Προς το περιεχόμενο

Νέα επιδείνωση στις σχέσεις Β Κορέας με νότια


No limit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχέση με την ανύπαρκτη τεχνολογία και την εμπειρία.

Εχουμε τη σκληροτερη εκπαίδευση στο κόσμο και μια απ τις καλυτερες. Και δε το λέω εγω. Οι ιδιοι οι Αγγλοι το έχουν παραδεχτεί έχοντας δει την εκπαίδευση της Μ.Υ.Κ. μας(η οποία στηρίζόταν σε μεγάλο βαθμό σε αυτή των SAS). Φαντάσου να ειχαμε και τη τεχνολογία τους ή την εμπειρία τους. Σορρυ κιόλας που εμεις δε στέλνουμε κάθε χρονο τους βατραχανθρώπους μας, να σκοτώνουν ταλιμπάν και Ιρακινούς.

Εκεί κολλάει το μια χαρά.

Πτωχευμενη χώρα είμαστε, που έχουμε καλές ειδικές δυνάμεις, ανώτερες απο χώρες με οικονομική άνθιση.

 

και αυτοί οι ΜΥΚ πόσοι είναι δλδ?

 

Τρίχες κατσαρές λέω εγώ.

Για να μην παρεξηγηθώ δεν είμαι της ιδεολογίας να μειώνω την Ελλάδα ΑΛΛΑ είναι ειλικρινά είναι εξαιρετικά γραφικό να καταρέει η Ελλάδα σε όλα τα μέτωπα, μέσα σε αυτά και ο στρατός(overall - ειδικά οι επιτελικοί μας είναι για τα πανηγύρια) και εμείς να λέμε ότι έχουμε 500 άτομα που μαμανε και δέρνουνε... Επίσης ρίξτε μια ματιά να δείτε και οι απέναντι τι ειδικές δυνάμεις έχουνε... Οι αξιωματικοί τους εκεί επίσης κάνουν παπάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5000 το μηνα οι ΕΠΟΠ??

Ποιος στο πε αυτο? 800 ευρω παιρνει ο απλός ΕΠΟΠ. :-)

500 και κάτι ψηλά παίρνει ο ΕΠ.ΟΠ 800 δεν παίρνει ούτε ο Αρχιλοχίας.

 

και αυτοί οι ΜΥΚ πόσοι είναι δλδ?

 

Τρίχες κατσαρές λέω εγώ.

Για να μην παρεξηγηθώ δεν είμαι της ιδεολογίας να μειώνω την Ελλάδα ΑΛΛΑ είναι ειλικρινά είναι εξαιρετικά γραφικό να καταρέει η Ελλάδα σε όλα τα μέτωπα, μέσα σε αυτά και ο στρατός(overall - ειδικά οι επιτελικοί μας είναι για τα πανηγύρια) και εμείς να λέμε ότι έχουμε 500 άτομα που μαμανε και δέρνουνε... Επίσης ρίξτε μια ματιά να δείτε και οι απέναντι τι ειδικές δυνάμεις έχουνε... Οι αξιωματικοί τους εκεί επίσης κάνουν παπάδες...

Κάθε εξάμηνο προστίθενται κάπου στα 10 άτομα στην ΔΥΚ. Επίλεκτοι των επιλέκτων. Ε, βάλε ότι ξεκίνησε το 54..... Οι Ειδικές Δυνάμεις των απέναντι που λες κι εσύ έχουν την μισή εκπαίδευση από τις δικές μας άρα η σύγκριση δεν στέκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε εξάμηνο προστίθενται κάπου στα 10 άτομα στην ΔΥΚ. Επίλεκτοι των επιλέκτων. Ε, βάλε ότι ξεκίνησε το 54..... Οι Ειδικές Δυνάμεις των απέναντι που λες κι εσύ έχουν την μισή εκπαίδευση από τις δικές μας άρα η σύγκριση δεν στέκει.

 

Ναι όντως δε στέκει σύγκριση. Αυτοί βάλαν τη σημαία τους , οι δικοί μας την πήρανε και την κάψανε. έχεις δίκιο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειναει ο λαος για να σαι εσυ χοντρος!!!!

