Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το Samsung Galaxy S IV


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγά βρε υιέ του Ροκφέλερ που θα έπαιρνες Vertu αν ήθελες εμφάνιση αφού το ζητούμενο της λογικής είναι ότι όταν αγοράζουμε ένα smartfone αυτής της κατηγορίας τιμής να έχει και κορυφαία specs αλλά και ανάλογο περίβλημα και εγώ προσωπικά το νέο μου smartfone θα είναι η το Sony Xperia Z η το νέο HTC One που αν μην την άλλο τα προσφέρουν και τα δύο και κορυφαία specs και φοβερά ποιοτικό περίβλημα και με την ευκαιρία σε ενημερώνω ότι το Iphone ποτέ μου δεν το πήγαινα σαν smartfone λόγω οθόνης και οι περισσότεροι που το παίρνουν το παίρνουν γιατί είναι το life style μοδάτο smartfone της εποχής μας και θέλουν να πουλήσουν φιγούρα στον περιγύρό τους και όχι γιατί είναι το κορυφαίο τηλέφωνο σε όλα φίλε μου.

 

Καλα και εμενα το επομενο smarfone θα ειναι Vertu τοτε γιατι ειμαι γιος του Ροκενφελερ

 

nikon d3x.

 

Σιγα την ξεπερασμενη τεχνολογια.. Μην με κανεις να αρχισω τωρα 1Dx Canon και τα μυαλα στα καγκελα, θα την φαμε την D4. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 490
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά η παρουσίαση ήταν "Samsung: The Musical" κατευθείαν για Broadway. 

 

(ή "The Book of Samsung", "Samsung και Δαλιδά" κλπ). 

 

Από κει και πέρα, μάλλον Samsung Galaxy S3S έπρεπε να λέγεται. Κάτι μου θυμίζει :)

Γιατι πρεπει να λεγεται S3S ? Tι σχεση εχει με το S3 περα της οποιας ομοιοτητας στο σχεδιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενα κατι καινουριο απο εμφανιση

Εσύ και όλος ο κόσμος. Υποτίθεται ότι διατηρείς ίδιο το design όταν αυτό έχει κριθεί επιτυχημένο. Η Samsung διατήρησε το ίδιο άσχημο -κατά γενική ομολογία- περίβλημα πατώντας πάνω στις πωλήσεις του S3. Πρόβλημα της ... και πρόβλημα όλων εκείνων που ανέχονται τέτοια αντιμετώπιση και ικανοποιούνται να κουβαλάνε τόσο προκλητικά άσχημες συσκευές επειδή βγάζουν καλά αποτελέσματα στα benchmarks (και θυμίζω όλα αυτά που έχουν γραφτεί για τη μετάβαση iPhone 4 σε iPhone 4S). Και όχι, δεν έχουμε όλοι μόνιμες θήκες, υπάρχουν και οι θήκες-πουγκιά από τις οποίες βγάζεις το πανάκριβο κινητό σου και το χαίρεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κατα γενικη ομολογια ειναι ασχημο το S3? Απο τα πιο ομορφα κινητα ειναι για μενα στο σχεδιο .Αθλιοτητα ηταν το iphone5 που ειναι ακριβως το ιδιο μα ακριβως με το 4.Πως τα βγαζετε ρε παιδια ετσι τα συμπερασματα αυτα δεν μπορω να καταλαβω..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσουν παντως αυτες οι αοριστες γενικευσεις περι ολου του κοσμου και το ποσο αντικειμενικα σωστο ειναι επειδη αρεσει στον Κωστακη το πανεμορφο αντικειμενο Α πρεπει να αρεσει και στον Γιαννακη, επειδη ετσι ειναι.. Τωρα σε αυτο τι απαντας; Απλα δεν απαντας. Eπισης ειπα οτι ολοι μου σχεδον οι φιλοι με ρωτανε για το κακασχημο Note II που τους εντυπωσιαζει με το μεγεθος του αρχικα και κατα δευτερο λογο με το ποσο ωραιο ειναι. Μαλλον εχω περιεργους φιλους.

