Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36gb στο steam..

καλα παμε...εναν ολοκληρο σκληρο για 3-4 gamez  :ph34r:

καλά εγώ που τα θέλω όλα στον ssd κλαίω, θα πρέπει πλέον να έχω ένα παιχνίδι τη φορά ή να αρχίσω να βάζω ξανά και στο μηχανικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλά εγώ που τα θέλω όλα στον ssd κλαίω, θα πρέπει πλέον να έχω ένα παιχνίδι τη φορά ή να αρχίσω να βάζω ξανά και στο μηχανικό 

η πολυ απλα να μην τα παιξεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πολυ απλα να μην τα παιξεις :P

κοίτα το συγκεκριμένο θα το παίξω, γιατί παρά τις όποιες βλακείες τους (βλέπε 30fps) όλα δείχνουν ότι θα είναι ένα καλό παιχνίδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει αυτό μένει να φανεί στη πράξη, δεν έχει νόημα να βγάζουμε συμπεράσματα πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι γιατί την έχουμε πατήσει κάμποσες φορές με βιαστικά συμπεράσματα

 

θα κυκλοφορήσει μεθαύριο  και όλες οι απορίες μας θα λυθούν και βλέπουμε είτε από reviews ή απόψεις άλλων, ή και οι ίδιοι στη πράξη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Evil Within release date: Locked at 30 FPS frame rate, required 4 GB RAM & VRAM on PC
 
http://www.ecumenicalnews.com/article/the-evil-within-release-date-system-requirements-locked-at-30-fps-frame-rate-requires-4-gb-ram-vram-on-pc-26779
 



"Shinji Mikami and the team at Tango designed The Evil Within to be played at 30fps and to utilize an aspect ratio of 2.35:1 for all platforms,"

 

Bethesda also reiterated their PC recommendation for 4 GB of Video RAM to play at 1080p.
"The PS4 and Xbox One both have 8 GB of unified RAM which can be used as both system and video memory. Because our PC version is functionally identical to those platforms, we recommend 4 GB of system memory, and 4 GB of VRAM for the best experience," Bethesda's Global Community Lead explains in the post.

wtf
 

Για κάποιο λόγο μου δίνει την αίσθηση ότι είτε θα είναι πολύ μεγάλο σε διάρκεια, είτε θα είναι υπερφορτωμένο με τρόμο, δηλαδή δε θα σε αφήνει να «αναπνέεις» λίγο παρατείνοντας τον τρόμο, αλλά ότι σε κάθε γωνία θα κρύβεται κάτι.

Φαίνεται πιο ενδιαφέρον απ' όσο νόμιζα πάντως, που κι εγώ με τον {TDI}Dj2k..infc είμαι, αλλά έχω και μια ελπίδα, μήπως..

το είχαμε ξαναπει εδώ,για διάρκεια...Ελπίζω να έχει υλικό και όχι από τα καφέ βρακιά μας να κάνουμε τόσο :P
The Evil Within Is 15-20 Hours Long

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυεί πραγματικά είναι για κλωτσιές... Αν είναι δυνατόν παιχνίδι στα 30fps να θέλει 4GB VRAM για 1080p... Δηλαδή κάποιος που έχει 780ti τρώει φόλα; Θέλω να πιστεύω ότι το κάνουν για να πουλήσει η NVIDIA την νέα σειρά και ότι το game θα τρέχει και σε κάρτες με λιγότερο από 4GB VRAM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυεί πραγματικά είναι για κλωτσιές... Αν είναι δυνατόν παιχνίδι στα 30fps να θέλει 4GB VRAM για 1080p... Δηλαδή κάποιος που έχει 780ti τρώει φόλα; Θέλω να πιστεύω ότι το κάνουν για να πουλήσει η NVIDIA την νέα σειρά και ότι το game θα τρέχει και σε κάρτες με λιγότερο από 4GB VRAM.

http://www.insomnia.gr/topic/483609-the-evil-within/page-14?do=findComment&comment=53527136

και όμως..θα το ζήσουμε!

Απορώ πλεον με τα παιχνίδια ports...

Δεν μπορούν να μεταφέρουν consoleports στο pc πια;Εμ αν τα φτιάχνεις εκεί πρώτα,ίσως να ναι και το παρακάτω που θα πω..

Πλέον έχουμε 50-60gb για ένα παιχνίδι,απαιτήσεις που θες κανά pc με 2000€ για να το παίξεις..nextgenmyarse..Κλειδωμένα fps κιόλας στα 30-60 παρόλο που θα χεις pc με 2000€..

Τί συμβαίνει πια;

Είναι όντως promo για να πουληθούν κάρτες; ή για να μας κάνουν να πούμε,πάμε να πάρουμε μια κονσόλα να γλυτώσουμε απόλα αυτά;

 

Είμαι μπερδεμένος,ας πούμε πήγα να σπάσω τον κανόνα μου τώρα never pre-order μιας και το βρήκα 25€,και διάβασα,αυτά και λέω,καλύτερα πιστός στον κανόνα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παραμένω στο ότι το gameplay δεν θα λέει τίποτα ιδιαίτερο...τώρα άμα όντως γράφτηκε το story από τον Μικάμι θα είναι καλο αλλα μέχρι εκεί...πάντως με 30 fps game δεν παίζω...και ότι πτώματα δίνουν σφαίρες είναι παντελώς γέλιο πια για μένα. Παρόλα αυτά μακάρι να έχω άδικο, ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...