Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Επειδή παρακολουθώ το συζήτηση αδερφε τα φώτα σου λίγο,τι ακριβώς κάνεις με το stremio???Παρακολουθιες τηλεόραση;

Επειδή θα ήταν λίγο δύσκολο η Mrs.Hyde να σου απαντήσει -σαν αδερφός -(από ευγένεια είμαι σίγουρος θα το έκανε),το stremio είναι μια δωρεάν εφαρμογή για Android και Windows ,που με ελάχιστες και εύκολες ρυθμίσεις,έχεις πρόσβαση σε χιλιάδες ταινίες και σειρές.

Στις περισσότερες από αυτές και με ελληνικούς υπότιτλους!!

Αν θέλεις μπορείς να κάνεις και εγγραφή με κάποιο mail και κάθε φορά που χρησιμοποιείς την εφαρμογή σε οποιαδήποτε άλλη συσκευή ,να μην χρειάζεται να την  σεταρεις από την αρχή!!

Απλά βάζεις το mail και είναι έτοιμο!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Επειδή παρακολουθώ το συζήτηση αδερφε τα φώτα σου λίγο,τι ακριβώς κάνεις με το stremio???Παρακολουθιες τηλεόραση;

Ταινίες και σειρές. 

17 λεπτά πριν, basilisgate13 είπε

ναι αν μπορεις θα με βοηθουσε 

ΟΚ. Με την πρώτη ευκαιρία, θα σου πω εντυπώσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, nickos vl. είπε

Επειδή θα ήταν λίγο δύσκολο η Mrs.Hyde να σου απαντήσει -σαν αδερφός -(από ευγένεια είμαι σίγουρος θα το έκανε),το stremio είναι μια δωρεάν εφαρμογή για Android και Windows ,που με ελάχιστες και εύκολες ρυθμίσεις,έχεις πρόσβαση σε χιλιάδες ταινίες και σειρές.

Στις περισσότερες από αυτές και με ελληνικούς υπότιτλους!!

Αν θέλεις μπορείς να κάνεις και εγγραφή με κάποιο mail και κάθε φορά που χρησιμοποιείς την εφαρμογή σε οποιαδήποτε άλλη συσκευή ,να μην χρειάζεται να την  σεταρεις από την αρχή!!

Απλά βάζεις το mail και είναι έτοιμο!!

Ωωωω συγνωμη δεν ήθελα να προσβάλλω την κυρία!🤗,οποτε γράφονται στο σάιτ που λέτε και συνεχιζω…;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Ωωωω συγνωμη δεν ήθελα να προσβάλλω την κυρία!🤗,οποτε γράφονται στο σάιτ που λέτε και συνεχιζω…;

Ναι.. και ότι άλλο χρειαστεί εδώ είμαστε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, basilisgate13 είπε

ναι αν μπορεις θα με βοηθουσε 

Άψογος συγχρονισμός σε όλα. 

25 λεπτά πριν, VarDerSar86 είπε

Ωωωω συγνωμη δεν ήθελα να προσβάλλω την κυρία!🤗,οποτε γράφονται στο σάιτ που λέτε και συνεχιζω…;

Δεν πειράζει. Έχω συνηθίσει στα τόσα "αδελφέ" και "φίλε" εδώ μέσα, που γυρνάω και σ' αυτά. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Άψογος συγχρονισμός σε όλα. 

Δεν πειράζει. Έχω συνηθίσει στα τόσα "αδελφέ" και "φίλε" εδώ μέσα, που γυρνάω και σ' αυτά. :lol:

ωραια αρα για να αναποφυγω τα πολλα πολλα παιρνω ενα στικ η ενα τν μποξ και κανω καστ οτι βλέπω στον υπολογιστη twitch streams αθλητικα, ταινιες κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, basilisgate13 είπε

καλημερα , με τα aps δεν ξερω πως να το δουλεψω γιατι κυριως βλεπω αγωνες και ταινιες σε σαιτ που ολοι γνωριζουμε , το stremio αν δεν κανω λαθος ειναι υπηρεσια που βλεπεις μεσα απο τις εφαρμογες επι πληρωμη πχ κοσμοτε νετφλιξ κλπ

 

Καλησπέρα.

