Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@MSSB

δεν παρεξηγουμαι man,εσεις μην παρεξηγηθειτε λογο το οτι δεν εβαλα τα ονοματα σας!

Εννοειται οτι εισαι και ΕΣΥ το ατομο που μ ελυσες τα χερια :D και σε σενα πανε τα credits

οπως και στον Thanos που μου ανεφερε για το engine ;)

Αϊ βρε! ..που θα παρεξηγηθώ κι ολας. Από τη στιγμή που σου είπα τον τρόπο πλέον είναι δική σου γνώση! :)

 

Pirate, όταν λες ότι σέρνεται σε 720p σε τι gpu; Έχεις αλλάξει και τα borders και FoV;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως στα 60 frames μου φαινεται σαν να εχω tearing και ο χαρακτηρας κουνιεται περιεργα (μην το παρεξηγησετε)

 

Δεν εχεις αδικο αλλα δεν ευθυνονται τοσο τα fps αλλα το FOV. Mε τα 30fps cap παλευεται το FOV με τα 60 ειναι χαλια..Εαν δεν αλλαξεις το FOV εμενα προσωπικα στα 60 μου φερνει ναυτια.. Οταν το εκανα force στα 85 τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα ;)

 

υ.γ H Bethesda εχει πει οτι εχει ψιλοθεματακια σαν και αυτα που περιγραφεις παντως ουτως ή αλλως στα 60fps και θα το φτιαξει με ενα patch.. Για πανω απο 60 αν το ξεκλειδωσεις τελειως δεν θα το εκανα (0 value)..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα και νωρίτερα στον Ευχουλη, ναι. Αλλά αν ψάξεις στο web έχουν βγάλει μερικοί πως να κάνεις costume συντόμευση με όλες τις εντολές προ ρυθμισμενες. Δεν ξέρω να σου πω περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Pirate, όταν λες ότι σέρνεται σε 720p σε τι gpu; Έχεις αλλάξει και τα borders και FoV;

Με 7730...απλως το περιμενα να τρεχει πολυ καλυτερα..πεφτει κατω απο 30 frames αλλα δεν βαριεσαι καλα ειναι κι ετσι :-D

 

Τι ειναι τα borders και FoV;  :X 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως με Fov 87.5 που το εχω παιζει μια χαρα με 60 frames, επισης αφησα λιγο μπαρα επανω και κατω το εχω βαλει στο 2.0 οχι στο 1.8 που ειναι το 16:9.αλλα ειναι σπαστικο καθε φορα να κανεις αυτα.σε λιγο θα παταμε εντολες για να ξεκιναει το game στο 2015 ειμαστε οχι στο 1985.βαλτε και αυτο στην συντομευση σας για να μην δειχνει τα logo των εταιρειων στην αρχη +com_skipIntroVideo 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προχειροτητα σε ολο της το μεγαλειο.. Ουτε 2 μενου να προσθεσουν δεν θελησαν με αυτες τις απλες επιλογες. Παρτο οπως ειναι και βαλε και τις εντολες μονος σου στην κονσολα και βαλε και αλλο προγραμμα για FOV και αν θελω θα βγαλω κανα patch μετα να τα φτιαξω.. ΑΝ ετσι; Μην με πιεζεις κιολας γιατι με κουραζεις end user.. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...