Προς το περιεχόμενο

Αγορά πολυμηχανήματος


nikosevi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας!Ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά ενός πολυμηχανήματος και θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί μου χάλασε το πολυμηχάνημα που είχα εδώ και 5 χρόνια ένα hp officejet j5780 από το οποίο δεν έμεινα ευχαριστημένος!Θα ήθελα να μην ξεπερνάει το ποσό των 100 ευρώ και να μπορεί να στέλνει φαξ και επίσης να έχει την δυνατότητα εκτύπωσης διπλής όψεως αυτόματα!Μου έκανε εντύπωση ο παρακάτω  και θα ήθελα την γνώμη σας!Ευχαριστώ!

 

 

Canon pixma mx515

post-239988-0-55775400-1366719496.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι. Απλα να ξερεις οτι θα παιξει τελεια για 3-4χρονια και μετα θα τα κακαρωσει ξαφνικα (ειτε απο πλακετα ειτε απο κεφαλη εκτυπωσης που αν μεινει καιρο πανω θα παρει και την πλακετα!) . ετσι ειναι τα canon προγραμματισμενα σε αντιθεση με τα hp που χαλανε απο την πρωτη μερα.

Ειχα και εχω και απο τα δυο και ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου γενικά από ότι βλέπω ότι και να πάρω σε αυτά τα χρήματα δεν θα κρατήσει πάνω από 3 χρόνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι έτσι ειναι, μακριά απο ΗΡ.

 

Είχα κι εγω κ δεν κράτησε ουτε χρόνο.

Μετά πήρα ενα epson xp 600 καλο φαίνεται προς το παρόν.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα 5 χρονια μετα ακομα δουλευει το ΗΡ 6310,

φαινεται δεν εχει λαβει εντολη να τα κακαρωσει ακομα,

το δουλευα με μελανια Πλαισιου, αυτα κακαρωνανε συχνα αλλα δε με ενοιαζε γιατι επαιρνα αλλα

και τουλαχιστον με την ΗΡ ειχα νεα κεφαλη πανω στο μελανι.

 

ομως τωρα το παρατησα στην ακρη γιατι δεν το εχω πλεον αναγκη.

 

πηρα σκετο εκτυπωτη, αλλα μελανια τελος, πηρα LASER

κοιταω που και που να δω αν πετυχω πολυμηχανημα ετσι να βρισκεται, αλλα μονο LASER πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!Οπότε θα επικεντρωθώ σε canon ή epson!Έχει κάποιος πρόταση για αγορά πολυμηχανήματος των συγκεκριμένων εταιρειών?

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Καλημερα, εχω ενα epson πολυμηχανημα το οποιο βγηκε μαπα το καρπουζι απο αποψη μελανιων. 

Τι μου προτεινετε να αγορασω CANON ή HP; Δεν εχω τρομερες απαιτησεις, καμια φωτοτυπια μονο - απλα εαν εχει και wifi ακομη καλυτερα.

Το θεμα μου τοσο δεν ειναι η μαρκα αλλα τα μελανια. Εχω ακουσει οτι στα HP οταν αλλαζεις το μελανι ειναι σαν να αλλαζει και την κεφαλη γιατι ειναι ενσωματωμενο επανω. Ισχυει κατι τετοιο;

H HP εχει βγαλει αυτο το μοντελο http://www.e-shop.gr/product?id=PER.402933 και αναφερει οτι τα μελανια της αποδιδουν σε περισσοτερες σελιδες.

Καθε αποψη - παρατηρηση δεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi. Στα canon η κεφαλη ειναι αποσπωμενο ανταλλακτικο που ζει μαξ 3χρονια και κοστιζει 70-100ευρω απο ebay . H canon kai ηepson εχουβ βρει το κολπο και μικραινουν τα μςλανια τους. παρε brother εχει πολυ φθηνα συμβατα μελανια χωρις chip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

laser και παλι laser παθων !!!



οταν βλεπεις οτι εχεις εκτυπωσει 500 σελιδες και σκαναρει πανω απο 2000  και εχεις σκασει τα απιστευτα χρηματα για μελανια laser και παντως καιρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...