Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα τα αλλα μου θελουν και i7 για Recommended και 4gb ram και 4gb Gpu Vram  για 30fps http://www.gamespot.com/articles/the-evil-withins-recommended-pc-system-specs-revea/1100-6422566/.Γελανε και οι πετρες  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Και επισης i7 για Minimum Απαιτησεις Psycho !!!! http://www.gamespot.com/articles/evil-withins-minimum-pc-requirements-revealed/1100-6422720/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλα πιστευω τα requirements στην τυχη τα λενε ειδαμε και το shadow of mordor.ειμαι σιγουρος θα εχει προβληματα σαν το rage οταν ειχε πρωτοβγει.επρεπε να εχει options για 60 or 30 frames οπως επισης Options για τις μαυρες μπαρες πανω και κατω και οχι να αναγκαστουμε να βαζουμε εντολες στην κονσολα του παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα requirements έχουμε συζητήσει κάποιες σελίδες πίσω, πείτε και κάτι διαφορετικό.Για το ''4GB Vram'' είπαν ότι ''εννοούν'' την συνολική διαθέσιμη μνήμη του συστήματος και όχι μόνο της κάρτας, τα υπόλοιπα περί i7/8GB Ram κλπ ανήκουν στον γνωστό κύκλο του marketing όπου ανήκουν όλα τα παιχνίδια.

 

Το παιχνίδι από ''default'' θα έρχεται με 2:35:1 aspect ratio και 30FPS κλειδωμένα, όμως θα μπορείς και να αφαιρέσεις τις μαύρες μπάρες του 2:35:1 και να ξεκλειδώσεις το frame-rate.Αυτά για την ώρα, τα υπόλοιπα όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα requirements έχουμε συζητήσει κάποιες σελίδες πίσω, πείτε και κάτι διαφορετικό.Για το ''4GB Vram'' είπαν ότι ''εννοούν'' την συνολική διαθέσιμη μνήμη του συστήματος και όχι μόνο της κάρτας, τα υπόλοιπα περί i7/8GB Ram κλπ ανήκουν στον γνωστό κύκλο του marketing όπου ανήκουν όλα τα παιχνίδια.

 

Το παιχνίδι από ''default'' θα έρχεται με 2:35:1 aspect ratio και 30FPS κλειδωμένα, όμως θα μπορείς και να αφαιρέσεις τις μαύρες μπάρες του 2:35:1 και να ξεκλειδώσεις το frame-rate.Αυτά για την ώρα, τα υπόλοιπα όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι.

Σε λιγες μερες που κυκλοφορει το παιχνιδι κατι διαφορετικο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρνούμαι να πειράζω κονσόλες παιχνιδιού για να 'απολαμβάνω' τα αυτονόητα

Μετά τι, θα μας λένε "Πειράξτε την κονσόλα του παιχνιδιού για να έχετε π.χ quicksave ή inventory";

 

Συν οι μαύρες μπάρες πάνω και κάτω. Απλά έλεος. 

Συν ότι το να ξεκλειδώσεις τα 60fps ή να αλλάξεις το aspect ratio μέσω κονσόλας λένε ότι είναι not recommended. 

Συν ότι πολύ θάρρος τους δώσαμε. 

Συν ότι πάμε για άλλα, που τα έχουν πιο μεγάλα (τα fps). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο μου δίνει την αίσθηση ότι είτε θα είναι πολύ μεγάλο σε διάρκεια, είτε θα είναι υπερφορτωμένο με τρόμο, δηλαδή δε θα σε αφήνει να «αναπνέεις» λίγο παρατείνοντας τον τρόμο, αλλά ότι σε κάθε γωνία θα κρύβεται κάτι.

 

Φαίνεται πιο ενδιαφέρον απ' όσο νόμιζα πάντως, που κι εγώ με τον {TDI}Dj2k..infc είμαι, αλλά έχω και μια ελπίδα, μήπως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...