Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Ποια κονσόλα να αγοράσω;


Δημήτρης19
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Tο παρόν νήμα υπάρχει για την εξυπηρέτηση των μελών που γράφουν σε αυτό και τα οποία σκοπεύουν να αγοράσουν νέα κονσόλα.

Δεν είναι για θεωρητική συζήτηση πάνω στο console gaming, ούτε για console wars, ούτε για consoles vs PC. 

Απλός κανόνας: Αν το μήνυμά σας δεν είναι για επικείμενη αγορά κονσόλας ή δεν απαντά σε μέλος που θέλει να αγοράσει κονσόλα, τότε δεν είναι για αυτό το topic.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη, το χ1 αξιζει λιγο περισσοτερο.

Χαμηλοτερη τιμη αλλα και δυνατα exclusives που θα σε "κρατησουν" οπως Halo 5 , Forza 6 , Rise of the Tomb Rider

Αν τωρα δεν γουσταρεις κανεναν απο αυτους τους τιτλους παρε ps4.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ στα πλεονεκτήματα βάζω παίδες και το live που βρίσκεις ετήσιο το πολύ 30ευρω.Εγώ βρήκα απο g2a με 26 ευρώ. Το 50αρι ακατεβατο του psn το βρίσκω υπερβολικο.

Επεξ/σία από gkalas
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω και εγώ σε αυτό που είπε ο gkalas Εγώ χθες αγόρασα το ultimate πακέτο του Cod black ops 3 αξίας 100 ευρώ στα €86 χρησιμοποιόντας δύο προπληρωμένες κάρτες αξίας €50 και πλήρωσα €43 για την κάθε μια από γνωστό ελληνικό online μαγαζάκι που έχει αναφερθεί πολλές φορές στο forum.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλικα παντα αλλα εισαι σε topic για το Ps4 περιμενεις να σου πουμε τι να παρεις μεταξυ XboxOne Και Ps4???

Επισης να σου πω οτι μπορεις να κρατησεις το Xbox360 ουτως ή αλλως αρα το Backward compatible παει περιπατο οπως και αρκετα αλλα παιχνιδια απο την στιγμη που εχουν βγει σε remastered,βλεπε Tomb raider,Halo MC Collection κλπ

 

Στα περι Playstation τωρα.

 

 

 

Για την κατασκευη παιρνεις το νεο μοντελο αρα δεν σε ανησυχουν αυτα.

 

Την ίδια ερώτηση έκανα και στο thread του ΧΒΟΧ1

 

Σχετικά με το Backward compatible δεν με αφορά στο ΧΒΟΧ , αφου στο 360 μου το έκανα RGH και έχω 1ΤΒ σκληρό δίσκο με 150 και βάλε ΑΑΑ τίτλους . Απο mass effect , Halo , Alan Wake, gears of wars , assasins greed batman, ktl ktl...

 

Για την κατασκευή που λες ότι βελτιόθηκε, υπάρχει κάποιο serial που πρέπει να προσέχω στο κουτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ίδια ερώτηση έκανα και στο thread του ΧΒΟΧ1

 

Σχετικά με το Backward compatible δεν με αφορά στο ΧΒΟΧ , αφου στο 360 μου το έκανα RGH και έχω 1ΤΒ σκληρό δίσκο με 150 και βάλε ΑΑΑ τίτλους . Απο mass effect , Halo , Alan Wake, gears of wars , assasins greed batman, ktl ktl...

 

Για την κατασκευή που λες ότι βελτιόθηκε, υπάρχει κάποιο serial που πρέπει να προσέχω στο κουτι;

Ειναι τα νεα μοντελα που λεμε CH 12 http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-playstation-4-cuh-1200-c-chassis-review

 

παντως δεν καταλαβαινω για ποιο λογο ρωτας στα θεματα αφου ηδη εχεις βαλει κατω για τον εαυτο σου τα θετικα και αρνητικα και στην τελικη την επιλογη εσυ θα την κανεις,αλλα εσυ ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοραζεις συχνα παιχνιδια και τα παιζεις ταυτοχρονα,σε 1 χρονο ουτε ο 1tb δεν θα σου φτανει. Φυσικα οπως αναφερθηκε μπορεις και στο δικο σου Playstation να βαλεις μεγαλυτερο ή και πιο γρηγορο σκληρο απο τους σαπιους που βαζει η Sony και MS(ελεος τοσο δυσκολο να βαλουν ενα σκληρο δισκο 7200στροφων...)οι λεγομενοι Hybrid Ssd που βοηθανε κυριως στο loading στα παιχνιδια.

