Προς το περιεχόμενο

The Evil Within


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο λάθος σκεπτικό...αντί να ρίξουν όλη την δουλειά στο gameplay και στο story ασχολούνται με graphs...δηλαδή τίποτα δεν μάθαν από amnesia και oulast που είναι top και παίζουν ακόμα και σε pentium? Whatever! My left nut ότι to game θα sucks nuts :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 618
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σωπα ρε που θέλει και i7 (αν και έχω) χαχα οτι να ναι.

 

και την GTX 460 την βρίσκω υπερβολική κρινοντας απο τα γραφικά του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιμένω πως και πως...

 

Το αυτό  :-D

 

edit

ταμάμ μου ήρθε η 280Χ  ( πάνω στην ώρα!) , για την cpu δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να την πατήσω εκεί ( βλέπουμε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε γίνεται η bethesda να το επιτρέψει αυτό το πράγμα, δηλαδή έλεος.. η συγκεκριμένη εταιρεία ακόμα και αν τα τελευταία χρόνια δεν έβγαλε παιχνίδια των οποίων τα γραφικά σου παίρνουν τα μυαλά, είχε τουλάχιστον πάντα κάποια στάνταρ ποιότητας σε ότι αφορά τις εκδόσεις στο pc 

 

βέβαια την τελευταία φορά που μου είχε τύχει κάτι τέτοιο , πρέπει να ήταν κάποιο force unleashed που ήταν 110% κονσολοπόρτ και ήταν κλειδωμένο στα 30, τύπος  άσχετος είχε φτιάξει δικό του fix και το παιχνίδι έπαιζε στα 60 και ήταν όλα καλά

 

αλλά δε μπορείς να βασιστείς στο αν θα ξαναγίνει κάτι τέτοιο, οπότε όπως καλά λέει το dsog προσοχή σε ενδεχόμενη αγορά, να βεβαιωθεί πρώτα ο χρήστης ότι κάτι τέτοιο δε θα ισχύει

 

αν ισχύει και δεν φτιάχνεται πάντως εγώ δε το παίζω όσο καλό κι αν είναι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ειναι πιο κινηματογραφικά τα 30fps αλλωστε ειναι αργο παιχνίδι χωρις γρηγορες κινήσεις δεν χρειάζονται 60fps :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά πάνε να αποφύγουν πλαγίως το κράξιμο στο γιατί το παιχνίδι δεν τρέχει 60fps σε 980 αφού μάλιστα έχει και γραφικά για τον π....τσο . :P  Makes more sense... Να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δε λένε για 24FPS, πάλι καλά :Ρ

Κοίτα, η ''κινηματογραφικότητα'' λένε πετυχαίνεται μόνο με 23.976FPS :D Αφού το συγκεκριμένο έχει και 2:35:1 aspect ratio όπως οι ταινίες, απορώ πως δεν είναι κλειδωμένο και στα FPS των ταινιών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...