Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το Samsung Galaxy S IV


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 490
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ραδιενεργή Ψυχή ακόμα περιμένουμε απάντηση σε αυτή σου την άποψη

 

"το iphone που κανει σχεδον τα διπλα απο το samsung και πουλαει και περισσοτερα κομματια."

κανει τα διπλα λεφτα εννωω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως περα απο το συνηθες flaming που ολοι αγαπησαμε στα φορα μια απορια μου εχει μεινει ανεξιτηλη.

Χωρις διαθεση ειρωνειας ρωτω.. Πως ειναι δυνατον και στο iphone 5 και στο galaxy iv π.χ να αλλαζει επεξεργαστης,τσιπ γραφικων,μνημη και να σου πω και καμερα βρε παιδι μου ετσι για το γαμωτο, και να μην το θεωρουμε αναβαθμιση..

Εκτος και αν ο κοσμος θεωρει οτι το επομενο next big thing ειναι κατι που συμβαινει σε καθε γενια ή ξυπνησε εχθες και εμαθε τους τεχνολογικους κυκλους ζωης.

Αυτο που πρεπει να αλλαξει και να αυξησει ρυθμους αναπτυξης ειναι το software κατα την γνωμη μου.

 

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ Γ@ΜΩΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΚΑΝΤΕ ΠΙΟ EFFICIENT ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΩΡΕ!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανει τα διπλα λεφτα εννωω

 

Οκ απλά ήθελα να το σιγουρέψω :P

 

Πως ειναι δυνατον και στο iphone 5 και στο galaxy iv π.χ να αλλαζει επεξεργαστης,τσιπ γραφικων,μνημη και να σου πω και καμερα βρε παιδι μου ετσι για το γαμωτο, και να μην το θεωρουμε αναβαθμιση..

 

γιατί όλοι περιμένουν να έρθει η καινοτομία στυλ καφετιέρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΑΝ ειχα iphone δεν μπορουσα να καταλαβω τι ηθελαν οι android users και εγραφαν στα τοπικ για iphone .. ΤΩΡΑ εχω android και παλι δεν μπορω να καταλαβω τι κανουν οι iphone users εδω περα... εαν παντως κρινω απο τοτε που εβλεπα μια καθαρη υπεροχη του ios και καποιους να προσπαθουν να μειωσουν το γεγονος μαλλον τωρα οι χρηστες android πρεπει να νοιωθουν κολακευμένοι με το οτι πλεον το μηλοτηλεφωνο τους βλεπει ανταγωνιστικά ... το εκανε αλλωστε και ο CEO της apple ..γιατι να μην το κανει ο απλος ios user ??? ετσι και αλλιως ο κοσμος εχει ΑΝΑΓΚΗ να ταυτιζεται με Ομαδες,Μαρκες,Θρησκειες,Κομματα και αλλα /..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXI.. Eτσι απλα γιατι ειναι στην ανθρωπινη φυση, ποσο μαλλον στην ελληνικη ιδιοσυγκρασια.. Το αστειο ειναι οτι για να εχεις σφαιρικη αποψη πρεπει να εχεις και μια σχετικη εμπειρια με τα περισσοτερα απο τα προιοντα που θες να συγκρινεις και να χαρακτηρισεις τα επερχομενα. Κατι που  θα ξερεις φανταζομαι αν ισχυει ή οχι..

Οτι είναι, είναι δεν μπορω να πω το αντίθετο, αν και είναι γελοίο να κάθεσαι να διαφωνείς εντόνως για κινητά τηλέφωνα. Τουλάχιστον για μένα.

 

Ναι αλλά δεν χρειάζεται να έχεις σφαιρική άποψη για να σου αρέσει κάτι ή όχι. Επίσης δεν χρειάζεσαι σφαιρική άποψη για το τι σε βολεύει και πόσα χρήματα διαθέτεις. Δεν χρειάζεται σφαιρική άποψη επίσης για να χαρακτηρίσεις ένα επερχόμενο χαρακτηριστικό νέου μοντέλου και αν εσύ σαν καταναλωτής το χρειάζεσαι ή όχι.

 

Παίδες για κινητά τηλέφωνα μιλάμε εδώ. Αν έλεγα σάπια γκόμενα την Σοφία του Γιώργου λογικό είναι να παρεξηγηθεί (Ο γιώργος). Αν μου πεις ότι το iphone 4 που έχω είναι μια Μ@κ@κία και μισή και δεν σου αρέσει γιατί είναι πανάκριβο και έχει μικρη οθόνη θα σου απαντήσω απλά αφού δεν σαρέσει μην το πάρεις και έχω μια φαγούρα στα @@ που εσύ πήρες κάτι καλύτερο και φτηνότερο που να χα χίλια χέρια τα <<χερια μου>> να ξύνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι είναι, είναι δεν μπορω να πω το αντίθετο, αν και είναι γελοίο να κάθεσαι να διαφωνείς εντόνως για κινητά τηλέφωνα. Τουλάχιστον για μένα.

 

Ναι αλλά δεν χρειάζεται να έχεις σφαιρική άποψη για να σου αρέσει κάτι ή όχι. Επίσης δεν χρειάζεσαι σφαιρική άποψη για το τι σε βολεύει και πόσα χρήματα διαθέτεις. Δεν χρειάζεται σφαιρική άποψη επίσης για να χαρακτηρίσεις ένα επερχόμενο χαρακτηριστικό νέου μοντέλου και αν εσύ σαν καταναλωτής το χρειάζεσαι ή όχι.

 

Παίδες για κινητά τηλέφωνα μιλάμε εδώ. Αν έλεγα σάπια γκόμενα την Σοφία του Γιώργου λογικό είναι να παρεξηγηθεί (Ο γιώργος). Αν μου πεις ότι το iphone 4 που έχω είναι μια Μ@κ@κία και μισή και δεν σου αρέσει γιατί είναι πανάκριβο και έχει μικρη οθόνη θα σου απαντήσω απλά αφού δεν σαρέσει μην το πάρεις και έχω μια φαγούρα στα @@ που εσύ πήρες κάτι καλύτερο και φτηνότερο που να χα χίλια χέρια τα <<χερια μου>> να ξύνω.

 

Μωρε δικιο εχεις εκτος απο μια περιπτωση. Οταν ο αλλος ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ κατι χωρις να γνωριζει απο πρωτο χερι αν αυτο που "οσμιζεται" οτι ειναι μαπα ή δεν του κανει, ειναι οντως ετσι.

Κατα τα αλλα συμφωνω απολυτα, εχωντας βεβαια στο πισω μερος του μυαλου μου οτι δεν σκεφτονται ετσι οι περισσοτεροι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απίθανο τηλέφωνο με άπειρες δυνατότητες!

πολύ μέτρια η παρουσίασή του χτες..

σίγουρα θα το τσιμπήσω, όταν όμως πάει 300-350 ευρώ

μέχρι τότε, μια χαρά θα κάνω τη δουλειά μου με s2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω το s3 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο οτι βλεπω και το s4 ειναι κινηταρα. απλα το μονο που με χαλαει λιγο ειναι το μεγεθος του s4. δεν ξερω που παμε με αυτες τις ιντσες. δηλαδη το s7-8 θα βγαινει σε ταμπλετ και το iphone 8-9 σε lightsaber(θα το κραταμε σαν το σπαθι των jedi, αφου το 5 ειναι τηλεκοντρολ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...