 

Οσον αφορα τα παιχνιδια τωρα,οταν μιλαμε για παιχνιδια οπως Uncharted τα οποια μολις τα τερματησεις και παρεις και ολα τα trophy(αν σε ενδιαφερουν)μετα το παιχνιδι πιανει τσαμπα χωρο στον σκληρο δισκο γιατι δεν προκειται να το ξανα παιξεις αμεσα αφου δεν εχει multiplayer αρα προφανως και το σβηνεις απο το σκληρο δισκο. Αλλα παιχνιδια οπως το pro πχ αν εχεις τωρα το 2016 και μετα παρεις και το 2017 ή 2018 προφανως και το προηγουμενο το σβηνεις. Το ιδιο παει γενικα στα παιχνιδια που δεν θα παιζεις πολυ κυριως λογω Multiplayer.

 

Τελος να τονισω λιγο το παραπανω

 

 

Ενα μεγαλο ΟΧΙ σε αυτο καθως αν το κανει αυτο τωρα θα χασει την εγγυηση που εχει η κονσολα εκτως αν θελει να παρει αυτο το ρισκο.

 

Κιόμως η Microsoft βάζει Hybrid SSD στο ΧΒΟΧ1

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιόμως η Microsoft βάζει Hybrid SSD στο ΧΒΟΧ1

 

Οχι η Microsoft βαζει Hybrid HDD(ειχα γραψει λαθος πανω)και τα χρεωνει αναλογα. Μονο 1 μοντελο εχει βγαλει με hybrid + το controller Και το χρεωνει 50%ακριβοτερα απο οσο κανει η κονσολα με παιχνιδια δωρο https://www.skroutz.gr/s/7592872/Microsoft-Xbox-One-1TB-Hybrid-Elite-Gamepad.htmlδεν εχει σε ολα τα μοντελα hybrid μεσα. και στην τελικη δεν ειναι τοσο ακριβοι σε σχεση με τους απλους HDD των 7200στροφων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σχεδόν σε όσα από αυτά που λέει ο Cortana αλλά κάποια από αυτά όπως π.χ. το Direct12, το Crackdown 3 δεν έχουμε δει ακόμα ουσιαστικά παραδείγματα. Για τα third parties δεν έχω άποψη αλλά αν υποθέσω ότι ενστερνίζομαι την άποψη του digital foundry βλέπω ότι και στα νεότερα παιχνίδια το PS 4 έχει πλεονέκτημα και στην ανάλυση και στο frame rate. Συγκεκριμένα μετά το update το Witcher 3 τρέχει καλύτερα, τα Fallout 3, Need for Speed, Darksiders 2, Metal Gear Solid 5 το ίδιο, στο Assassin's Creed: Syndicate πάνω κάτω τα ίδια. Θέλω να πω ότι είτε μικρές είτε μεγάλες διαφορές το PS 4 έχει προβάδισμα σύμφωνα με το site. Τώρα το πως φαίνεται στο μάτι του κάθε gamer και στην τηλεόρασή του είναι άλλο θέμα αλλά ότι το Xbox One έχει ένα μικρό πλεονέκτημα στα καρέ σε ένα μικρό αριθμό τίτλων αποτελεί εξαίρεση στο κανόνα και όχι τον κανόνα.

 Σε γενικές γραμμές δεν είναι διαφορές αισθητές αλλά πρόσφατα έπαιξα και στις 2 εκδόσεις το Dark Souls 2 και απογοητεύτηκα λιγάκι από την έκδοση του One, όταν μετά τσέκαρα εκείνη του PS 4.