Χοντρός, αλλά τους δείχνει πως να οπλίζουν το περίστροφο 9 χιλιοστών! :P

 

Ναι όντως δε στέκει σύγκριση. Αυτοί βάλαν τη σημαία τους , οι δικοί μας την πήρανε και την κάψανε. έχεις δίκιο :lol:

Σε αυτό δεν ευθύνονται οι βατραχάνθρωποι αλλά κάποιοι πούστηδες στα κοινοβούλια. Θα μπορούσαν αν είχαν γίνει πολλά άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χοντρός, αλλά τους δείχνει πως να οπλίζουν το περίστροφο 9 χιλιοστών! :P

 

Σε αυτό δεν ευθύνονται οι βατραχάνθρωποι αλλά κάποιοι πούστηδες στα κοινοβούλια. Θα μπορούσαν αν είχαν γίνει πολλά άλλα.

 

Άρα Ε.Δ=υπάλληλοι του Πασοκ και της ΝΔ. Γι αυτό ο ελληνικός στρατός για τα πανυγήρια. Αλλά παρόλα αυτά έχουμε πολύ σκληρή εκπαίδευση...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χοντρός, αλλά τους δείχνει πως να οπλίζουν το περίστροφο 9 χιλιοστών! :P

Που να του φέρουν αντιρρηση συμφωνα με αυτους ειναι ο γιος του Θεου, η αρχη του συμπαντος, ο σωστοτερος ημιθεος στον πλανητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσαν να τους τρώνε και αυτούς τα ψάρια, όπως το πλήρωμα του 212, που πήγε τσάμπα και βερεσέ.



Σε αυτό δεν ευθύνονται οι βατραχάνθρωποι αλλά κάποιοι πούστηδες στα κοινοβούλια. Θα μπορούσαν αν είχαν γίνει πολλά άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν ξέρω αν ο μπούλης πάει για πόλεμο η  αν κάνει προπαγάνδα αλλά έχω δύο παρατηρήσεις.Σε όλα τα video που έχω δει ρωτάει επιτακτικά παρόλο που φέρνει χαμόγελο και βλέμμα μαστουρωμένου βοοειδούς να μάθει για όλα τα οπλικά συστήματα της χώρας του δείτε υπάρχουν άπειρα video  επ αυτού.Δεύτερον μόνο σε παλάτι δεν τον έχω δει ακόμα να ζει σαν μαχαραγιάς όχι ότι δεν το κάνει αλλά αντίθετα έχει πάρει σβάρνα τα βουνά και τα λαγγάδια και μάλιστα υπό αντίξοες πολλές φορές καιρικές συνθήκες για να δει στρατιωτικές ασκήσεις και δοκιμές..Τώρα σε αυτόν τον τομέα συγκρίνετε τον με τον δικό μας υπουργό άμυνας η τον πρωθυπουργό.Αυτά για τον βουτηρομπεμπέ μαχαραγιά που κάνει πλάκα τον υπόλοιπο κόσμο αλλά δεν έχει αφήσει πεδίο για πεδίο βολής και δοκιμών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα Ε.Δ=υπάλληλοι του Πασοκ και της ΝΔ. Γι αυτό ο ελληνικός στρατός για ταπανυγήρια.

Λάθος. Οι των επιτελείων (και πιο πάνω) είναι υπάλληλοι του Πασοκ και της ΝΔ. Δυστυχώς όμως αυτοί δίνουν διαταγές στους απλούς στρατιώτες-ειδικοδυναμήτες.

 

Θα μπορούσαν να τους τρώνε και αυτούς τα ψάρια, όπως το πλήρωμα του 212, που πήγε τσάμπα και βερεσέ.

Επίσης θα μπορούσαν να είχαν εξαφανίσει όλα τα τουρκιά από τα ΙΜΙΑ, πριν συμβεί αυτό που συνέβη και να ήμασταν όλοι μια χαρά. Θυμήσου όμως ποιος (που πολλοί από εσας τον ψηφίσατε πρόσφατα) έδωσε την εντολή να μην το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...