Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και επίσης δεν είναι τυχαίο που όλα τα games τους έχουν κοριτσάκια :D full metal :D

Τις επιλογές για ρούχα του DreadOut τις είδες; :D

 

1BC37D6181A3ED6B21998DE1F7EEA3D614D0833D

Ξεφύγαμε. Παρακαλώ πολύ να επανέλθουμε γιατί οι συζητήσεις αυτές είναι για μετά τις 12 το βράδυ :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι εχω την εντυπωση πως το fov του ναναι πιο μικρο...ειδικα οταν στοχευεις με το πιστολι φαινεται τοσο πολυ κοντα στην οθονη που δεν το ευχαριστιεσαι...υπαρχει καμια ρυθμιση για αυτο;

και κατι αλλο...οταν ξανα μπηκα να παιξω παλι ηταν τα fps locked κ υπηρχαν οι μπαρες...και ετσι ξαναανοιξα τν κονσολα και εβαλα τις εντολες...αυτο καθε φορα πρεπει να το κανουμε που μπαινουμε στο game δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω μπορείς να τα κάνεις με costume συντόμευση και κάποια commands μέσα της αλλά δεν θυμάμαι που το είχε πάρει το μάτι μου να σου πω. Ψάξε λίγο στο net, κάτι θα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Field of View in the game (g_fov) is set to 80 by default, but the game seems to completely ignore the FOV command!

Without being able to adjust the FOV, it seems that your view is going to be very restricted if you're playing in 16:9. I may have to wait until this is fixed before I can play it.

 

 

εγω που εψαξα βρηκα αυτο οποτε μαλλον δεν αλλαζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα καμια ωριτσα.Ωραιο θα ελεγα σαν gameplay με πολλα πραγματα να κανεις[οπλα ,health upgrades κτλ],αλλα δεν νομιζω να μπορει να σε κρατησει αυτο το στορυ.Τα γραφικα του παντως ειναι εξαιρετικα και τρεχει μια χαρα χωρις προβληματα.,Survival horror παντως δεν θα το ελεγα[τρεμουν τα κοκκαλα του silent hill] ,περισσοτερο action horror θα το ελεγα.Θεωρω οτι κατι 9αρια που του δινουν ειναι πολυ υψηλος βαθμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι κλέβουν από κάπου (shadow of mordor) το θέμα είναι να το κανεις καλύτερα από τον προηγούμενο. Φυσικά τα προηγούμενα SH ήταν ελεεινά οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως (που είμαι fan των Silent Hill) δε μου φάνηκαν καθόλου ελεϊνά τα προηγούμενα. Ναί είχαν αρκετά bugs αλλά η ατμόσφαιρα ήταν αυτή που έπρεπε. Ανυπομονώ να βγεί το επόμενο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα που τα παλιά sillent hill ήταν άνετα καλύτερα από οποιοδήποτε r.e. (μέχρι το the room έχω παίξει τα πιο πρόσφατα δε τα χω δει καν) δε θα περίμενα ποτέ από το mikami να βγάλει κάτι καλύτερο , παρόλα αυτά αν το παιχνίδι είναι καλό ας μείνουμε μόνο σε αυτό

 

δεν έχει νόημα η όποια σύγκριση, το πιο σημαντικό είναι ότι έχουμε μια επιστροφή των παιχνιδιών τρόμου, πράγμα σημαντικό για το gaming imho και η οποία θα ήθελα να έχει συνέχεια 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...