Προς το περιεχόμενο

Νέα επιδείνωση στις σχέσεις Β Κορέας με νότια


No limit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα αντιβαλλιστικά στο χωριό σου ρίχνουν πλουτώνιο 239? Αδερφέ, αυτό που αμόλησες δεν μαζεύεται, μακάρι να ρίξεις όλο το Μανχάταν πρότζεκτ στην Κορέα

 

Edit: Μλκες, πρέπει να οργανωθούμε λίγο ε?

Το πλουτώνιο 239 χρησιμοποιείται (σε ελάχιστες βέβαια ποσότητες) και στην πυραυλάκατο.

 

Και κάτσε δηλαδή, άμα ρίξουνε 2 καφάσια ΦΕΤΑ (παράδειγμα λέω τώρα ε) τι φάση;;;;

Απλά σας έδειξα με αυτό το παράδειγμα ότι γίνεται να πραγματοποιηθεί πυρηνική σχάση, πόσο νιονιό θέλει για να το πιάσετε; Είπα εγώ ποτέ ότι θα χρησιμοποιηθεί πλουτώνιο 239;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτσε δηλαδή, άμα ρίξουνε 2 καφάσια ΦΕΤΑ (παράδειγμα λέω τώρα ε) τι φάση;;;;

Οραματίσου τώρα αντιβαλλιστικά να πετάνε κατσίκες και γελάδια στον αέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον φαντάζομαι στο CERN εν τω μεταξύ να του λένε για τις προδιαγραφές ασφαλείας του collider, ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΓΩ ΒΑΛΩ ΔΥΝΑΜΙΤΗ ΜΕΣΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ;;;



edit, ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλουτώνιο 239 χρησιμοποιείται (σε ελάχιστες βέβαια ποσότητες) και στην πυραυλάκατο.

 

Απλά σας έδειξα με αυτό το παράδειγμα ότι γίνεται να πραγματοποιηθεί πυρηνική σχάση, πόσο νιονιό θέλει για να το πιάσετε; Είπα εγώ ποτέ ότι θα χρησιμοποιηθεί πλουτώνιο 239;

Η αλήθεια  να λέγεται,ΟΧΙ! Ένα παράδειγμα έφερες,αλλά γιατί πλουτώνιο 239,ξέμεινες απο 238;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια  να λέγεται,ΟΧΙ! Ένα παράδειγμα έφερες,αλλά γιατί πλουτώνιο 239,ξέμεινες απο 238;

Ξαναπέστο επειδή κάποιοι σφαιράτοι δεν το έχουν πιάσει ακόμα. Καμία σχέση το 239 με το 238.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ξαναπέστο επειδή κάποιοι σφαιράτοι δεν το έχουν πιάσει ακόμα. Καμία σχέση το 239 με το 238.

 

Ε ναι, ποιος μαλάκας ρίχνει 238 για αναχαίτιση άμα έχεις 239.

 

tumblr_mbi4jxzRjy1rn3bdl.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, ποιος μαλάκας ρίχνει 238 για αναχαίτιση άμα έχεις 239.

 

tumblr_mbi4jxzRjy1rn3bdl.jpg

Ούτε 239 ρίχνει εκτός κι εάν θέλει να εξαφανίσει τον πλανήτη από προσώπου Ήλιου.

 

Γαμιέστε, Luci, Yin, GnsX, έχω διπλώσει και πονάω.

 

Μπρίκο σ'αγαπάω ρε. 200 ban αυτοί, 201 λογαριασμούς εσύ. Για πάντα στην καρδιά μας.

Τιμή μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...