Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω εγω δεν παιζει να ασχοληθω καθολου με το παιχνιδι ετσι οπως τρεχει στο συστημα μου και δυστηχως το ειχα αγορασει...
Αν λειτουργουσε το sli κανονικα δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα αλλα ετσι με ξενερωνει απιστευτα.
Με την 970 σιγουρα τρεχει καλητερα.

Το patch δεν ειναι αυτο που αφαιρει τις μαυρες μπαρες πανω κατω και ξεκλειδωνει το παιχνιδι απο 30 σε 60fps;
αν ναι αυτο ηδη περασε αυτοματα μεσω του steam.εχει βγει και αλλο;



 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια μετα το update το προγραμα για το FOV δεν δουλευει Ξερει καποιος κατι; Ειναι εκνευριστικο οταν κανεις zoom να σου ερχεται στη μουρη το οπλο, πολυ zoom βρε παιδι μου. Βλακεια να μην το εχουν φτιαξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν δουλευει το cheat engine ε; Να πω την αληθεια αν πειραξεις το fov στο παιχνιδι εχεις αλλα θεματα πχ με το λατερν που σου ερχεται στα μουτρα το φως και οταν εισαι σε κλειστους χωρους σου ερχεται ο τοιχος και μπαινει στη μεση και αυτος, αν καταλαβαινετε τι εννοω. Το game ειναι για να παιζει με το δικο του fov.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα ναι, σε γενικες γραμμες δεν ειναι οptimized οπως θα επρεπε, δεν σου χαλαει και την εμπειρια ομως. Το fov ειναι εκνευριστικο που δεν εβαλαν μια επιλογη να μπορεις να το αλλαζεις εκει που θελεις γιατι οντως ειναι πολυ κοντα στον χαρακτηρα.

 

Το game γενικα δεν υποφερει μονο απο αυτο βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

redarmada

καλά με GTX 770 πως ειναι δυνατόν και σου τρέχει άθλια, εγώ με ολα τέρμα έχω 45 με 60 fps με ενα avg fps γυρω στα 50+fps. Ουτε stuttering ούτε τίποτα. H GTX 770 μπορει να το παιξει άνετα και για τις πτώσεις στο frame rate ευθυνεται το γεγονός πως το παιχνίδι φτιάχτηκε για να τρέχει στα 30fps. Tώρα νομιζω κυκλοφόρησε ενα update για ομαλότερο 60καρέ frame rate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτ με την 970 δεν πιανει  60 fps? Αν οχι τοτε μιλαμε για το χειροτερο optimizez παιχνιδι της χρονιας!

Πού διάβασες πάλι ότι η 970 δεν πιάνει 60; Μια χαρά 60άρια έχει.

 

redarmada

καλά με GTX 770 πως ειναι δυνατόν και σου τρέχει άθλια, εγώ με ολα τέρμα έχω 45 με 60 fps με ενα avg fps γυρω στα 50+fps. H GTX 770 μπορει να το παιξει άνετα και για τις πτώσεις στο frame rate ευθυνεται το γεγονός πως το παιχνίδι φτιάχτηκε για να τρέχει στα 30fps. Tώρα νομιζω κυκλοφόρησε ενα update για ομαλότερο 60καρέ frame rate.

Το έχει βάλει το update είπε.

 

Εγώ παιδιά σας λέω να παίξετε το παιχνίδι στα 30fps. Είναι η καλύτερη επιλογή σας. Εγώ πάντως στα 30 το τερμάτισα και το έπαιξα. Ήταν φοβερό και χωρίς κανένα πρόβλημα.

Αφού από την αρχή στόχος ήταν τα 30, σε 30 να το παίξετε να μην βάλετε 60.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

redarmada

καλά με GTX 770 πως ειναι δυνατόν και σου τρέχει άθλια, εγώ με ολα τέρμα έχω 45 με 60 fps με ενα avg fps γυρω στα 50+fps. Ουτε stuttering ούτε τίποτα. H GTX 770 μπορει να το παιξει άνετα και για τις πτώσεις στο frame rate ευθυνεται το γεγονός πως το παιχνίδι φτιάχτηκε για να τρέχει στα 30fps. Tώρα νομιζω κυκλοφόρησε ενα update για ομαλότερο 60καρέ frame rate.

Φιλε μου τοσο ποιανω και εγω 45 με 60 αλλα μου κανει εντυπωση που σε εσενα δεν φαινεται καθολου η διαφορα στα frames οπτικα.

Ακομα και ενα frame να πεσει (οπως λεγαμε) απο 60-59 η διαφορα φαινεται τεσπα ο καθενας το βλεπει διαφορετικα.

 

Παντως δεν γινετε να παιζεις με 45 frames και να σου φαινεται οτι το παιχνιδι παει smooth.

Εγώ παιδιά σας λέω να παίξετε το παιχνίδι στα 30fps. Είναι η καλύτερη επιλογή σας. Εγώ πάντως στα 30 το τερμάτισα και το έπαιξα. Ήταν φοβερό και χωρίς κανένα πρόβλημα.

Αφού από την αρχή στόχος ήταν τα 30, σε 30 να το παίξετε να μην βάλετε 60.

Με 30 παιζει μια χαρα και με 60 οπως ειπα τρεχει αλλα οχι ομαλα και μου την δινει γιατι εχω σκαμπανεβασματα στα fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν γινετε να παιζεις με 45 frames και να σου φαινεται οτι το παιχνιδι παει smooth.

 

γιατι δεν γινεται; τι παιζω Counter Strike ή L4D2;

 

και με κλειδωμενο 30fps μια χαρά playable ειναι με τα 60fps να εννοειται πως ειναι καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτο το παιζουμε μονο στα 30 . Αφου δεν ειναι φτιαγμενο για 60 θα εχει framedrops σε οτι pc και να το δοκιμασουμε. Δεν υπαρχει αλλη λυση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!χρειαζομαι την βοηθεια σας σε κατι.εχω τελειωσει το evil within στο casual mode και ξεκινησα το survival.η απορια μου ειναι η εξεις:ειμαι στο δευτερο  chapter και τα skill μου ειναι απο την αρχη και επεισης δεν εχω το bazouka και ενα αλλο που μου εδωσε με τον τερματισμο.Μηπως κανω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτο το παιζουμε μονο στα 30 . Αφου δεν ειναι φτιαγμενο για 60 θα εχει framedrops σε οτι pc και να το δοκιμασουμε. Δεν υπαρχει αλλη λυση.

Παιζουμε παιζετε παιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!χρειαζομαι την βοηθεια σας σε κατι.εχω τελειωσει το evil within στο casual mode και ξεκινησα το survival.η απορια μου ειναι η εξεις:ειμαι στο δευτερο  chapter και τα skill μου ειναι απο την αρχη και επεισης δεν εχω το bazouka και ενα αλλο που μου εδωσε με τον τερματισμο.Μηπως κανω κατι λαθος

κανεις καμια βοηθεια Plz??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...