Προς το περιεχόμενο

Νέα επιδείνωση στις σχέσεις Β Κορέας με νότια


No limit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεχρι τωρα για να ανακεφαλαιωσουμε τι μαθαμε απο επιστημονες του φορουμ

 

Η Ελλαδα ειναι η πιο ομορφη χωρα στον κοσμο

 

Η Ελλαδα εχει τις καλυτερες παραλιες στον κοσμο

 

Οι Ελληνες επιστημονες ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο γι αυτο ειναι περιζητητοι στο εξωτερικο

 

Οι Ελληνικες ειδικες δυναμεις ειναι οι καλυτερες στον κοσμο

 

Περαν του γεγονοτος δηλαδη οτι εχουμε την χειροτερη οικονομια στον κοσμο μαμαμε και δερνουμε σαν εθνος

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τωρα για να ανακεφαλαιωσουμε τι μαθαμε απο επιστημονες του φορουμ

 

Η Ελλαδα ειναι η πιο ομορφη χωρα στον κοσμο

 

Η Ελλαδα εχει τις καλυτερες παραλιες στον κοσμο

 

Οι Ελληνες επιστημονες ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο γι αυτο ειναι περιζητητοι στο εξωτερικο

 

Οι Ελληνικες ειδικες δυναμεις ειναι οι καλυτερες στον κοσμο

 

Περαν του γεγονοτος δηλαδη οτι εχουμε την χειροτερη οικονομια στον κοσμο μαμαμε και δερνουμε σαν εθνος

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

λόγιοι ολοι τους

 

in other news

 

να μην εχω αυτα

 

eebc_8_bit_sunglasses.jpg\

 

για να δω το μανιταρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι σχέση έχουν τα παραπάνω με το θέμα αλλά anyway..Στο θέμα μας τώρα.Σύμφωνα με το παραπάνω link που έδωσα ο Ντεϊβιντ Κάμερον πρωθυπουργός της Αγγλίας δήλωσε ότι οι πύραυλοι μεγάλου βεληνεκούς της Πιονγιάνγκ θα μπορούσαν να πλήξουν ακόμα και το Λονδίνο.Δηλαδή ο μπούλης αυτήν τη στιγμή μπορεί να πλήξει με τα όπλα που έχει όλον τον πλανήτη ανεξαρτήτου απόστασης άρα κατέχει διηπειρωτικούς πυραύλους.Προσοχή προς όλους τους ενδιαφερόμενους.Δεν το ισχυρίζομαι εγώ το link το λέει.Αυτό για να μην προσπαθώ πάλι να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.Υ.Γ Τα περαιτέρω αργότερα.Πάω να δω την ταινία που μου πρότεινε ο Φώτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος παίζει να πιστεύει ότι στο Αφγανιστάν και το Ιράκ πήγαν για να φέρουν τη δημοκρατία.

Κατατά, λοβοτομημένε αστροφυσικέ ΟΥΚά, γίνεσαι άνθρωπος και σταματάς να γαμάς τα θρεντ.

"Ή" διαζευκτικό δεν έχει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι σχέση έχουν τα παραπάνω με το θέμα αλλά anyway..Στο θέμα μας τώρα.Σύμφωνα με το παραπάνω link που έδωσα ο Ντεϊβιντ Κάμερον πρωθυπουργός της Αγγλίας δήλωσε ότι οι πύραυλοι μεγάλου βεληνεκούς της Πιονγιάνγκ θα μπορούσαν να πλήξουν ακόμα και το Λονδίνο.Δηλαδή ο μπούλης αυτήν τη στιγμή μπορεί να πλήξει με τα όπλα που έχει όλον τον πλανήτη ανεξαρτήτου απόστασης άρα κατέχει διηπειρωτικούς πυραύλους.Προσοχή προς όλους τους ενδιαφερόμενους.Δεν το ισχυρίζομαι εγώ το link το λέει.Αυτό για να μην προσπαθώ πάλι να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.Υ.Γ Τα περαιτέρω αργότερα.Πάω να δω την ταινία που μου πρότεινε ο Φώτης.

Όσες χώρες και να μπορούν να πλήξουν, την επομένη από την εκτόξευση ενός πυραύλου η Β. Κορέα έχει ξοφλήσει. Βέβαια το πόσες άλλες ζημιές θα έχει προκαλέσει με τα "παιχνιδάκια" της είναι άλλο θέμα....

