Προς το περιεχόμενο

Νέα επιδείνωση στις σχέσεις Β Κορέας με νότια


No limit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως εγώ έμαθα πράγματα σήμερα. Όπως το 'χω καταλάβει αν δεις τον πύραυλο να σου έρχεται, τα βήματα είναι τα εξής:

 

1) ΟΧΙ ουράνιο 239. Μπορεί να είναι εύκαιρο και βολικό, αλλά είναι επιπόλαια κίνηση.

2) ΕΚΤΟΣ αν είσαι σε εχθρική περιοχή. Δηλαδή αν ο εχθρός ρίχνει πυρηνικά στον εαυτό του και τύχει να είσαι εκεί με το ουράνιό σου, εκεί ναι, του γαμάς.

3) Πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να αντιπαθείς τον τύπο που σου ρίχνει τον πύραυλο, αλλιώς τίποτα δε θα πιάσει, θα τη φας στο δόξα πατρί. Μόνο με μίσος γίνεται δουλειά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το έχουμε ξεχέσει όμως αλλά χαβά έχει..Pournara αν νομίζεις ότι μόνο εσύ ακυρώνεις εξόδους προς χάρη αυτού του επικού thread και πας να βάλεις κρασάκι για να εμπεδώσεις καλύτερα ότι γράφεται εδώ μέσα είσαι γελασμένος.Μία από τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ έμαθα πράγματα σήμερα. Όπως το 'χω καταλάβει αν δεις τον πύραυλο να σου έρχεται, τα βήματα είναι τα εξής:

 

1) ΟΧΙ ουράνιο 239. Μπορεί να είναι εύκαιρο και βολικό, αλλά είναι επιπόλαια κίνηση.

2) ΕΚΤΟΣ αν είσαι σε εχθρική περιοχή. Δηλαδή αν ο εχθρός ρίχνει πυρηνικά στον εαυτό του και τύχει να είσαι εκεί με το ουράνιό σου, εκεί ναι, του γαμάς.

3) Πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να αντιπαθείς τον τύπο που σου ρίχνει τον πύραυλο, αλλιώς τίποτα δε θα πιάσει, θα τη φας στο δόξα πατρί. Μόνο με μίσος γίνεται δουλειά.

Και μετά έλεγες ότι εγώ τα γαμάω τα threads. Ε, βέβαια! Με mod σαν εσένα τι να κάνουμε εμείς οι καημένοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ έμαθα πράγματα σήμερα. Όπως το 'χω καταλάβει αν δεις τον πύραυλο να σου έρχεται, τα βήματα είναι τα εξής:1) ΟΧΙ ουράνιο 239. Μπορεί να είναι εύκαιρο και βολικό, αλλά είναι επιπόλαια κίνηση.2) ΕΚΤΟΣ αν είσαι σε εχθρική περιοχή. Δηλαδή αν ο εχθρός ρίχνει πυρηνικά στον εαυτό του και τύχει να είσαι εκεί με το ουράνιό σου, εκεί ναι, του γαμάς.3) Πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να αντιπαθείς τον τύπο που σου ρίχνει τον πύραυλο, αλλιώς τίποτα δε θα πιάσει, θα τη φας στο δόξα πατρί. Μόνο με μίσος γίνεται δουλειά.

Παίζει ρόλο και η κλίση της βροχόπτωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαιρομαστε τα μπουμπουκια του ΕΣ μας....

Ούτε καν κοντά δεν είσαι............

 

Παίζει ρόλο και η κλίση της βροχόπτωσης.

Α, αυτό εννοείται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...