Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ε, την πλάκα μου ήθελα να κάνω...ας το παίξουν μόνο οι φαν του είδους.

 

τα παιχνίδια είναι για να παίζεις, όχι να νευριάζεις κ να στοιχηματίζουν οι γείτονες αν θα σπάσεις το pc 

ημέρα με ζυγό ή μονό αριθμό στο ημερολόγιο.

 

δεν μπορώ να σκοτώσω 200 ζόμπι κ επειδή το σύστημα με το όπλο το έφτιαξε καθυστερημένος με πάρκινσον

να πρέπει να χάσω 2-3 φορές κ να ξαναπαίξω οοοοοοοοοοοοοολο το σκηνικό γι'αυτόν.

 

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chapter 12 .Μέχρι τώρα  ΔΕΝ έχω καταλάβει τίποτα και έχει αρχίσει να με κουράζει κι όλας μιας και σε πολλά σημεία γίνεται εκνευριστικό ( κρίμα ).


survival horror παιζεις οχι call of duty.που να επαιζες τα παλια resident....

 

Απομίμηση των παλιών καλών καιρών ( R.E)  είναι για μένα τίποτα άλλο ,πλέον αυτό το αργό τέμπο χωρίς καμία ευελιξία στις κινήσεις είναι πολύ βαρετό για μένα. 

 

survival horror NAI να παίζεις άλλο όχι με χειρισμό και κινήσεις αντίστοιχες με r.e. 4  γιατί μέχρι τώρα δεν έχω δει να έχει κάτι παραπάνω και είμαι 1 ώρα πριν το τέλος περίπου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chapter 12 .Μέχρι τώρα  ΔΕΝ έχω καταλάβει τίποτα και έχει αρχίσει να με κουράζει κι όλας μιας και σε πολλά σημεία γίνεται εκνευριστικό ( κρίμα ).

 

Απομίμηση των παλιών καλών καιρών ( R.E)  είναι για μένα τίποτα άλλο ,πλέον αυτό το αργό τέμπο χωρίς καμία ευελιξία στις κινήσεις είναι πολύ βαρετό για μένα. 

 

survival horror NAI να παίζεις άλλο όχι με χειρισμό και κινήσεις αντίστοιχες με r.e. 4  γιατί μέχρι τώρα δεν έχω δει να έχει κάτι παραπάνω και είμαι 1 ώρα πριν το τέλος περίπου. 

 

 

Φιλε μου δεν εισαι μια ωρα πριν το τελος αν εισαι κεφαλαιο 12 και η ιστορια θα ξεκαθαρισει στο 15, αλλα οχι τελειως. ισως επειδη θελουν σικουελ ισως επειδη ειναι απλα γιαπωνεζοι.

 

Οσον αφορα στο gameplay μερικα πραγματα εχουν αλλαξει απο εποχη res 4 αλλα και αλλοι μηχανισμοι εχουν μεινει (ολο)ιδιοι.

 

Αν σου αρεσει η ατμοσφαιρα αυτο μετραει πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου αρεσει η ατμοσφαιρα αυτο μετραει πολυ.

 

Είναι το (+) του παιχνιδιού , όπως και το κομμάτι των γραφικών για μένα.( καμία σχέση με αυτά που λέγανε αρχικά , αν δεις παίζω οκ με 2130 και όχι Ι7  φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και με τις γραφικών  τέςπα άλλο θέμα αυτό).

 

Απλά θα μπορούσαν να είχαν φτιάξει ένα ακόμα βαρβάτο τίτλο να έμενε στην ιστορία και αυτός αλλά για τις λεπτομέρειες νομίζω αρχίζουν να το χάνουν, το r.e. βγάζει ακόμα και σήμερα μόνο και  μόνο επειδή είχε όνομα και κοινό!!! ...σε αυτό κάτι οι μπάρες κάτι τα fps κάτι το σχόλιο από πάνω ''για το πάρκινσον με το όπλο :) ''κάτι τα συνεχόμενα loading αφού πεθαίνεις για πλάκα εκτός αν πας σαν χεσμ__ος  ,εεε τί να πω σαν πολλά μαζεύτηκαν....όπως και να έχει το τερματίζω και μάλλον μην τον είδατε τον παναή μετά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει ξανααναφερθεί συγνώμη, εγώ κατέβασα αυτό το προγραμματάκι για να παίζει σε full screen χωρίς τις μαύρες μπάρες. Σε εμένα τουλάχιστον λειτουργεί άψογα...

 

http://www.flawlesswidescreen.org/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...