 

Ο τύπος παίζει να πιστεύει ότι στο Αφγανιστάν και το Ιράκ πήγαν για να φέρουν τη δημοκρατία.

Κατατά, λοβοτομημένε αστροφυσικέ ΟΥΚά, γίνεσαι άνθρωπος και σταματάς να γαμάς τα θρεντ.

"Ή" διαζευκτικό δεν έχει.

Πολύ γουστάρω όταν εγώ είμαι που καταστρέφω τα threads και οι υπόλοιποι είναι Παναγίες! :P Τεσπα, δεν θα ξαναεπαναληφθεί! εάν δεν με ξαναπροκαλέσει κανείς με τις μαλακίες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τωρα για να ανακεφαλαιωσουμε τι μαθαμε απο επιστημονες του φορουμ

 

Η Ελλαδα ειναι η πιο ομορφη χωρα στον κοσμο

 

Η Ελλαδα εχει τις καλυτερες παραλιες στον κοσμο

 

Οι Ελληνες επιστημονες ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο γι αυτο ειναι περιζητητοι στο εξωτερικο

 

Οι Ελληνικες ειδικες δυναμεις ειναι οι καλυτερες στον κοσμο

 

Περαν του γεγονοτος δηλαδη οτι εχουμε την χειροτερη οικονομια στον κοσμο μαμαμε και δερνουμε σαν εθνος

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Greece greatest country in the world.

All other countries are run by little girls.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε luci γιατί δεν το κλειδώνεις το γαμημένο να τελειώνουμε;Είπαμε να γράψουμε ότι είδηση έχουμε για το θέμα και μπορώ να πω ότι πλην ελαχίστων εξαιρέσεων μόνον ο Φώτης απαντούσε όπως πρέπει με link. Όλοι οι υπόλοιποι το μακρύ μας και το κοντό μας.Κλείδωσε το να πάει στο διάολο να ησυχάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι σχέση έχουν τα παραπάνω με το θέμα αλλά anyway..Στο θέμα μας τώρα.Σύμφωνα με το παραπάνω link που έδωσα ο Ντεϊβιντ Κάμερον πρωθυπουργός της Αγγλίας δήλωσε ότι οι πύραυλοι μεγάλου βεληνεκούς της Πιονγιάνγκ θα μπορούσαν να πλήξουν ακόμα και το Λονδίνο.Δηλαδή ο μπούλης αυτήν τη στιγμή μπορεί να πλήξει με τα όπλα που έχει όλον τον πλανήτη ανεξαρτήτου απόστασης άρα κατέχει διηπειρωτικούς πυραύλους.Προσοχή προς όλους τους ενδιαφερόμενους.Δεν το ισχυρίζομαι εγώ το link το λέει.Αυτό για να μην προσπαθώ πάλι να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.Υ.Γ Τα περαιτέρω αργότερα.Πάω να δω την ταινία που μου πρότεινε ο Φώτης.

 

Είναι η πρώτη φορά που ανακοινώνεται κάτι τέτοιο από κάποιον.

Έτσι παίζει να είναι μεγάλη μούφα(προσωπικά είμαι 100% πεπεισμένος ότι είναι παπαριά,αλλά πρέπει να αφήνουμε και κάποιο ποσοστό να ισχύει).

 

Από όσο ξέρω κανένα άλλο μέσο δεν ισχυρίζεται κάτι τέτοιο,για ύπαρξη ICBM, και όλοι περιορίζουν την μέγιστη εμβέλεια των Β.Κορεατικών συστημάτων στα ~6.000km/στα <500kg φορτίου(πραγματικά ασήμαντου) των αναξιόπιστων και δίχως reentry vehicle Taepodong II.

 

Μυρίζει παπαριές τύπου WMD του Ιράκ η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε luci γιατί δεν το κλειδώνεις το γαμημένο να τελειώνουμε;Είπαμε να γράψουμε ότι είδηση έχουμε για το θέμα και μπορώ να πω ότι πλην ελαχίστων εξαιρέσεων μόνον ο Φώτης απαντούσε όπως πρέπει με link. Όλοι οι υπόλοιποι το μακρύ μας και το κοντό μας.Κλείδωσε το να πάει στο διάολο να ησυχάσουμε.

