης στο θρονο.

In oot ppl I trust, πες τα ρε Κρισεξεξεξ, πες τα!

 

Όσοι απάντησαν α ή β, σκεφτείτε ότι ο ανθρωπας προσαρμόστηκε στις συνθηκες και επιβίωσε, χεστες, ε χεστες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γ κλασικα.και το σταυρο σας να κανετε που παιζει χαρτι γιατι δεν υπαρχει χειροτερο απο το συνειδητοποιήσεις μετα το νο2 οτι χαρτι γιοκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAAAΑχχχχ πολυσυζητημένο θέμα στην οικογένειά μας.... :mellow:

Τον τελευταιο καιρό η μαμά ανέπτυξε τη θεωρια οτι το χαρτι ΠΡΕΠΕΙ να μπαινει και να το βαζουμε οπως στο Β. Οποτε το βρισκει αλλιως το αλλάζει.

Προσωπικά, το Γ εχέστηκα! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...