Οσο για το πουγκι αν σας βολευει δοξα τω θεω καλα κανετε, εγω δεν το γενικευσα ειπα οτι συνηθως θες θηκη αν εχεις ακριβο κινητο. Εγω προσωπικα βαριεμαι το βαλε βγαλε σε πουγκι αλλα επειδη βαριεμαι εγω δεν σημαινει οτι βαριεται και ο αλλος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ρε παιδια,κινητο παιρνετε,οχι κουρτινες ωστε να παιζει ρολο το design.

τι λε ρε, με τι μούρη θα το αφήνω πάνω στο τραπεζάκι?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός είπε ότι έχει μικρή μπαταρία;

Απλά θα την παρουσιάσουν σε ξεχωριστό show event

μαζί με υδρόψυκτη ψύκτρα για όταν δουλεύει ο Α15!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Γιατι κατα γενικη ομολογια ειναι ασχημο το S3? Απο τα πιο ομορφα κινητα ειναι για μενα στο σχεδιο .Αθλιοτητα ηταν το iphone5 που ειναι ακριβως το ιδιο μα ακριβως με το 4.Πως τα βγαζετε ρε παιδια ετσι τα συμπερασματα αυτα δεν μπορω να καταλαβω..</p>

 

Το 5 ίδιο με το 4?

 

Χμμ.

 

Ο-Ο

 

Σταλμένο από το iΤσίου, το ταχυδρομικό περιστέρι της apple

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κατα γενικη ομολογια ειναι ασχημο το S3? Απο τα πιο ομορφα κινητα ειναι για μενα στο σχεδιο .Αθλιοτητα ηταν το iphone5 που ειναι ακριβως το ιδιο μα ακριβως με το 4.Πως τα βγαζετε ρε παιδια ετσι τα συμπερασματα αυτα δεν μπορω να καταλαβω..

http://uk.ign.com/articles/2012/06/27/samsung-galaxy-s3-review

The Samsung S3 is simply not the prettiest phone on the market

 

http://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-S-III-Review_id3031

They were hoping for a ceramic body, a new, premium design that would not only get the job done, but would also spark a few envious glances along the way. That's why many were kind of disappointed after the official announcement of the handset, because it wasn't really what you'd call a looker.

However, our first impressions of the Samsung Galaxy S III were quite positive. Yeah, the handset may not be so eye-catching, but it isn't bad,

 

http://www.anandtech.com/show/6022/samsung-galaxy-s-iii-review-att-and-tmobile-usa-variants

but I still find myself wishing that the SGS3 had used the textured surface that SGS2 did for the backside, which seemed to yield the best of both worlds. I wish even more that the device had a more unique feel like the bead-blasted polycarbonate or plasma-sputtered metal that other OEMs have gone with...

...I still wish the back was textured, instead of being the slick plastic that it is, and I still think that HTC has won the industrial design category this time. That said, there’s nothing overtly wrong with the phone. I hate idioms, but beauty really is in the eye of the beholder here, and while SGS3 isn’t a supermodel, it isn’t bad to look at either.

 

http://www.engadget.com/2012/05/25/samsung-galaxy-s-iii-review/

CONS: Design is perhaps too safe... There's no point in skirting around the fact that the GS III can be deflating when you first look at it. That's partly because its rounded corners and glossy finish make the phone look more mainstream and less, well, edgy than the Galaxy S II,

 

http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/samsung-galaxy-s3-1078667/review

Cons: Subjective design

 

http://www.theverge.com/2012/5/25/3042640/samsung-galaxy-s-iii-review

Bad stuff: Aesthetically challenged

 

Θες και άλλα;...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 5 ίδιο με το 4?

Χμμ.

Ο-Ο

Και εγώ το 5 έχω...εκτός από την αλλαγή στην πίσω όψη από γυαλί σε αλουμίνιο και τη μισή ίντσα σε ύψος το design είναι ουσιαστικά το ίδιο με τα μοντέλα 4/4s. Είναι πολύ πιο όμορφο και κομψό κινητό φυσικά από το s4 η οθόνη του οποίου τραβάει περισσότερο την προσοχή κάτι που δεν είναι το καλύτερο για κινητό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...