 

Μήπως το πρόβλημα είναι ότι δε θα μας πεις εσύ πως πρέπει να μιλάμε; Ούτε εγώ τρελαίνομαι για το επίπεδο της κουβέντας, αλλά δε γίνεται να επιβάλλει κανένας από τους δυο μας τους όρους του.

 

Εμένα με αφήνουν αδιάφορο τα link (θεωρώ την ενημέρωση που έχουμε μονόπλευρη) και με ενοχλούν οι χαρακτηρισμοί "μπούλης" και διάφορα τέτοια "καλοί, κακοί" κτλ. Και το έγραψα. Από εκεί και έπειτα δεν μπορώ να επιβάλλω πώς θα γίνει η κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι σχέση έχουν τα παραπάνω με το θέμα αλλά anyway..Στο θέμα μας τώρα.Σύμφωνα με το παραπάνω link που έδωσα ο Ντεϊβιντ Κάμερον πρωθυπουργός της Αγγλίας δήλωσε ότι οι πύραυλοι μεγάλου βεληνεκούς της Πιονγιάνγκ θα μπορούσαν να πλήξουν ακόμα και το Λονδίνο.Δηλαδή ο μπούλης αυτήν τη στιγμή μπορεί να πλήξει με τα όπλα που έχει όλον τον πλανήτη ανεξαρτήτου απόστασης άρα κατέχει διηπειρωτικούς πυραύλους.Προσοχή προς όλους τους ενδιαφερόμενους.Δεν το ισχυρίζομαι εγώ το link το λέει.Αυτό για να μην προσπαθώ πάλι να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.Υ.Γ Τα περαιτέρω αργότερα.Πάω να δω την ταινία που μου πρότεινε ο Φώτης.

 

Ετσι απο περιεργεια, πες μου ενα κερδος που εχει η Β. Κορεα να ριξει πυρηνικο πυραυλο σε μια αλλη χωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι απο περιεργεια, πες μου ενα κερδος που εχει η Β. Κορεα να ριξει πυρηνικο πυραυλο σε μια αλλη χωρα.

Σου κάνω για πολιτικός αναλυτής η για ψυχολόγος; :P Ειδήσεις μεταφέρω.Σοβαρά τώρα δεν νομίζω ότι το καθεστώς ενδιαφέρεται για το Λονδίνο αλλά έχω την εντύπωση ότι ενδιαφέρεται για την Σεούλ αλλά και για τις βάσεις των Η.Π.Α στο γκουάμ όπου θα τις θεωρεί απειλή.Για όλα τα άλλα στους ειδικούς επί του θέματος.Δεν μπορώ να ξέρω κάτι παραπάνω από ότι κατάλαβες σαν ένα πολύ έξυπνο μέλος του insomnia.Και το τελευταίο δεν το λέω ειρωνικά πίστεψε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου κάνω για πολιτικός αναλυτής η για ψυχολόγος; :P Ειδήσεις μεταφέρω.Σοβαρά τώρα δεν νομίζω ότι το καθεστώς ενδιαφέρεται για το Λονδίνο αλλά έχω την εντύπωση ότι ενδιαφέρεται για την Σεούλ αλλά και για τις βάσεις των Η.Π.Α στο γκουάμ όπου θα τις θεωρεί απειλή.Για όλα τα άλλα στους ειδικούς επί του θέματος.Δεν μπορώ να ξέρω κάτι παραπάνω από ότι κατάλαβες σαν ένα πολύ έξυπνο μέλος του insomnia.Και το τελευταίο δεν το λέω ειρωνικά πίστεψε με.

 

Μα ναι, αλλα αν θελει τη Σεουλ, θα παει να ριξει πυρηνικα στην πορτα της;

Αλλο να κανεις θερμο επεισοδιο για να εχεις μετα να κανεις διαβουλευσεις και συζητησεις, κι αλλο να λες (οχι εσυ), "θελουμε τη Σεουλ, μμμ ας της ριξουμε κανα δυο τονους ουρανιο, θα παραδοθει αμεσως...

Ειναι σα να χεσεις στο φαι, για να μη στο φαει αλλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...