Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.dsogaming.com/news/the-evil-within-pc-recommended-system-requirements-4gb-of-vram-i7-cpu-50gb-of-free-hdd-space/#more-69667

 

Recommended PC System Specifications

•64-bit Windows 7/Windows 8
•i7 with four plus cores
•4 GBs RAM
•50 GB of hard drive space*
•GeForce GTX 670 or equivalent with 4GBs of VRAM
•High Speed Internet Connection
Steam account and activation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάτω από το τραπέζι ο CEO να τα έκανε πλακάκια με την Nvidia και θέλουν να προωθήσουν της νέες κάρτες. Από αυτές τις ανελέητες εταιρίες, όλα τα περιμένω..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Evil Within – No Plans For Minimum Specs, Multi-GPU Support May Happen, PC Equals To Next-Gen

 

Here is the direct quote from Bethesda’s CM:

“Talking with folks on the team, you can give it a go with 2 GB VRAM, but it’s definitely not recommended. As mentioned in the blog post, we’re not posting minimum requirements, because we’re looking to share requirements that show the game the way it was meant to be played.”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meh.. καλά... ας μην παίζει καλά σε 2GB στυλ 770 και εκεί να δείτε τι παντόφλα έχει να πέσει. Χειρότερα και από το WD θα είναι όταν όλοι θα απαιτούν patch! Καλύτερα αν το κάνουν push για αργότερα, τα Χριστούγεννα ίσως και να τα φτιάξουν.

..και τι πάει να πει "definitely not recommended". Συγνώμη ρε φίλε αν δεν θέλω να ξοδέψω το μισθό μου, τη σύνταξη της γιαγιάς μου και τις οικονομίες του 6-χρωνου αδερφού μου για να αγοράσω καινούρια κάρτα ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ για εσάς... whatever.

F*CK YOU DEVS! Θα το παίξω σε ότι ανάλυση και  settings γουστάρω εγώ. ..not recommended.... καλό και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όσους πήραν 770 2GB τους βλέπω να παίζουν με medium textures στα παιχνίδια που έρχονται για να μην έχουν κολλήματα..Το ίδιο και όσοι πάρουν R9 285 2GB..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όσους πήραν 770 2GB τους βλέπω να παίζουν με medium textures στα παιχνίδια που έρχονται για να μην έχουν κολλήματα..Το ίδιο και όσοι πάρουν R9 285 2GB..

 

ε ναι οταν μιλάμε για αθλιες κονσολομεταφορές με σημαιοφορο το πανάθλιο Watch Dogs

 

οχι οταν μιλάμε για αξιοπρεπή games με γραφικάρες που αναπτύχθηκαν με βάση το pc και ρεζιλεύουν τις κονσολομεταφορές που και και καλά απαιτούνε 4gb vram σε 1080p, really???

 

The Vanishing of Ethan Carter, oύτε 1,3 gb vram δεν χρησιμοποιει σε 1080p, ολα τέρμα με 2xMSAA, αψεγάδιαστα 60+fps με GTX 770 2GB vram (θα ανεβει και σχετικο βιντεο για του λογου το αληθες)

Δημιουργημένο απο ομάδα 5 ατομων, δημιουργών των Bulletstorm/Painkiller, που σέβονται τους pc gamers

 

0EF8AB5081DE2A60B1239315F0D031929B8DD95D

387A4C5A4CB950D92D2BF728DFF45E6B7CD12C43

EADE2115797373CCDB7AC1A6534E86A986B56FFD

678920AA3C8D52064FC1E055E215F694C2D6DC80

3EBEE62ECC8CBB76C24FC4F902AD7E2750777EE1

0246DC4F4EB1001C0329AB2133FDB98168A203BE

DC47E272D41F6140D2C72F9C4DA1DA8E4B050CF8

μετά δεν θέλω να ακουω για Watch Dogs, Rome ή Evil Within

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος ότι είναι από τους δημιουργούς του Bulletstorm ; If so..They're not serious at all, θυμάμαι είχε major issues το BS, όπως stuttering και low performance σε 16:10 αναλύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος, του painkiller αλλά η ουσια της δημοσιευσης μου ειναι αλλη, δεν ειναι δυνατον αυτο το open world παιχνιδι με αυτα τα εκπληκτικά γραφικά να χρησιμοποιεί συνήθως 1gb vram σε 1080p και το Εvil Within να ζητάει 4gb vram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...