Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το Samsung Galaxy S IV


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι θα διαφοροποιείται σε σχέση με τον ανταγωνισμό στο θέμα της αυτονομίας;

 

 

Όπως έχω ξαναγράψει σε άλλο νήμα, την προηγούμενη βδομάδα ήμουν στο Public στο Metro Mall και άκουσα την πωλήτρια να λέει σε μια οικογένεια ότι αν ήταν από μια μεριά η Μέρκελ, θα έλεγε βαράτε κι άλλο.

Είπε ότι δίνει τουλάχιστον 15 iPhone τη μέρα (το 5άρι εννοείται).

 

Άσ' το μην το ψάχνεις, ξαναλέω ο Έλληνας δε θα αγοράσει ψωμί, αλλά το S4 θα το πάρει.

 

Έχεις πάει σε τέτοια καταστήματα να δεις τι γίνεται; Ο χαμός γίνεται, γιορτές-ξεγιορτές.

πολυ φοβάμαι ότι τόσο ζωα ήμαστε...

 

Εσύ δηλαδή πιστεύεις ότι θα διαφοροποιείται σε σχέση με τον ανταγωνισμό στο θέμα της αυτονομίας;

 

 

Όπως έχω ξαναγράψει σε άλλο νήμα, την προηγούμενη βδομάδα ήμουν στο Public στο Metro Mall και άκουσα την πωλήτρια να λέει σε μια οικογένεια ότι αν ήταν από μια μεριά η Μέρκελ, θα έλεγε βαράτε κι άλλο.

Είπε ότι δίνει τουλάχιστον 15 iPhone τη μέρα (το 5άρι εννοείται).

 

Άσ' το μην το ψάχνεις, ξαναλέω ο Έλληνας δε θα αγοράσει ψωμί, αλλά το S4 θα το πάρει.

 

Έχεις πάει σε τέτοια καταστήματα να δεις τι γίνεται; Ο χαμός γίνεται, γιορτές-ξεγιορτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 490
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ραδιενεργή Ψυχή ακόμα περιμένουμε απάντηση σε αυτή σου την άποψη

 

"το iphone που κανει σχεδον τα διπλα απο το samsung και πουλαει και περισσοτερα κομματια."

 

ΜακάκΙΑ ( :P) ότι πεις, με έχεις ταπώσει με τα φοβερά επιχειρήματα που παρουσιάζεις. δεν μπορώ να πω τίποτα έχεις σε όλα δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο ειναι φοβερο επιχειρημα.... το εξης:

 

ενοειτε οτι τα apple δεν κανουν οτι τα PC....

 

 

ευγε!! master!!!

γιατί κάνουν; 

αν ναι βάλε να παίξεις κάνα tomb raider να χαλαρώσεις και άσε τις κόντρες..

 

ααα ξέχασα δε γίνεται :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ναι τωρα που το ξανασκεφτομαι δεν κανουν οτι κ τα PC...

 

ΔΕΝ ΠΕΤΑΝΕ ΜΠΛΕ ΟΘΟΝΕΣ!!!! εχετε δικιο να μου την λετε...

 

οσο κ να προσπαθησα σε mac δεν τα καταφερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γενικά γιατί φαγώνεστε ποιο είναι καλύτερο τηλέφωνο ποια είναι καλύτερη εταιρία κτλ, κτλ. λες και σας δίνουν ποσοστά. Ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια και προτιμήσεις και χρήματα που θα διαθέσει.

 

Το Χ μου αρέσει γιατί κάνει αυτό και αυτό που θέλω και γιατί είναι μέσα στα χρήματα που θέλω να δώσω και γιατί μου αρέσει εμφανισιακά και γιατί έτσι γουστάρω και αντίστοιχα δεν μου αρέσει γιαυτό και γιαυτό. Στα @@ μου οι απόψεις των υπολοίπων ότι το τάδε και το τάδε είναι καλύτερο γιατί ΧΥΖ, μπορώ να κρίνω και μόνος μου τι είναι συνολικά καλύτερο για ΜΕΝΑ.

 

Μπορούμε να συζητήσουμε τι αρέσει και τι δεν αρέσει σε καθέναν μας λέγοντας την δική μας άποψη για μοντέλα, specs, apps και εταιρείες χωρίς να ξεχνάμε ποτέ ότι κάτι που για μας είναι βλακεία για άλλους είναι φοβερό και το αντίστροφο. Καταλαβαίνω να συγκρίνετε με τον ανταγωνισμό και καλώς πράτετε forum είναι, αλλά μην ξεχνάμε ότι εκφράζουμε τον εαυτό μας και ΜΟΝΟ, δεν χρειάζεται να χαρακτηρίζουμε αυτούς που διαφωνούν ή έχουν άλλη άποψη πρόβατα, θύματα, άσχετους και τα συναφη. Αυτό είναι complex.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γενικά γιατί φαγώνεστε ποιο είναι καλύτερο τηλέφωνο ποια είναι καλύτερη εταιρία κτλ, κτλ. λες και σας δίνουν ποσοστά. Ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια και προτιμήσεις και χρήματα που θα διαθέσει.

