Προς το περιεχόμενο

Νέα επιδείνωση στις σχέσεις Β Κορέας με νότια


No limit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως έχουμε απ τις καλύτερες ειδικές δυνάμεις στο κόσμο.

Ειδικά η εκπαίδευση της ομάδας υποβρυχίων καταστροφών ειναι ίσως η σκληρότερη και απ τις καλυτερες παγκοσμίως.

Κατά τα άλλα στρατιωτικά ειμαστε για τον...

Το αυτό. Να συμπληρώσω επίσης ότι η Ομάδα Υποβρύχιων Καταστροφών μετεκπαιδεύεται με την ομάδα αναγνώρισης και καταστολής SEALs της Αμερικής.

 

Αλλα ειμαστε για τον..

Αυτό οφείλεται στην έλλειψη εξοπλισμού, στο πολύ χαμηλό ηθικό και στην ανύπαρκτη εκπαίδευση των φαντάρων μας. Εάν διορθωθούν όλα αυτά......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όπως σου είπα δεν αντιλέγω.Τα γεγονότα παραθέτω.In other ward's no one can have clear picture of the situation in north Korea. Sorry if i make mistakes but i have to write and speak english many years.Απλά ήθελα να σου απαντήσω και εγώ μία φορά χρησιμοποιώντας την Αγγλικήν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτό. Να συμπληρώσω επίσης ότι η Ομάδα Υποβρύχιων Καταστροφών μετεκπαιδεύεται με την ομάδα αναγνώρισης και καταστολής SEALs της Αμερικής.

 

Αυτό οφείλεται στην έλλειψη εξοπλισμού, στο πολύ χαμηλό ηθικό και στην ανύπαρκτη εκπαίδευση των φαντάρων μας. Εάν διορθωθούν όλα αυτά......

Mε γεια το καινουριο αccount ,κατα τα αλλα δεν εχει αλλαξει κατι απο οτι βλεπω,σολαρεις παλι ανελεητα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε γεια το καινουριο αccount ,κατα τα αλλα δεν εχει αλλαξει κατι απο οτι βλεπω,σολαρεις παλι ανελεητα...

Γιατί; Δεν ισχύει κάτι από αυτά που λέω;

 

για τους πυραυλους μιλαγα...

Κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε γεια το καινουριο αccount ,κατα τα αλλα δεν εχει αλλαξει κατι απο οτι βλεπω,σολαρεις παλι ανελεητα...

Μα δε το κρατάει κρυφό ο άνθρωπος. Αλλοι το κρατάνε :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δε το κρατάει κρυφό ο άνθρωπος. Αλλοι το κρατάνε 

Αμέσως σεξομανή και αιμοσταγή Ρωμαίε να βάλεις φωτιές :-D Πρόσεξε όμως  σε λίγο θα σου ρθει το ακόντιο από τον Σπάρτακο.Φέρει πυρηνική κεφαλή και είναι κατασκευής μπούλη :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, κατά την ταπεινή μου άποψη, Η βόρεια Κορέα θα κάνει καμιά μ@λ@κί@ και την επόμενη μέρα θα είναι ένα ανύπαρκτο κράτος.



και είναι κατασκευής μπούλη :P

Κλαίω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμέσως σεξομανή και αιμοσταγή Ρωμαίε να βάλεις φωτιές :-D Πρόσεξε όμως  σε λίγο θα σου ρθει το ακόντιο από τον Σπάρτακο.Φέρει πυρηνική κεφαλή και είναι κατασκευής μπούλη :P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

Φαντάζεσαι τον Μπούλη να παίζει στον Σπάρτακο? Θα ηταν τέλειος ως μαχαραγιάς που θα ερχόταν να παρακολουθήσει όργια :P :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ έχεις περάσει εκπαίδευση Ειδικών Δυνάμεων σε σχολεία στελεχών και απαντάς έτσι, ε; (για στελέχη μιλάω εγώ)

Να φανταστώ οτι έχεις περάσει εκπαίδευση Ειδικών Δυνάμεων σε σχολεία στελεχών σε ολες τις υπόλοιπες χωρες του κόσμου και απαντάς έτσι, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ οτι έχεις περάσει εκπαίδευση Ειδικών Δυνάμεων σε σχολεία στελεχών σε ολες τις υπόλοιπες χωρες του κόσμου και απαντάς έτσι, ε;

Όχι, δυστυχώς μόνο της Ελλάδας, αλλά έχω μιλήσει με άλλους στρατιωτικούς άλλων χωρών και μου τα έχουν επιβεβαιώσει όλα αυτά. Επίσης ενώ οι άλλοι έχουν εκπαίδευση Ειδικών Δυνάμεων 3 μήνες, εμείς έχουμε 6 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα καμία ανησυχία...Θα σφυρίξει κανένα πύραυλος πάνω από το κεφάλι μας και εμείς θα λέμε ρε μπας και είναι  γεμισμένος με γαριδάκια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...