Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Ποια κονσόλα να αγοράσω;


Δημήτρης19
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Tο παρόν νήμα υπάρχει για την εξυπηρέτηση των μελών που γράφουν σε αυτό και τα οποία σκοπεύουν να αγοράσουν νέα κονσόλα.

Δεν είναι για θεωρητική συζήτηση πάνω στο console gaming, ούτε για console wars, ούτε για consoles vs PC. 

Απλός κανόνας: Αν το μήνυμά σας δεν είναι για επικείμενη αγορά κονσόλας ή δεν απαντά σε μέλος που θέλει να αγοράσει κονσόλα, τότε δεν είναι για αυτό το topic.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια απο θέμα γραφικών ποια κοσνολα προτεινεται καλυτερα;;

 

PS4 Pro ή Xbox One S

 

απο παιχνιδια παιζω tomb raider, halo, PS4, Cod  assasins creed κλπ..

Ρε παιδιά τι είναι αυτό το πράγμα να συγκρίνεται το pro με το s, έχεται καταλάβει μερικοί ότι το s είναι το ίδιο με το one δηλαδή 1. 36 teraflps και το κανονικό ps 4 είναι 1.84,δηλαδή είναι πολύ ποιο δυνατό το απλό, που πάτε και βάζετε σε σύγκριση το s με το pro, έλεος ποια. Πόσο σανο έχετε φάει από την ms..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά τι είναι αυτό το πράγμα να συγκρίνεται το pro με το s, έχεται καταλάβει μερικοί ότι το s είναι το ίδιο με το one δηλαδή 1. 36 teraflps και το κανονικό ps 4 είναι 1.84,δηλαδή είναι πολύ ποιο δυνατό το απλό, που πάτε και βάζετε σε σύγκριση το s με το pro, έλεος ποια. Πόσο σανο έχετε φάει από την ms..

Kαλα ρε συ δεν ειναι απαραιτητο να ξερει ο καθενας τα παντα!

Δλδ αν δεν γνωριζει ειναι υπαλληλος της ms?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά θα πάρω μέσα στη βδομάδα το ps4 πείτε μου αν ξέρεις κάποιος ποια είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση(εννοώ απο ποιο καταστημα ) ?θέλω δυο μοχλούς όπως και το fifa για αρχή !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά θα πάρω μέσα στη βδομάδα το ps4 πείτε μου αν ξέρεις κάποιος ποια είναι η πιο συμφέρουσα πρόταση(εννοώ απο ποιο καταστημα ) ?θέλω δυο μοχλούς όπως και το fifa για αρχή !

 

Δεν κάνεις υπομονή 10 μέρες που έρχεται το PRO μην έχει και καμια άλλη προσφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο θέμα γραφικών ποια κοσνολα προτεινεται καλυτερα;;

 

PS4 Pro ή Xbox One S

 

απο παιχνιδια παιζω tomb raider, halo, PS4, Cod  assasins creed κλπ..

 

Φίλε αφού έβαλες το halo μέσα τότε για ΧΒΟΧ1 πας... τα άλλα υπάρχουν και στις 2 κονσόλες αλλά το halo είναι της ms αποκλειστικότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε αφού έβαλες το halo μέσα τότε για ΧΒΟΧ1 πας... τα άλλα υπάρχουν και στις 2 κονσόλες αλλά το halo είναι της ms αποκλειστικότητα

 

 

Έχει βάλει και το PS4 στα παιχνίδια  :unsure:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα στο κωτσοβολο και μου ειπαν σε 20 μερες θα έρθει το PS4 Pro..

 

Επισης μου ειπε η κοπελα οτι στο συστημα φαινεται υπο-κατάργηση το προϊόν αυτο και με παρότρυνε να μην την αγορασω.. :huh:


Φίλε αφού έβαλες το halo μέσα τότε για ΧΒΟΧ1 πας... τα άλλα υπάρχουν και στις 2 κονσόλες αλλά το halo είναι της ms αποκλειστικότητα

Το  halo δεν υπαρχει στο PS4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα στο κωτσοβολο και μου ειπαν σε 20 μερες θα έρθει το PS4 Pro..

 

Επισης μου ειπε η κοπελα οτι στο συστημα φαινεται υπο-κατάργηση το προϊόν αυτο και με παρότρυνε να μην την αγορασω.. :huh:

 

Το  halo δεν υπαρχει στο PS4?

Τη εννοεί όταν λέει υπό κατάργηση το προϊόν? Επίσης με ποια λογική σε παροτρυνε να το αποφύγεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη εννοεί όταν λέει υπό κατάργηση το προϊόν? Επίσης με ποια λογική σε παροτρυνε να το αποφύγεις?

 

 

Νομίζω μας δουλεύει από το πρώτο μήνυμα που ρωτούσε εάν το Pro ή το One S είναι πιο δυνατό...  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω μας δουλεύει από το πρώτο μήνυμα που ρωτούσε εάν το Pro ή το One S είναι πιο δυνατό...  :-D

εεε λιγο αυτο, λιγο το halo σε sony κονσολα :/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...