 

Το Χ μου αρέσει γιατί κάνει αυτό και αυτό που θέλω και γιατί είναι μέσα στα χρήματα που θέλω να δώσω και γιατί μου αρέσει εμφανισιακά και γιατί έτσι γουστάρω και αντίστοιχα δεν μου αρέσει γιαυτό και γιαυτό. Στα @@ μου οι απόψεις των υπολοίπων ότι το τάδε και το τάδε είναι καλύτερο γιατί ΧΥΖ, μπορώ να κρίνω και μόνος μου τι είναι συνολικά καλύτερο για ΜΕΝΑ.

 

Μπορούμε να συζητήσουμε τι αρέσει και τι δεν αρέσει σε καθέναν μας λέγοντας την δική μας άποψη για μοντέλα, specs, apps και εταιρείες χωρίς να ξεχνάμε ποτέ ότι κάτι που για μας είναι βλακεία για άλλους είναι φοβερό και το αντίστροφο. Καταλαβαίνω να συγκρίνετε με τον ανταγωνισμό και καλώς πράτετε forum είναι, αλλά μην ξεχνάμε ότι εκφράζουμε τον εαυτό μας και ΜΟΝΟ, δεν χρειάζεται να χαρακτηρίζουμε αυτούς που διαφωνούν ή έχουν άλλη άποψη πρόβατα, θύματα, άσχετους και τα συναφη. Αυτό είναι complex.

 

φιλε μου συμφωνω απολυτα.... εγω απλα εγραψα οτι με βολευουν τα apple κ για αυτο τα χρησιμοποιω... τι ποιο απλο...?

μερικοι πεσανε να με φανε... ντε κ καλα σκαρτη η apple...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε να συζητήσουμε τι αρέσει και τι δεν αρέσει σε καθέναν μας λέγοντας την δική μας άποψη για μοντέλα, specs, apps και εταιρείες χωρίς να ξεχνάμε ποτέ ότι κάτι που για μας είναι βλακεία για άλλους είναι φοβερό και το αντίστροφο. Καταλαβαίνω να συγκρίνετε με τον ανταγωνισμό και καλώς πράτετε forum είναι, αλλά μην ξεχνάμε ότι εκφράζουμε τον εαυτό μας και ΜΟΝΟ, δεν χρειάζεται να χαρακτηρίζουμε αυτούς που διαφωνούν ή έχουν άλλη άποψη πρόβατα, θύματα, άσχετους και τα συναφη. Αυτό είναι complex.

 

OXI.. Eτσι απλα γιατι ειναι στην ανθρωπινη φυση, ποσο μαλλον στην ελληνικη ιδιοσυγκρασια.. Το αστειο ειναι οτι για να εχεις σφαιρικη αποψη πρεπει να εχεις και μια σχετικη εμπειρια με τα περισσοτερα απο τα προιοντα που θες να συγκρινεις και να χαρακτηρισεις τα επερχομενα. Κατι που  θα ξερεις φανταζομαι αν ισχυει ή οχι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τα iphone 4/4s/5 δεν μηκαν στο ιδιο πλυντηριο;θα συνφωνισω με τo htc one μονο.Αλλα την φοβαμε και την htc με το θεμα των updates.

φυσικα και μπηκαν! απλα το σχολιο μου πηγαινε περισσοτερο στο οτι ασχημο s3 ασχημο s4. to 4s οπως και το iphone 5 ειναι δυο πανεμορφα κινητα που χτυπανε στο ματι ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol. η τηλεόραση σου χρειάζεται infared,το κινητό χρησιμοποιείται σαν τηλεχειριστήριο.

Απο τις δεκαδες συσκευες που εχουμε τριγυρω μας μονο μια.  Σιγα μην εχω το κινητο σαν τηλεχειριστηριο... οι εποχεσ sony eriksson εχουν περασει ανεπιστρεπτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σε τι νούμερα βγαίνει γιατί μου χάλασαν τα air max ? :-P<br>

Ρε παιδιά εκεί στην samsung τι πίνουν ? Φτάσαν να βγάλουν note ουσιαστικά , πάλι αντιγραφή προηγούμενου , απλά με καλύτερα specs και ίδια υλικά κατασκευής. Να μην μιλήσω για design. Δεν βλέπουν το Ζ και το one πόσο όμορφα βγήκαν ? Αμφιβάλω κιόλας αν η παρουσιάση του κινητού ήθελε και ξεχωριστό event όπως έγινε.</p>

 

Γιατι η apple δεν εβγαλε 3g και μετα 3gs,δεν εβγαλε 4 και μετα 4s, πιστευω ολλες οι εταιριες ετσι το πανε,ενα μοντελο το κρατανε και του κανουν αναβαθμισεις και οι συμαντικες αλλαγες ερχοντε μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχημο όμορφο.. είναι ότι πιο υποκειμενικό σχετικά με τα κριτήρια επιλογής.. δεν μπορείς δηλαδή  να παραβλέπεις τις λειτουργίες και να πας κατευθείαν στο αν είναι καλό ή κακό εμφανισιακά. είμαστε και σε tech forum πανάθεμά μας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις δεκαδες συσκευες που εχουμε τριγυρω μας μονο μια.  Σιγα μην εχω το κινητο σαν τηλεχειριστηριο... οι εποχεσ sony eriksson εχουν περασει ανεπιστρεπτι

σωστά,ας μην επιτρέψουμε το κινητό να αποκτήσει παραπάνω δυνατότητες και ας κάνουμε ένα κόπο παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...