 

Προσωπικά όπως έχω ξαναπεί θέλω όλο και περισσότερα παιχνίδια σε 60 καρέ τλχ στα fast paced παιχνίδια. Δεν θα με νοιάξει αν ένα rpg turned based ή π.χ. το Shenmue 3 παίζει στα 30 καρέ. Δεν με νοιάζει άμα τα γραφικά κάνουν, ράνουν, χάνουν. Μετά την συλλογή του Τσίφτη και το Halo 5 να κάνουν αυτό το πράγμα δεν υπάρχει άλλη επιλογή. Παίξτε το Dark Souls 2 στο PS 4 και μετά γυρίστε στο PS 3 (Xbox 360 για μένα). Αν δεν βγάλετε καντήλες στα χέρια να καραφλιάσω.

 

 Πως μπορεί ο μέσος καταναλωτής να ανέχεται 24-25 καρέ και πτώσεις στα 18-20 (και πιο κάτω) απλά και μόνο για να βλέπει πιο ρεαλιστικά textures και φάτσες χαρακτήρων δεν μπορώ να το καταλάβω. Βγάλτε την γιαλάδα από το Ryse και θα μείνει ένα ξερό πράγμα. Έχει διασκεδαστικό multiplayer που το σώζει κάπως.

 

 Μάλλον, στη ζωή γενικότερα εντυπωσιαζόμαστε περισσότερο από το περιτύλιγμα παρά από την ουσία. Περί αποδείξεως σας ερωτώ πόσο θα πουλήσει το Divinity: Original Sin EE στις κονσόλες και πόσο το Dragon Age: Inquisition; 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως και να'χει πριν τα Χριστούγεννα δεν θα το πάρω, οπότε θα πέσει μελέτη

 

 

 

Βασικά Blanka όπως σου είπαν και άλλα παιδιά, βάλε κάτω ποια exclusives θέλεις περισσότερο. Το να καθόμαστε να ψηρίζουμε που τα multi είναι λίγο καλύτερα με την ανάλυση και το anisotropic filtering είναι εντελώς άκυρο και άτοπο. 

 

Όσο αναφορά το dx12, θα έχει ενδιαφέρον βέβαια να δούμε τι θα γίνει αλλά είναι κάτι που κατά 99% αφορά το PC και την αρχιτεκτονική εκεί. Οι κονσόλες ήδη εκμεταλλεύονται το διαθέσιμο hardware τους πολύ καλύτερα. Γι αυτούς που πιστεύουν ότι θα φέρει τα πάνω-κάτω στο XBox, εγώ θα έλεγα να κρατάνε μικρό καλάθι καλύτερα. Δεν νομίζω ότι θα δούμε κάτι παραπάνω στην κονσόλα εκτός από ένα mild boost που έτσι κι αλλιώς θα περάσει απαρατήρητο αφού οι μηχανές γραφικών θα εξελλίσονται έτσι κι αλλιώς. Εδώ μπορεί βέβαια άνετα να πέσει και το μάρκετιγκ του στυλ "κοιτάξτε το τάδε εφέ, ήταν αδύνατο πριν με το dx11 στην κονσόλα". Μλκς δηλαδή.

Στο κάτω κάτω αν σου αρέσουν αυτά, φτιάξε ένα PC για να δεις όντως διαφορές στα multi αντί να περιμένεις το dx12 και το digital foundry να στις δείξει με το μικροσκόπιο και με το zoom...  

 

 

 

Εγώ πιστεύω πως εν τέλει θα μείνεις ικανοποιημενος το ίδιο όποια επιλογή και να κάνεις.

 

-Με το Xbox συνεχίζεις τους αγαπημένους σου τίτλους που ξέρεις, συν μερικούς νέους. Αν ενδιαφέρεσαι και για το multimedia του θέματος, ακόμα καλύτερα. Το compatibility δεν έχει κανένα απολύτως νόημα για σένα εφόσον όπως λές έχεις τα πάντα στο 360.

