Προς το περιεχόμενο

Η Apple κυκλοφορεί το OS X 10.8.3 με υποστήριξη Windows 8 στο Boot Camp


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως εχω κάνει ήδη εγκατάσταση των Windows 8 x64 στο MAC air και παίζουν μια χαρά

Ναι συμφωνώ ,

Για να μην υπάρχει όμως παρανόηση εννοώ εγκατάσταση με USB σε μοντέλα που έχουν DVD ..

Ενδιαφέρει μεγάλη μερίδα χρηστών που εχει αντικαταστήσει το DVD με σκληρό δίσκο..

Το parallels ειναι σταθεροτατο αλλα αν θέλεις τα windows για games χρειάζεσαι bootcamp για καλύτερες επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πάθει πλάκα! Μιλάμε λες και αλλάζεις μηχάνημα και παίρνεις ένα που είναι 2 φορές πιο γρήγορο!Τι κάνανε πάλι οι τρελοί! Άξιζε τελικά η αναμονή με τα χίλια!!!

 

Ειρωνικά το λες? Εκ πρώτης όψεως δεν βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρωνικά το λες? Εκ πρώτης όψεως δεν βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά...

Ούτε εγώ...

και δεν μπορώ να κατεβάσω και τους bootcamp χωρίς flashaki με windows....:@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το bootcamp και αργησαν κιολας, μαπα το υπολοιπο, το shut-down στα ιδια χαλια να μην πω και χειροτερα, μαλλον λογο χειροτερο start-up. Γενικως το mac os x εξελισεται σε μεγαλη μουφα, απ το κακο στο χειροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τέλειο τέλειο και όποιος δεν κράτησε backup στα hackintosh του τώρα δεν έχει ήχο χωρίς κάποια λύση να έχει βρεθεί ακόμη. :@

Δεν νομιζω πως μπορεις να παραπονεθεις στην Apple για αυτο ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα 2 μηχανήματα μου με πέρασμα από πάνω το 10.8.0 και μετά  UpDate απευθείας με το combo 10.8.3 είδα αξιοσημείωτη διαφορά στο Geekbench (+1200 στον 3570κ - +800 στον 3220) που αποδίδω σε καλύτερο power management των ivy bridge αν κάποιος θέλει ας το ψάξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λογισμικό της υποστηρίζει, όχι τα Windows 8. Το OS X έρχεται με το Boot Camp― λογισμικό που διαφημίζει για τη δυνατότητα που δίνει στους κατόχους Mac να τρέχουν Windows στον υπολογιστή τους. Εάν λοιπόν δεν υποστήριζε τα Windows 8 θα ήταν λίγο obsolete σαν πρόγραμμα, δε βρίσκεις;

 

Επ’ ουδενί λόγω δεν 'στηρίζει' τα ίδια τα Windows 8.

Φυσικά δεν τα υποστηρίζει. Οφείλει να το κάνει για να είναι Up to date το λειτουργικό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο αυτο παιδες.ειναι καλο να συνεργαζονται οι δυο κολλωσοι γιατι εμεις σαν πελατες θα εχουμε περισσοτερες επιλογες αγορας πλεον.επισης δεν θα σε περιοριζει στα mac αν δεν θες θα σου δινει δυνατοτητα και για 8 το οποιο το βρισκω αρκετα καλο.τωρα ο ανταγωνισμος ειναι για τους βλακες.αν ξερετε ο jobs ξεκινησε μαζι με τον gates την microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή η αναβάθμιση και για τα 8 διότι υπάρχει κόσμος και κοσμάκης το καλύτερο θα ήταν να το έπαιρνε το OS και το κάθε PC ΟΕΟ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...