Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όλος αυτός ο ντόρος ποια με το Evil Within με έχει κάνει να χάσω το κεφάλι μου! ..στη κυριολεξία...

 

 

 

Να αναφέρω και τη πηγή φυσικά: http://www.pcgamer.com/the-evil-withins-god-mode-might-make-you-lose-your-head/

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα να το δοκιμάσω, τα γραφικά του είναι πολύ καλύτερα από ότι δείχνουν στο trailer.Υψηλής ανάλυσης textures, φωτισμοί ωραίοι και γενικά αρκετά καλό.Επίσης, προσφέρει αυτό που υπόσχεται, αρρώστια, τρόμο και άγχος.Οι μαύρες μπάρες δεν ξέρω, σε 23άρι 1080P δεν ενοχλούσαν τόσο, αλλά σε 16:10 monitor πιστεύω δεν θα παλεύεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως το game μου άρεσε. Είμαι στο chapter 6 και δεν υπάρχει περίπτωση να μην το τελειώσω. Δε με χαλάνε ούτε οι μάυρες λωρίδες πάνω κάτω. Θα μπορούσε να πηγαίνει πιο ομαλά, μόνο αυτό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμαζεται patch

 

http://www.ragequit.gr/forum/games/894-the-evil-within?start=105

 

για 60 fps και δυνατοτητα απενεργοποιησης των black bars!!!

 

 

Με τετοιο κραξιμο και αφου ειδαν τις χαμηλες πωλησεις το παιχνιδιου σε ολες τις πλατφορμες ειπαν να βγαλουν patch!!

Επρεπε λοιπον να γινει πρωτα ολη αυτη η φασαρια για να βαλουν μυαλο?! Δεν μπορουσαν απο την αρχη να βαλουν αυτα τα options μεσα στο παιχνιδι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμαζεται patch

 

http://www.ragequit.gr/forum/games/894-the-evil-within?start=105

 

για 60 fps και δυνατοτητα απενεργοποιησης των black bars!!!

 

 

Με τετοιο κραξιμο και αφου ειδαν τις χαμηλες πωλησεις το παιχνιδιου σε ολες τις πλατφορμες ειπαν να βγαλουν patch!!

Επρεπε λοιπον να γινει πρωτα ολη αυτη η φασαρια για να βαλουν μυαλο?! Δεν μπορουσαν απο την αρχη να βαλουν αυτα τα options μεσα στο παιχνιδι?

Ωραία. Δεν το έχω ξεκινήσει ακόμα και τώρα άλλος ένας λόγος να περιμένω... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα να το δοκιμάσω, τα γραφικά του είναι πολύ καλύτερα από ότι δείχνουν στο trailer.Υψηλής ανάλυσης textures, φωτισμοί ωραίοι και γενικά αρκετά καλό.Επίσης, προσφέρει αυτό που υπόσχεται, αρρώστια, τρόμο και άγχος.Οι μαύρες μπάρες δεν ξέρω, σε 23άρι 1080P δεν ενοχλούσαν τόσο, αλλά σε 16:10 monitor πιστεύω δεν θα παλεύεται.

 

εδω ειμαι με 1400p μεσω dsr,εχω αφησει λιγη μαυρη μπαρα πανω και κατω

εχει πολυ καλους φωτισμους παντως

 

2aik3n4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ειμαι με 1400p μεσω dsr,εχω αφησει λιγη μαυρη μπαρα πανω και κατω

εχει πολυ καλους φωτισμους παντως

 

2aik3n4.jpg

 

Ποσα fps εχεις με 1440p dsr? Δοκιμασες και με 4κ dsr?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κ χωρις dsr δεν εχω παντα σταθερο 60αρι αφου εχει φτιαχτει για 30 fps το παιχνδι και εχει αρκετα προβληματα αν το ξεκλειδωσεις,με 1400P πεφτω περιπου 10 frames(γυρω στα 50 frames),αλλα δεν εχω OC στην καρτα.αλλα το gpu usage ειναι γυρω στο 70% οποτε αν ηταν full το παιζει ανετα 60 frames

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σταθερο 60αρι θα πρεπει να περιμενουμε το patch. Θα το ξεκινουσα σημερα που τερματισα το Mordor αλλα μετα ειδα οτι θα βγαλουν patch και ειπα να περιμενω. Μεχρι τοτε θα μου εχει ερθει και η 970 μαλλον. ΟC δεν χρειαζεται να κανουμε την καρτα γιατι κανει μονει της oc(boost) στα 1300+ mhz κατα τη διαρκεια των παιχνιδιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...