 

-Με το PS4 δοκιμάζεις κάτι εντελώς καινούργιο που δεν έχεις ξαναπαίξει. Τα remasters αποκτούν αυτόματα νόημα για σένα. Last of Us, Uncharted Trilogy, God of War 3, είναι τίτλοι που θα ζήλευαν πολλοί "current-gen" σήμερα. Και μάλιστα η δουλειά που έχει πέσει επάνω τους (ειδικά το Uncharted είναι flawless) είναι πάρα πολύ προσεγμένη.

 

 

Όσο αναφορά για το Tomb Raider που ρώτησες, είναι timed exclusive. Του χρόνου βγαίνει και για PC και για PS4.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σχεδόν σε όσα από αυτά που λέει ο Cortana αλλά κάποια από αυτά όπως π.χ. το Direct12, το Crackdown 3 δεν έχουμε δει ακόμα ουσιαστικά παραδείγματα. Για τα third parties δεν έχω άποψη αλλά αν υποθέσω ότι ενστερνίζομαι την άποψη του digital foundry βλέπω ότι και στα νεότερα παιχνίδια το PS 4 έχει πλεονέκτημα και στην ανάλυση και στο frame rate. Συγκεκριμένα μετά το update το Witcher 3 τρέχει καλύτερα, τα Fallout 3, Need for Speed, Darksiders 2, Metal Gear Solid 5 το ίδιο, στο Assassin's Creed: Syndicate πάνω κάτω τα ίδια. Θέλω να πω ότι είτε μικρές είτε μεγάλες διαφορές το PS 4 έχει προβάδισμα σύμφωνα με το site. Τώρα το πως φαίνεται στο μάτι του κάθε gamer και στην τηλεόρασή του είναι άλλο θέμα αλλά ότι το Xbox One έχει ένα μικρό πλεονέκτημα στα καρέ σε ένα μικρό αριθμό τίτλων αποτελεί εξαίρεση στο κανόνα και όχι τον κανόνα.

 Σε γενικές γραμμές δεν είναι διαφορές αισθητές αλλά πρόσφατα έπαιξα και στις 2 εκδόσεις το Dark Souls 2 και απογοητεύτηκα λιγάκι από την έκδοση του One, όταν μετά τσέκαρα εκείνη του PS 4.

 

Προσωπικά όπως έχω ξαναπεί θέλω όλο και περισσότερα παιχνίδια σε 60 καρέ τλχ στα fast paced παιχνίδια. Δεν θα με νοιάξει αν ένα rpg turned based ή π.χ. το Shenmue 3 παίζει στα 30 καρέ. Δεν με νοιάζει άμα τα γραφικά κάνουν, ράνουν, χάνουν. Μετά την συλλογή του Τσίφτη και το Halo 5 να κάνουν αυτό το πράγμα δεν υπάρχει άλλη επιλογή. Παίξτε το Dark Souls 2 στο PS 4 και μετά γυρίστε στο PS 3 (Xbox 360 για μένα). Αν δεν βγάλετε καντήλες στα χέρια να καραφλιάσω.

 

 Πως μπορεί ο μέσος καταναλωτής να ανέχεται 24-25 καρέ και πτώσεις στα 18-20 (και πιο κάτω) απλά και μόνο για να βλέπει πιο ρεαλιστικά textures και φάτσες χαρακτήρων δεν μπορώ να το καταλάβω. Βγάλτε την γιαλάδα από το Ryse και θα μείνει ένα ξερό πράγμα. Έχει διασκεδαστικό multiplayer που το σώζει κάπως.

 

 Μάλλον, στη ζωή γενικότερα εντυπωσιαζόμαστε περισσότερο από το περιτύλιγμα παρά από την ουσία. Περί αποδείξεως σας ερωτώ πόσο θα πουλήσει το Divinity: Original Sin EE στις κονσόλες και πόσο το Dragon Age: Inquisition; 

Πώς να έχεις 60 καρέ σε παιχνίδια και όχι σπασίματα στα καρέ με τέτοια μηχανήματα; Νομίζω οτι το 360 για την εποχή του είχε γενικά πολύ καλύτερες επιδόσεις και εμπειρία από τις νέες κονσόλες. Οι προγραμματιστές παλεόυν να κρατήσουν τα γραφικά σε εμφάνιση 3ετίας ή ακόμη χειρότερα, 5ετίας, αλλά στον αντίποδα υπάρχει η πλατφόρμα του PC που αναπτύσεται κάθε 6μηνο-8μηνο και φωνάζει για καλύτερα γραφικα. Τα περίσσότερα παιχνίδια πια είναι multiplatform και οι συγκρίσεις μεταξύ των πλατφόρμων αναγκαστικές.

