Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απλά δεν παίζει να ισχύει αυτό με τα 4GB VRAM.

Παίζει γιατί και στο Wolfenstein: The New Order ίσχυε όταν απενεργοποιούσες το VT Compress, βέβαια η διαφορά στην εικόνα ήταν τόσο αμελητέα που δεν την παρατηρούσες ούτε σε στατική εικόνα, πόσο μάλλον την ώρα που έπαιζες.Αυτά είναι τα ''καλά'' του Megatexture.

Και το πρώτο review :) http://goo.gl/BXF6wK

''Story never really gets going''.Σαν να μου λέει, τζάμπα παίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει γιατί και στο Wolfenstein: The New Order ίσχυε όταν απενεργοποιούσες το VT Compress, βέβαια η διαφορά στην εικόνα ήταν τόσο αμελητέα που δεν την παρατηρούσες ούτε σε στατική εικόνα, πόσο μάλλον την ώρα που έπαιζες.Αυτά είναι τα ''καλά'' του Megatexture.

''Story never really gets going''.Σαν να μου λέει, τζάμπα παίζεις.

Μωρε το παιχνιδι να ειναι καλο!!και χεστηκα προσωπικα εγω αν το story ειναι επιπεδου φωσκολου η οχι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εχεις το τελειο συστημα μαχης, με ωραια explosions και εφε πχ, super γραφικα αλλα παιζεις απλα για να παιζεις..Σκοτωνεις και ξανασκοτωνεις.. Αν ειχε την ελευθερια του GTA να πω οτι αξιζει να ασχοληθει καποιος...Εφοσον μιλαμε ομως για ενα παιχνιδι με αρχη και τελος, νομιζω οτι το σεναριο ειναι το Α και το Ω...

 

Δεν το κατακρινω, εχω σκοπο να το παιξω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το Α και το Ω το σενάριο, είναι όμως πολύ σημαντικό.

 

Δηλαδή και καλό σενάριο να έχει, αν σου βγάζει την πίστη για να κάνεις μια απλή ενέργεια, πάλι θα χάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το Α και το Ω το σενάριο, είναι όμως πολύ σημαντικό.

 

Δηλαδή και καλό σενάριο να έχει, αν σου βγάζει την πίστη για να κάνεις μια απλή ενέργεια, πάλι θα χάνει.

Εγώ το κόβω σα silent hill σε ποιο δράση, ή τουλάχιστον έτσι εύχομαι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. "In Steam, right click on The Evil Within and select “properties” then under the General tab, hit “set launch options.”

2. "Put this in to unlock the console: +com_allowconsole 1"

Αυτό είναι το ίδιο όπως το να κάνεις στη συντόμευση που έχεις στην επιφάνεια εργασίας δεξί κλικ, ιδιότητες και στο "Προορισμός:" που έχει στο τέλος να βάζεις το command;

---

Από ένα σχόλια από κάτω, αναφέρει ένας:

"options are:
Resolution
AA
Shadows
SSAO
Mortion Blur
Reflections

No vsync or textures quality." <-- WHAT.THE.FiretrUCK;;; -_-

Χωρίς V-Sync και Textures πως γίνεται να υπάρχει παιχνίδι 2014; Αυτοί που δεν έχουν τόσο δυνατή κάρτα, απλά παίρνουν πόδι; o.O

 

Υ.Γ -ΑΣΧΕΤΟ- (επεξήγηση του FiretrUCK :Ρ):

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για εσάς αλλα εγώ βρίσκω όλη την φάση απλά τραγική...ακόμα και καλο να είναι το game ο τρόπος που το πουλάνε είναι απαράδεκτος....άκου εκεί μας δίνουν εντολές κονσόλας, ποιος? η ίδια η εταιρία......ffs.

 

Δηλαδή στην τελική ας είχε όλες τις επιλογές διαθέσιμες και ας λέγανε τα 30fps και ratio ως recommended for the best experience (my ass), έστω, αλλα που...tards.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...