Προς το περιεχόμενο

Η Apple κυκλοφορεί το OS X 10.8.3 με υποστήριξη Windows 8 στο Boot Camp


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω με τον Safari ειχα το προβλημα αποτομου κλεισιματος της εφαρμογης οταν ανοιγα 5-6 tab που συνηθως ειχαν αρκετο java περιεχομενο. Ειδικα αν ανοιγα στο sport24.gr 5-6 tab σχετικα γρηγορα εκλεινε μονη της η εφαρμογη αποτομα. Ελπιζω να λυθηκε στη νεα εκδοση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω πάθει πλάκα! Μιλάμε λες και αλλάζεις μηχάνημα και παίρνεις ένα που είναι 2 φορές πιο γρήγορο!Τι κάνανε πάλι οι τρελοί! Άξιζε τελικά η αναμονή με τα χίλια!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξεκαθαρίσω

Δεν υπάρχει θέμα ανταγωνισμού γιατί πολύ απλά άλλο να πουλάς πατάτες και άλλο Λειτουργικά Συστήματα (πραγματικά χωρίς κακία, μην προτρέχετε μερικοί...), δεν τίθεται θέμα ανταγωνισμού καν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αδερφακια Apple & Microsoft πανε χερακι χερακι και εμεις οι θνητοι τρωγομαστε μεταξι μας.

Ακριβως...Αυτες οι δυο χωρια δεν μπορουνε...

 

 

 

Επισης εγω σε snow leopard μεσω bootcamp ειχα περασει xp-vista-7-8 και καποια στιγμη ειχα βαλει και το ubuntu οποτε δεν εχω καταλαβει τωρα η διαφορα ειναι τπτ στους drivers με το lion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εκανα μια δοκιμη στον imac2009 να κατεβάσω τους drivers για windows 8 από bootcamp με την 10.8.3 και έβγαλε μύνημα οτι υποστηρίζει μονο windows 7. Δηλαδή οποιος θέλει windows 8 επίσημα,πάει για καινουργιο Mac. Το ενα χέρι νείβει το άλλο....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι ειδα τα τελευταια μονο. Σε 2011 μοντελα που δοκιμασα δεν αλλαξε κατι. το ιδιο και στα imac. Εκει που δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα και τα εχω βαλει ηδη τα 8 εδω και καιρο ειναι ο mac pro αλλα εκει δεν μπορουν να βαλουν περιορισμους (γι αυτο καταργουν τ μοντελο μαλλον:P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιδοφόρο το update.. Ζω για την μέρα που θα υποστηρίζει εγκατάσταση windows μέσω boot camp με USB stick!

Στο θέμα του bootcamp η Apple είναι πολύ μίζερη...αυτό που εκλαμβάνω είναι ότι με αγγαρεία υποστηρίζουν τα Windows και πάντα αφήνουν αρκετά προβληματάκια ώστε να σε αποτρέψουν από την εγκατάσταση και χρήση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιδοφόρο το update.. Ζω για την μέρα που θα υποστηρίζει εγκατάσταση windows μέσω boot camp με USB stick!

Δε λες πάλι καλά που δεν ζητάει και το original DVD του windows.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...