 

Θα έδινες 1000 ευρώ για μια κονσόλα που θα είχε δυνατό hardware;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά Blanka όπως σου είπαν και άλλα παιδιά, βάλε κάτω ποια exclusives θέλεις περισσότερο. Το να καθόμαστε να ψηρίζουμε που τα multi είναι λίγο καλύτερα με την ανάλυση και το anisotropic filtering είναι εντελώς άκυρο και άτοπο. 

 

Όσο αναφορά το dx12, θα έχει ενδιαφέρον βέβαια να δούμε τι θα γίνει αλλά είναι κάτι που κατά 99% αφορά το PC και την αρχιτεκτονική εκεί. Οι κονσόλες ήδη εκμεταλλεύονται το διαθέσιμο hardware τους πολύ καλύτερα. Γι αυτούς που πιστεύουν ότι θα φέρει τα πάνω-κάτω στο XBox, εγώ θα έλεγα να κρατάνε μικρό καλάθι καλύτερα. Δεν νομίζω ότι θα δούμε κάτι παραπάνω στην κονσόλα εκτός από ένα mild boost που έτσι κι αλλιώς θα περάσει απαρατήρητο αφού οι μηχανές γραφικών θα εξελλίσονται έτσι κι αλλιώς. Εδώ μπορεί βέβαια άνετα να πέσει και το μάρκετιγκ του στυλ "κοιτάξτε το τάδε εφέ, ήταν αδύνατο πριν με το dx11 στην κονσόλα". Μλκς δηλαδή.

Στο κάτω κάτω αν σου αρέσουν αυτά, φτιάξε ένα PC για να δεις όντως διαφορές στα multi αντί να περιμένεις το dx12 και το digital foundry να στις δείξει με το μικροσκόπιο και με το zoom...  

 

 

 

Εγώ πιστεύω πως εν τέλει θα μείνεις ικανοποιημενος το ίδιο όποια επιλογή και να κάνεις.

 

-Με το Xbox συνεχίζεις τους αγαπημένους σου τίτλους που ξέρεις, συν μερικούς νέους. Αν ενδιαφέρεσαι και για το multimedia του θέματος, ακόμα καλύτερα. Το compatibility δεν έχει κανένα απολύτως νόημα για σένα εφόσον όπως λές έχεις τα πάντα στο 360.

 

-Με το PS4 δοκιμάζεις κάτι εντελώς καινούργιο που δεν έχεις ξαναπαίξει. Τα remasters αποκτούν αυτόματα νόημα για σένα. Last of Us, Uncharted Trilogy, God of War 3, είναι τίτλοι που θα ζήλευαν πολλοί "current-gen" σήμερα. Και μάλιστα η δουλειά που έχει πέσει επάνω τους (ειδικά το Uncharted είναι flawless) είναι πάρα πολύ προσεγμένη.

 

 

Όσο αναφορά για το Tomb Raider που ρώτησες, είναι timed exclusive. Του χρόνου βγαίνει και για PC και για PS4.

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την γνώμη σου ... αν και αρχίζω να κλείνω προς το PS4, 

Λίγο η έκδοση Star Wars με τον Darth vader επάνω,

λίγο οι μεγαλύτερες αναλύσεις (Παιζω σε 60" στα 1,5-2 μέτρα) που θεωρώ ότι θα καταλάβω διαφορά 1080Ρ/900Ρ.

Λίγο το ότι με ψιλόξενέρωσε το co-op strategy στυλάκι του HALO 5 ( συνήθισα τα HALO 1,2,3,4)

Γενικά παρατηρώ ότι τα μόνα ουσιαστικά θετικά του ΧΒΟΧ1 είναι το χειριστίριο του για μένα...