Ταινίες και σειρές μέσω stremio είναι must. Αγώνες μέσω ιστοσελίδων είναι πολύ καλή η ποιότητα τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mecool kd2 γιατι κολλαει μετα την εκκινηση; cosmote tv π.χ. παιζει για δευτερολεπτα και μετα κολλαει η εικονα και παιζει μονο ηχος 😲 αν το αφησω μετα απο ωρα στρωνει, αλλα τι θελει; να ζεσταθει; εχει τυχει σε καναν αλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2023 στις 9:28 ΜΜ, saxtou junior είπε

Καλησπέρα σας

Ενδιαφέρομαι για ένα Android box για kodi

Ποιες είναι οι καλύτερες επιλογές από 80€ έως 150€;

Ένα μεταχειρισμένο Nvidia shield 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://shopflix.gr/tekhnologia/eikona/syskeyes-anaparagogis/tv-box/tv-box-mecool-km2-plus-4k-uhd-me-wifi-usb-20-usb-30-2gb-ram-kai-16gb-apothikeytiko-xoro-me-leitoyrgiko-android-110-kai-google-assistant-9195373/
 

παρα πολύ ευχαριστημένος!Κσι εγώ εδώ ρώταγα στο νήμα,χωρίς κολλήματα σε Netflix,YouTube,Disneyplus (θα βάλω stremio μετά τις διακοπές)ολα σε 4Κ…Αμα ψαχτείς το βρίσκεις κοντά στα 60€ καινουριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω βοήθεια κάποιος που να ξερει. Έχω ένα CHOTT0102 S905X3

https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/united-group-eon-ott-smart-box-2/

Θέλω να του περάσω Custom Rom . Το έχει κάνει κανείς και να δουλεύει ? 

Σκέφτομαι αυτήν:

https://forum.freaktab.com/node/794463

Ή αυτήν:

https://forum.freaktab.com/node/805017

Ξέρει κανείς ποια μπορώ να βάλω και να δουλεύει ? Από aidan's rom ή slimbox δεν έχω βρει κάποια. Ποια συμφέρει να βάλω ? Θα δω διάφορα ? Και επίσης πως μπορώ να την περάσω ? Γίνεται με το Amlogic Burn Tool ? Και κάτι ακόμα. Ξέρει κανείς πως μπορεί να γίνει root ? 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, xristaras1925 είπε

Παιδιά θέλω βοήθεια κάποιος που να ξερει. Έχω ένα CHOTT0102 S905X3

https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/united-group-eon-ott-smart-box-2/

Θέλω να του περάσω Custom Rom . Το έχει κάνει κανείς και να δουλεύει ? 

Σκέφτομαι αυτήν:

https://forum.freaktab.com/node/794463

Ή αυτήν:

https://forum.freaktab.com/node/805017

Ξέρει κανείς ποια μπορώ να βάλω και να δουλεύει ? Από aidan's rom ή slimbox δεν έχω βρει κάποια. Ποια συμφέρει να βάλω ? Θα δω διάφορα ? Και επίσης πως μπορώ να την περάσω ? Γίνεται με το Amlogic Burn Tool ? Και κάτι ακόμα. Ξέρει κανείς πως μπορεί να γίνει root ? 

Ευχαριστώ.

Δεν εχω το μηχανημα αλλα την πρωτη θα χρησιμοποιησεις, γιατι η δευτερη ειναι για τα beelink, με το amlogic burn tool γινεται.

Επεξ/σία από manoskost
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,

εχω εδω και χρονια το mecool KM3, και μαλλον ψοφησε!

Οποτε απο Δευτερα θα ξεκινησω σε καποιο καινουριο.

Προς το παρον μια επιλογη που εχω διαβασει ειναι αυτο εδω.

 

 

Εχει πεσει στα 53 κατι ευρω.

Ειναι λετε η πιο καλη επιλογη? 

Δεν εχω μεγαλες απαιτησεις, δεν βαζω kodi, ουτε κοσμοτε.

Ταινιες και youtube κυριως και μαλιστα σε 32" Sony.

Με προβληματιζει μην ξαναπαρω ενα νεο tv box και ξανακλαταρει οπως αυτο το mecool.

 

Ευχαριστω για τις προτασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι και τα mecool. Το ζητούμενο είναι να τρέχει απροβλημάτιστα και να μη παραδώσει πνεύμα με το καλημέρα. Από εκεί και πέρα, τίποτε δεν κρατά για πάντα. Συσκευές είναι κι αυτές κι υπόκεινται φθορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Μια χαρά είναι και τα mecool. Το ζητούμενο είναι να τρέχει απροβλημάτιστα και να μη παραδώσει πνεύμα με το καλημέρα. Από εκεί και πέρα, τίποτε δεν κρατά για πάντα. Συσκευές είναι κι αυτές κι υπόκεινται φθορές. 

κακο δεν ειναι, κρατησε χρονια...

αλλα μιας και τα εφτυσε ψυχολογικα λεω να παω σε κατι αλλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...