Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παντως εγω το ετρεξα στο δικο μου PC και παρα τις μαυρες μπαρες και τα 30 frames τα γραφικα ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ και οι φωτισμοι κατσε καλα. Εννοειται οτι δεν προκειται να το παιξω τωρα, μονο και μονο για να δω πως τρεχει στο συστημα μου το πηρα απο τον θειο αλλα το παιχνιδι δειχνει να ειναι σκετη καφριλα και αρρωστια που καραγουσταρω. Κατα το Δεκεμβρη θα το τιμησω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει τερματίσει κανένας; Αξίζει σα παιχνίδι πέρα από τα τεχνικά θέματα (gameplay,story, immersion κλπ);

 gameplay μου αρεσε αρκετα ειναι μιξη allan wake, resident evil 4, dead space με δοσεις απο silent hill στα σκηνικα κυριως. Οι γριφοι ειναι ελαχιστοι και ευκολοι. immersion ειναι τρελα αν σου αρεσουν τα παρακατω:Τρομος, gore, gothic scenery, eerie scenes κτλ

 

Το στορυ ειναι λιγο ρδελομπου αλλα δεν το εχω τελειωσει ακομη (κεφαλαιο 11 ειμαι απο τα 14). Μεχρι στιγμης θα ελεγα οτι ειναι λιγο αχταρμας (ονειρα, παρελθον, εφιαλτες που παιρνουν υλη, κατοι ακυροι συμπρωταγωνιστες κτλ ).

 

Γραφικα ειναι λαστ τζεν (το παιζω σε 1) με εξαιρεσεις φωτισμους και ισως γεωμετρια (ισως). Textures ειναι last gen σιγουρα, η ΙΔ 5 δειχνει την ηλικια της. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι, υπάρχει story για να είναι ρδελομπου;

με γρηγορη απαντηση ναι υπαχει αλλα αν ας πουμε αν το Alan Wake σου φανηκε λιιιιγο mindfuck αυτο εδω ειναι ρδελομπου. Βγαζεις νοημα αλλα στο τελος κλασσικα εχεις περισσοτερα ερωτηματα απ'οτι απαντησεις. 

 

Ισως για να παμε για 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζεις 300-400euro κάρτες για να παίξεις στα 30fps και στα 60(ουτε καν 50 δλδ) με χίλια 2 προβλήματα..

Καλά το πάνε άντε να δούμε και το assassins τι καλό μας επιφυλάσσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το κατέβασα αλλά δεν παίζει. Τρέχω windows 8.1 32bit! Απ ότι διάβασα πρέπει να έχεις 64bit για να τρέξει. Απλά ρωτάω μήπως υπάρχει τρόπος να παιξει και σε 32bit! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To desktop είναι σε ανάλυση 1080π. Όταν το βάλω σε 900-κάτι μου το δείχνει σε full screen μεν αλλά όχι full frame, δηλαδή γύρω από την εικόνα υπάρχει μαύρο από όλες τις μεριές (δεν εννοώ τα black bars)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παίδες το κατέβασα αλλά δεν παίζει. Τρέχω windows 8.1 32bit! Απ ότι διάβασα πρέπει να έχεις 64bit για να τρέξει. Απλά ρωτάω μήπως υπάρχει τρόπος να παιξει και σε 32bit! </p>

 

Δεν υπάρχει. Για να παίξεις θες 64.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...