Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το Samsung Galaxy S IV


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το phonearena.com έβγαλε δίγματα φωτογραφειών σε σύγκριση με το iphone 5 και ένα βιντεάκι με benchmark και γαμ...ιεται το σύμπαν δεν φορτώνει τίποτα.

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S-4-camera-samples-vs-iPhone-5_id40873#10-iPhone-5

το s iv εχει πιο ζωντανες φωτογραφιες

που ειναι το benchmark που δεν φορτωνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 490
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

, δεν εχει υπαρξει ποτε μα ποτε παρομοια καινοτομια με 2 4πυρηνους επεξεργαστες και τετοια killer χαρακτηριστικα μονο απο samsung θα βρεις... !

Καινοτομία δε τη λες!Απλα αντις το μονοπυρηνο χαμηλης κατανάλωσης του tegra3,αυτη εβαλε τετραπυρινο χαμηλης κατανάλωσης σαν δεύτερο cpu!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S-4-camera-samples-vs-iPhone-5_id40873#10-iPhone-5

το s iv εχει πιο ζωντανες φωτογραφιες

που ειναι το benchmark που δεν φορτωνει?

 

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S-4-benchmark-tests-video_id40879

 

όταν προσπάθησα να το δω δεν φόρτωνε η σελίδα, λογικά από μεγάλο φόρτο, τώρα έστρωσε απ' ότι βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galaxy S 4′s pre-registrations outperform the Galaxy S III

The number of pre-registrations of the just announced Samsung flagship device is 40% more than the numbers received for the Galaxy S III after 48 hours of being launched.

 

http://www.sammobile.com/2013/03/15/galaxy-s-4s-pre-registrations-outperform-the-galaxy-s-iii/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=galaxy-s-4s-pre-registrations-outperform-the-galaxy-s-iii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Η ferrari ανηκει στο group fiat απο οσο ξερω οποτε think again.. It's not just an example if you know what I mean... ;) I OWN you, you don't OWN me. Εγω εχω 100 μοντελα εσυ 3-4. Αν εσυ δεν πας καλα στα 4 τοτε χαιρετα μου τον platano,ενω εγω εδω θα ειμαι ακομη..

2.Εαν υποθεσουμε προς χαριν παραδειγματος οτι τα δυο κινητα ειχαν τα ιδια χαρακτηριστικα,τοτε το iphone θα ηταν πιο ακριβο να εισαι σιγουρος. Και ΟΧΙ δεν θα ηταν μοναχα επειδη εχει καλυτερο "κελυφος"

3.Δεν σε αναγκαζει να το παρεις κανεις ρε αδελφε νισαφι πια.. Παρε το HTC,παρε το SE που ειναι τοσο ωραια και σου αρεσουν, σε αναγκασε κανεις στο κατω κατω; Εγω θελω specs πανω απο ολα,αλλιως θα επερνα ενα Vertu και θα αραζα.. (λεμε τωρα αν τα ειχα λολ)

Σιγά βρε υιέ του Ροκφέλερ που θα έπαιρνες Vertu αν ήθελες εμφάνιση αφού το ζητούμενο της λογικής είναι ότι όταν αγοράζουμε ένα smartfone αυτής της κατηγορίας τιμής να έχει και κορυφαία specs αλλά και ανάλογο περίβλημα και εγώ προσωπικά το νέο μου smartfone θα είναι η το Sony Xperia Z η το νέο HTC One που αν μην την άλλο τα προσφέρουν και τα δύο και κορυφαία specs και φοβερά ποιοτικό περίβλημα και με την ευκαιρία σε ενημερώνω ότι το Iphone ποτέ μου δεν το πήγαινα σαν smartfone λόγω οθόνης και οι περισσότεροι που το παίρνουν το παίρνουν γιατί είναι το life style μοδάτο smartfone της εποχής μας και θέλουν να πουλήσουν φιγούρα στον περιγύρό τους και όχι γιατί είναι το κορυφαίο τηλέφωνο σε όλα φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η παρουσίαση ήταν "Samsung: The Musical" κατευθείαν για Broadway. 

 

(ή "The Book of Samsung", "Samsung και Δαλιδά" κλπ). 

 

Από κει και πέρα, μάλλον Samsung Galaxy S3S έπρεπε να λέγεται. Κάτι μου θυμίζει :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι θα διαφοροποιείται σε σχέση με τον ανταγωνισμό στο θέμα της αυτονομίας;

 

 

Όπως έχω ξαναγράψει σε άλλο νήμα, την προηγούμενη βδομάδα ήμουν στο Public στο Metro Mall και άκουσα την πωλήτρια να λέει σε μια οικογένεια ότι αν ήταν από μια μεριά η Μέρκελ, θα έλεγε βαράτε κι άλλο.

Είπε ότι δίνει τουλάχιστον 15 iPhone τη μέρα (το 5άρι εννοείται).

 

Άσ' το μην το ψάχνεις, ξαναλέω ο Έλληνας δε θα αγοράσει ψωμί, αλλά το S4 θα το πάρει.

 

Έχεις πάει σε τέτοια καταστήματα να δεις τι γίνεται; Ο χαμός γίνεται, γιορτές-ξεγιορτές.

O κυριος ογκος των πελατων του the mall προερχεται απο τα βορεια προαστια που κατα τεκμηριο διαμενουν ατομα με υψηλα εισοδηματα σε σχεση με το υπολοιπο αττικης.Θα  καταλαβατε καποια στιγμη  πως η κριση δεν εχει "χτυπησει" το ιδιο ολους και πως για αρκετους η δαπανη ενος iphone 5 δεν  αποτελει προβλημα (συν τις επιδοτησεις κτλπ).

Για αυτο αλλωστε και οι ψαροταβερνες ειναι ολες κλεισμενες  για την καθαρα δευτερα κ.ο.κ.Πολλοι συμπολιτες μας εχουν προβλημα και αρκετοι δεν εχουν η' δεν εχουν ακομα σε μεγαλο βαθμο,αυτα ειναι αυτονοητα πραγματα  και μας αναγκαζεται να τα εξηγουμε συνεχως αηδια καταντησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η παρουσίαση ήταν "Samsung: The Musical" κατευθείαν για Broadway. 

 

(ή "The Book of Samsung", "Samsung και Δαλιδά" κλπ). 

 

Από κει και πέρα, μάλλον Samsung Galaxy S3S έπρεπε να λέγεται. Κάτι μου θυμίζει :)

τους βασταει νομιζεις να το βγαλουν S3s.

εχουν να πεσουν μηνννννννιιιιιυσεις μετααα.

 

πισω στην κουζινα σου τωρα :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...