Προς το περιεχόμενο

Νέα επιδείνωση στις σχέσεις Β Κορέας με νότια


No limit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γράφεις ρε απίθανε τόση ώρα;

Την παλεύεις;

 

Η μόνη περίπτωση να γίνει η πυροδότηση της κεφαλής από αντιβαλλιστικό είναι το ίδιο το αντιβαλλιστικό να είναι οπλισμένο πυρηνική κεφαλή(βλέπε σύστημα A-35/135).

 

Μέχρι τώρα η εμπειρία έχει δείξει ότι το πρόβλημα είναι ότι ΔΕΝ είναι εύκολο να εξουδετερώσεις την κεφαλή με αντιβαλλιστικά πυρά,δηλαδή το ακριβώς αντίθετο από αυτό που γράφεις.

 

Τα άλλα που γράφεις για τα πλουτώνια και τα ουράνια που πετάνε είναι τουλάχιστον τραγικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είπα εγώ στα αντιαεροπορικά να βάλουν το πλουτώνιο; Εγώ μίλησα εντελώς θεωρητικά, αψηφώντας την τωρινή κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα εγώ στα αντιαεροπορικά να βάλουν το πλουτώνιο; Εγώ μίλησα εντελώς θεωρητικά, αψηφώντας την τωρινή κατάσταση.

Ναι αλλά να βάλουν πλουτώνιο αν είναι πάνω απο τον Ατλαντικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ευθύνεται για τα σκατογράμματα στην εικόνα; Προσπαθώ τόση ώρα να βγάλω τι λέει κάτω δεξιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα εγώ στα αντιαεροπορικά να βάλουν το πλουτώνιο; Εγώ μίλησα εντελώς θεωρητικά, αψηφώντας την τωρινή κατάσταση.

Τι ακριβώς δηλαδή λες με το πλουτώνιο;

Τι σχέση έχει με την αντιβαλλιστική κατάσταση;

 

Γιατί η μόνη περίπτωση που προσεγγίζει καταστάσεις που λαμβάνουμε τον τόπου αναχαίτισης σαν παράμετρο για μόλυνση είναι εάν υπάρξει άμεσο πλήγμα σε κάποιο MRV/MIRV και διαλυθεί η κεφαλή σκορπίζοντας την γόμωση στην περιοχή.

Πάλι εάν λάβεις υπ' όψιν πόσο καλά θωρακισμένες είναι οι κεφαλές/γομώσεις είναι πολύ μικρό το ποσοστό που θα συμβεί.

Ειδάλλως ο τόπος αναχαίτισης είναι καθαρά θέμα της βαλλιστικής τροχιάς του βλήματος/κεφαλών και το τι θέλει ο αμυνόμενος να προστατεύσει/ποιο είναι το σχέδιο άμυνας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα τα γραφήματα είναι πολύ αστεία,αλλά μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι ο Απίθανος σας τρολάρει όλους κανονικά;Δεν νομίζω ότι τα εννοεί αυτά που λέει έχω καταλάβει ότι είναι αρκετά σοβαρός.Μου αρέσει που επιμένετε ενώ είναι πασιφανές ότι σας κάνει πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς δηλαδή λες με το πλουτώνιο;

Τι σχέση έχει με την αντιβαλλιστική κατάσταση;

 

Γιατί η μόνη περίπτωση που προσεγγίζει καταστάσεις που λαμβάνουμε τον τόπου αναχαίτισης σαν παράμετρο για μόλυνση είναι εάν υπάρξει άμεσο πλήγμα σε κάποιο MRV/MIRV και διαλυθεί η κεφαλή σκορπίζοντας την γόμωση στην περιοχή.

Πάλι εάν λάβεις υπ' όψιν πόσο καλά θωρακισμένες είναι οι κεφαλές/γομώσεις είναι πολύ μικρό το ποσοστό που θα συμβεί.

Ειδάλλως ο τόπος αναχαίτισης είναι καθαρά θέμα της βαλλιστικής τροχιάς του βλήματος/κεφαλών και το τι θέλει ο αμυνόμενος να προστατεύσει/ποιο είναι το σχέδιο άμυνας του.

Παρά τα τον τον τόπο! Τον είπα απλά για να μην προκληθούν πολιτικά προβλήματα. Τώρα το πόσο καλά θωρακισμένος είναι ο πύραυλος δεν το γνωρίζουμε, γι αυτό και μίλαγα υποθετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρα ειναι παντελως αχρηστη.

 

 

Aνάλογα το πως το βλεπει κανεις. Αν θεωρεις οτι το μόνη μονάδα η οποία μπορεί να προκαλέσει μια Α ζημιά σε εχθρό σε περίπτωση πολέμου, οτι ειναι άχρηστη, ειναι μια άποψη, στην οποία διαφωνώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά τα τον τον τόπο! Τον είπα απλά για να μην προκληθούν πολιτικά προβλήματα. Τώρα το πόσο καλά θωρακισμένος είναι ο πύραυλος δεν το γνωρίζουμε, γι αυτό και μίλαγα υποθετικά.

Ε ναι. Αυτό είναι το πρόβλημα, ότι δεν ξέρουμε τη θωράκιση του πυραύλου. Και το ζώδιο του Κιμ Τζονγκ ου. ΟΥ ΡΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Aνάλογα το πως το βλεπει κανεις. Αν θεωρεις οτι το μόνη μονάδα η οποία μπορεί να προκαλέσει μια Α ζημιά σε εχθρό σε περίπτωση πολέμου, οτι ειναι άχρηστη, ειναι μια άποψη, στην οποία διαφωνώ.

 

true

truuuuuuue

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι. Αυτό είναι το πρόβλημα, ότι δεν ξέρουμε τη θωράκιση του πυραύλου. Και το ζώδιο του Κιμ Τζονγκ ου. ΟΥ ΡΕ!

Ε, όταν τα έλεγα εγώ για τα ζώδια δεν με ακούγατε. ΟΥ ΡΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το τι τρολολόλ έχει πέσει εδώ μέσα δεν λέγεται. Αϊ στο καλό μία φορά είπα και εγώ να ανοίξω ένα post να πούμε 5 πράγματα και μου το έχετε πηδήξει οι περισσότεροι ομαδικός.Αν και είμαι σίγουρος ότι αν το έκανα εγώ σε post δικό σας θα έτρωγα μπαν έστω και τώρα μπορούμε να γυρίσουμε στο θέμα που πραγματεύεται το παρόν νήμα;Σας παρακαλώ δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...