Προς το περιεχόμενο

XBMC Το απόλυτο εργαλείο για ταινίες-σειρές


gergeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο δημιουργος του exodus θα κοψει σιγα σιγα ολες τις πηγες που δινουν hd. Το ειπα εδω

 

http://www.insomnia.gr/topic/478458-xbmc-το-απόλυτο-εργαλείο-για-ταινίες-σειρές/?p=54881288

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εβαλα το quazar, αλλα αυτο δεν ειναι με providers. Στηριζεται στη λογικη του popcorntime, δηλαδη κατεβαζει την ταινια απο τορρεντ και παραλληλα την παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δημιουργος του exodus θα κοψει σιγα σιγα ολες τις πηγες που δινουν hd. Το ειπα εδω

 

http://www.insomnia.gr/topic/478458-xbmc-το-απόλυτο-εργαλείο-για-ταινίες-σειρές/?p=54881288

Να σου πω την αλήθεια όντως δεν κατάλαβα τι έγραφαν στο φόρουμ. Πάντως οι σειρές στο exodus παίζουν κανονικά 1080p.

Το specto φαίνεται καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει ενα μηνα που ξαναπερασε το προσθετο του youtube στο μαμα repo και αρχισανε οι αναπηριες! Η εικονα ειναι απο το openelec 5.0.8 που εχει kodi 14.2, στο desktop δεν μου το εβγαλε ακομα. Για να γινει το activation θελει λογαριασμο google. Ψοφος!

post-124002-0-52673600-1464846400_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα σε windows kodi 16.1 αλλα δεν φορτωνει υποτιτλους .Ενω τους βγαζει τους επιλεγω αλλα δεν τους κανει ληψη .

Ξερει κανεις να μου πει τι να κανω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το subtitles.gr βρίσκει υπότιτλους από τα παρακάτω sites: subs4free.com, subztv.gr, xsubs.tv

Αν δεις freeprojectx, δεν κατεβαίνουν....

Επίσης έχει αναφερθεί ότι δε φορτώνει καθόλου υπότιτλους αν το όνομα χρήστη στον υπολογιστή (username στα Windows) είναι με Ελληνικούς χαρακτήρες. Θέλει να είναι στα Αγγλικά (με λατινικούς χαρακτήρες).

Επεξ/σία από babis69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα σε windows kodi 16.1 αλλα δεν φορτωνει υποτιτλους .Ενω τους βγαζει τους επιλεγω αλλα δεν τους κανει ληψη .

Ξερει κανεις να μου πει τι να κανω ?

Μπορείς από τις ρυθμίσεις του Κόντι να επιλέξεις να σου κατεβάζει αυτόματα τον πρώτο υπότιτλο. Κατά 99% είναι σωστός και δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα, μόλις αρχίσει να παίζει η ταινία φορτώνει αυτόματα και ο υπότιτλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε δοκιμασει στο Agends of Shield απο την 2η season να κατεβασετε υποτιτλους απο subtiltes η αλλο site?Σας κατεβαζει κατι?

Εμενα τιποτα και σκαλωνει το Kodi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το SALTS (Stream all the sources) το δουλεύει κάνεις; Sorry δεν έχω διαβάσει όλο το Thread, πάντως σε εμένα δουλεύει άψογα σε σειρές/ταινιες.

 

πριν το exodus το χρησιμοποιουσα ,καλο αλλα πολυ αργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...