Προς το περιεχόμενο

Νέα επιδείνωση στις σχέσεις Β Κορέας με νότια


No limit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ στη θέση τους θα αρνιόμουν βοήθεια από την Ελλάδα πάντως =ρ

Εάν επιτρέπεται, γιατί; Επειδή έχει τις καλύτερες Ειδικές Δυνάμεις στον μέχρι τώρα γνωστό κόσμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κοιτα

βασικα δεν μπορουν επειδη οι πορτες ειναι κλειστες.

οτι μαθαινουν το μαθαινουν απο δορυφορους και απο αποστατες. οποτε παιζει και μια αμφισβητηση...

Δεν αντιλέγω καθόλου αλλά δεν πρέπει να παραθέσουμε τα γεγονότα;Δεν δήλωσε ο ΥΠΕΞ της Γκάνας ότι έχει πυρηνικά η Β.Κορέα.Ο ΥΠΕΞ των Η.Π.Α το έκανε και μάλιστα με ύφος που δεν αφήνει καμία αμφιβολία.Δηλαδή να μην παραθέσω το video;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπα,παντα τους ειμαστε χρησιμοι...

Στους τελευταιους πολεμουςεπεμβασεις βοηθειας,σωτηριας κτλ η Ελλαδα ηταν ενα απεραντο παρκινγκ ανεφοδιασμου και οτι αλλο ζητουσαν οι Αμερικανοι.

Γουατέβερ......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εάν επιτρέπεται, γιατί; Επειδή έχει τις καλύτερες Ειδικές Δυνάμεις στον μέχρι τώρα γνωστό κόσμο;

 

 

Γιατί έκανα πλάκα για το πώς έχουμε καταντήσει το κερατάκι μου! Δηλαδή αν πω ανέκδοτο για τον Τοτό πρέπει να δώσω και πηγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλέγω καθόλου αλλά δεν πρέπει να παραθέσουμε τα γεγονότα;Δεν δήλωσε ο ΥΠΕΞ της Γκάνας ότι έχει πυρηνικά η Β.Κορέα.Ο ΥΠΕΞ των Η.Π.Α το έκανε και μάλιστα με ύφος που δεν αφήνει καμία αμφιβολία.Δηλαδή να μην παραθέσω το video;

 

και πριν απο μερικα χρονια λεγανε για βιοχημικα οπλα του σανταμ, που ακομα τα ψαχνουνε...

 

Τουτεστιν 

ολα τα ειχαμε, τα πυρηνικά μας ελειπαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και γιουζερς που σου απάντησαν με μη απλοϊκές αναλύσεις και τους απάντησες με παρόμοιο στυλάκι. Αφού είσαι πεπεισμένος ότι θα γίνει Γ'ΠΠ εμάς τι μας θες, να κλαίμε τη μοίρα μας όλοι μαζί;

Καθόλου υποτιμητικό και απαξιωτικό......Λες και όλα όσα έγραψα ήταν ιδίας γνώσεως και όχι ειδήσεων που προέκυψαν από τα πιο επίσημα χείλη. Τεσπα δεν αξίζει πια τον κόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έκανα πλάκα για το πώς έχουμε καταντήσει το κερατάκι μου! Δηλαδή αν πω ανέκδοτο για τον Τοτό πρέπει να δώσω και πηγή;

Το ότι έκανες πλάκα εννοείται! Αυτό έλλειπε, να τα έλεγε κανείς αυτά σοβαρά! Απλά ήθελα να καταλάβω το σκεπτικό πίσω από την πλάκα. Τεσπα, μου το απάντησες σε αυτό το quote, ευχαριστώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πριν απο μερικα χρονια λεγανε για βιοχημικα οπλα του σανταμ, που ακομα τα ψαχνουνε...

 

Τουτεστιν 

ολα τα ειχαμε, τα πυρηνικά μας ελειπαν...

Ναι μόνο που στην Β.Κορέα τα βλέπουμε κιόλας φίλε μου.Μακάρι να έχουν γέμιση σοκολάτας μέσα αλλά οι αρμόδιοι ανησυχούν πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πριν απο μερικα χρονια λεγανε για βιοχημικα οπλα του σανταμ, που ακομα τα ψαχνουνε...

 

Τουτεστιν 

ολα τα ειχαμε, τα πυρηνικά μας ελειπαν...

Θυμάσαι όμως τότε την Αμερική και πολλές άλλες χώρες να αντιδρούσαν έτσι για τα "όπλα" του Σαντάμ; Μάλλον ήξερα ότι πρόκειται για μούφα.....

 

:lol:  :lol:  :lol:

Να φανταστώ έχεις περάσει εκπαίδευση Ειδικών Δυνάμεων σε σχολεία στελεχών και απαντάς έτσι, ε; (για στελέχη μιλάω εγώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόνο που στην Β.Κορέα τα βλέπουμε κιόλας φίλε μου.Μακάρι να έχουν γέμιση σοκολάτας μέσα αλλά οι αρμόδιοι ανησυχούν πολύ.

 

Βλεπεις κατι που μπορει να μην ειναι αληθινο. Απο την αλλη δεν λεει κανεις οτι δεν εχουν καποιου ειδους πυρηνικο οπλισμο.

 

Αν και δεν πιστευω οτι εχουν πυρηνικους πυραυλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έχουμε απ τις καλύτερες ειδικές δυνάμεις στο κόσμο.

Ειδικά η εκπαίδευση της ομάδας υποβρυχίων καταστροφών ειναι ίσως η σκληρότερη και απ τις καλυτερες παγκοσμίως.

Κατά τα άλλα στρατιωτικά ειμαστε για τον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπεις κατι που μπορει να μην ειναι αληθινο. Απο την αλλη δεν λεει κανεις οτι δεν εχουν καποιου ειδους πυρηνικο οπλισμο.

 

Αν και δεν πιστευω οτι εχουν πυρηνικους πυραυλους...

Όπως είπες κι εσύ, μπορεί να μην είναι αληθινό. Θα βασιστούμε όμως σε ένα "μπορεί";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου υποτιμητικό και απαξιωτικό......Λες και όλα όσα έγραψα ήταν ιδίας γνώσεως και όχι ειδήσεων που προέκυψαν από τα πιο επίσημα χείλη. Τεσπα δεν αξίζει πια τον κόπο...

 

Πράγματι δεν έχει, αλλά ας πάει στο καλό: υπάρχει κόσμος που σου έχει απαντήσει σοβαρά, δεν δέχεσαι καμία άλλη άποψη. Αυτό εννοήσα, αυτό έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...