Παιχνίδια θα έχουν και 2 2 τόσα που δεν θα μπορέσω να τα πάρω όλα για να πω θα ήθελα κιάλλα

άρα μάλλον προς PS4....

 

Όσο για το Tomb Raider το καινούριο , το κατέβασα χθες και το ξεκίνησα στο ΧΒΟΧ360.  ΤΙ ΓΡΑΦΙΚΑΡΕΣ ΒΓΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΒΟΧ360 ΡΕΕΕΕΕ?????

Λίγο ακόμα και δεν θα έπαιρνα PS4!!!

 

.

.

.

.

 

PS. Τέλος είδα αυτό http://unboxholics.com/game-reviews/ps4/6997-bloodborne-review και με αποτελείωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή είδα πάνω το review για το Bloodborne, και επειδή αρχίζει η περίοδος ψηφίσματος GOTY, κατα την προσωπική μου άποψη, είναι απο τα καλύτερα παιχνίδια (exclusive ή μη) που είχα ποτε την τύχη να παίξω, στην αρχή περιμενα ενα re-skin των souls αλλά...βγηκε κατι πολύ καλύτερο...απο το artwork, την ολη ατμόσφαιρα (ακομα πιο ζοφερή απο των souls) μεχρι και το πιο "βατό", άμεσο και γρήγορο gameplay...
Παιχνίδι με κεφαλαίο "Π", ουτε το W3, ουτε το MGSV (των οποίων είμαι και fan) το αγγίζουν κατ'εμε, είδος τίτλου που βγαίνουν σπάνια πλέον, καλά τα Halo/gears/Uncharted κτλπ αλλά...
Παιχνιδι που βγήκε τον Μάιο και που το παίζω ακόμα - κατι το οποιο οι περισσοτεροι απο 'μας δεν το κανουν πια καθώς λόγω υπερκορεσμού πάμε πλεον απο το ενα ΑΑΑ στο επόμενο :D

Δυστυχώς, ο γνωστός τιτλος της Bugthesda θα τα σαρώσει όλα πάλι οπότε...ναι :D

Νομιζω πως το ειπε ο Ren of Heavens πιο πανω αλλά, σχετικά με την προηγούμενη γενιά κονσολών πάντα, ναι, ειχαμε δει περισσότερους παπαδες στην αρχή - το COD2 συγκεκριμένα το θυμάται κανεις ? 720p/60fps καρφωμενο με volumetric εφφέ στους καπνούς, παιχνιδι το οποιο επρεπε να ειχες τερατάκι PC για να το τρέξεις έτσι, αμ η σκήνη με τα 35436456547654743 trolls καθως κατεβαινες την πλαγιά στο...(πως λεγεται ρε πστ μου εκεινο της rare που ηταν launch title?), αμ το fight night 3 ? Το εδειξα σε φιλο και ετρεξε να παρει 360...

Προσεξτε, δε λεω οτι δεν έχουμε δει παιχνιδια με καλα gfx αυτη την γενιά αλλά (τουναντίον), απλά, μάαααααλλον ειναι λιγο underpowered για την εποχή που βγήκαν και οι 2 σε σχέση με τα Χ360/PS3, τέσπα...

 

Επισης, ναι, ειμαι και 'γω βλαμμένος της φάρας των 60καρέ, μακάρι το 99% των τιτλων να έτρεχε σε αυτά με "μειωμένα" γραφικά, αλλο πράμα τελείως, το "γυαλιστερό" όμως πουλάει περισσότερο οποτε και...ναι

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Blanka που τινάζεις την banca στον αέρα. Βγήκε για Xbox 360 ο Laros? Όταν προχωρήσεις πες τίποτα πως παίζει.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MIr3q60XirA

 

εχω παίξει κανά 3ωρο  και είναι απόλαυση!

 

το 360 ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

 

 

 

 

.

.

.

.

σχεδόν ένιωσα ότι δεν χρειάζομαι την νεα γενιά!

(μετα είδα το battlefront 3 και συνήλθα)

 

 

 

PS2  παιδιά στα cutsence θα ερωτευτείτε την lara με τους γλυκούς της μορφασμούς ΕΡΩΤΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...